-
Posts
2846 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agabass
-
super spacerki w słoneczku ja nigdy nie liczyłam kilometrów ale wiem że napewno tez nieźle zbijamy tase
-
no ładnie pies w kociej skórze hahahaha wyklada komicznie ale ślicznie ja powiem jedno nie ubieram swoich psiaków chyba, ze na starość jak narazie zima nie jest dla nas taka straszna - intesywne spacery pełne zabaw i po powrocie ciepłe mleko i pod kocyk jak jest mróz teraz to jest jeszcze luz hahaha zrymowałm
-
Nie moje nie ziewaja ale wiedza o co chodzi doskonale, ich spojrzenia sprawdzają mnie zawsze. Ziewanie u psów to sygnał uspakajający przeciwnika czy członka stada, oczywiście, że nie tylko służy również jako dotlenienie organizmu tak jak u ludzi. Ale ziewający pies nie zawsze jest to pies zmęczony, raczej zanipokojony i starajacy sie załagodzić sytułacje w której czuje sie nie pewnie i pokazać, że nie stanowi zagrozenia tzw pissssssssssss. Daje w ten sposób do zrozumienia innym, że sie podporzadkuje. Trzeba pamieteć, ze pies też różnie odbiera nasze ziewanie haha trzeba sie nad tym zastanowić. Zaobserwujcie w codziennym życi jak spotkacie agresywnego lub bardzo zestresowanego lękliwego psa, który przez agresję wykazuje lęk- ziewnijcie szeroko to go utwierdzi w przekonaniu, ze nie macie złych zamiarów. taki tam mój wywód hahahahaha jako ciekawostka
-
buziaki dla wszystkich wasze zdrowie podziwiam wasza wytrwałość :buzi: :drinking: :drinking: :buzi:
-
gratki dla malej
-
zostać zostać na poślady i Ozza zapraszamy hihihihihihi zobaczymy jak sie ucieszą dziewczyny :lol:
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
agabass replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
jakie cudne maleństwo Harnasiowe -
[quote name='Alicjarydzewska']:o najpierw rzyt młotem , potem strzelanina a teraz jeszcze szarpanie po posladach :o o rany gdzie ja trafiłam 8) :lol: :lol: :lol:[/quote] do galerii szalonych basków, co jak ktoś im podpadnie delektują sie golonką i szyną
-
cudne fotoski
-
Agabasek: Chłopcy macie tajna misje. Akcja rozszarpany poślad. Zróbcie to z zaskoczenia i wgryźcie sie mocno oj mocno. [color=green]Gomez: A czyje to poślady?[/color] Agabasek: Misja to misja. [color=red]Dablik: Ale jak to znajome poślady to bedzie nam przykro szarpać.[/color] Agabasek: Szarpać nie gadać nie dyskutować. [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15503_252604.jpg[/img] [color=green]Gomez: Dabliś leć po ketchup do kuchni. Nie bedziemy przecież czasu na poślady marnować, a Pancia zadowolona bedzie.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15504_252647.jpg[/img] [color=red]Dabliś: Ach ty cwany lisie. Ale bedzie ubaw. Ciekawe czyje to poślady by były hihihihihihi[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15505_252672.jpg[/img] Doprawdy ciekawe :evilbat:
-
[quote name='Cimi'][quote name='dbsst'] [img]http://img112.imageshack.us/img112/5042/img556311iy.jpg[/img] [/quote] Leeeeecę :lol:, no no Debe świetne ujęcie ;)[/quote] co ta Debe Szpilencji zrobiła zatkała otwór gębowy aby nie gadała za dużo bo to przywileje Panciuni
-
wariatki diablice złośliwe ja wam dam oj dopiero mnie popamietacie jak wydam rozkaz moim szlonym żołnierzom :2gunfire: :lol: :evilbat:
-
zima nie widze problemu choć musiałby to byc krótki spacerek jakby co to do wieosny możemy poczekać
-
"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial
agabass replied to Basenji's topic in Foto Blogi
no i co w Paryżu? -
ach ta szalona Modelinka
-
no niezłe wdzianko
-
ach pamietamy pamietamy to były spacerki w promieniach słonka super a fotomontaż czy nie śmieszne hehehehe
-
czasu mało i ciagły stres i stres i nic nie można sie rozlużnić postaram sie fotki wrzucic niebawem ale nie ma nic nowego bo jakoś aparet sie schował a komputer drażni sie ze mna i psikusy sprawia dziś chciałam go młotkiem stuknąć, bo sam sobie jakieś programy i modyfikacje wprowadza co by mi tylko krew wzburzyć ale po 20 minutach meki uruchomiłam drania parszywego
-
mój czarnuszek kochany dzieki [b]Asiaczku[/b] prosze o fotki na maila Dabliś u mnie może do woli biegać choć z posłuchem u moich chłopcow to jest raczej różnie :lol: [b]Asiaczku[/b] jak bede jechać do ciebie to wezme picie hahhaha [b]Debe[/b] my sie jeszcze policzymy :evilbat:
-
znowu dupa blada niie idziemy bo szkoła woła hahaha a nie moge sie zerwc w tym tygodniu, ale jak zawsze bede duchem z wami znikam ja tu dzis tylko na chwile buziaki wszystkim
-
Ale [b]SZIPL[size=6]JODA[/size][/b] :lol: :lol: :lol:
-
och wy gadyły słodkie a ja na to mniam :lol: smacznnie było i dobrze sue spało hahahaa [b]Tiggy[/b] witam serdecznie zapraszam do studiowania mojej galerii może sie troche zmeczysz ale chyba warto hahahahaha [b]Asiaczku, Debe[/b] zapraszam na pieszczochanie z basiowymi misiami a tu rozwiazanie tajemnicy zjedzonego schabu [color=red]Dablik: Oszukałam Was oszukałem, tylko sie ze smakiem oblizałem.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15492_168064.jpg[/img] [color=green]Gomez: A ja wszystko przespałem.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15495_168118.jpg[/img]