Jump to content
Dogomania

agabass

Members
  • Posts

    2846
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agabass

  1. agabass

    Spacery

    super spacerki w słoneczku ja nigdy nie liczyłam kilometrów ale wiem że napewno tez nieźle zbijamy tase
  2. no ładnie pies w kociej skórze hahahaha wyklada komicznie ale ślicznie ja powiem jedno nie ubieram swoich psiaków chyba, ze na starość jak narazie zima nie jest dla nas taka straszna - intesywne spacery pełne zabaw i po powrocie ciepłe mleko i pod kocyk jak jest mróz teraz to jest jeszcze luz hahaha zrymowałm
  3. agabass

    Spacery

    pamietam pamietam :wink:
  4. Nie moje nie ziewaja ale wiedza o co chodzi doskonale, ich spojrzenia sprawdzają mnie zawsze. Ziewanie u psów to sygnał uspakajający przeciwnika czy członka stada, oczywiście, że nie tylko służy również jako dotlenienie organizmu tak jak u ludzi. Ale ziewający pies nie zawsze jest to pies zmęczony, raczej zanipokojony i starajacy sie załagodzić sytułacje w której czuje sie nie pewnie i pokazać, że nie stanowi zagrozenia tzw pissssssssssss. Daje w ten sposób do zrozumienia innym, że sie podporzadkuje. Trzeba pamieteć, ze pies też różnie odbiera nasze ziewanie haha trzeba sie nad tym zastanowić. Zaobserwujcie w codziennym życi jak spotkacie agresywnego lub bardzo zestresowanego lękliwego psa, który przez agresję wykazuje lęk- ziewnijcie szeroko to go utwierdzi w przekonaniu, ze nie macie złych zamiarów. taki tam mój wywód hahahahaha jako ciekawostka
  5. buziaki dla wszystkich wasze zdrowie podziwiam wasza wytrwałość :buzi: :drinking: :drinking: :buzi:
  6. sliczne maluchy
  7. zostać zostać na poślady i Ozza zapraszamy hihihihihihi zobaczymy jak sie ucieszą dziewczyny :lol:
  8. jakie cudne maleństwo Harnasiowe
  9. [quote name='Alicjarydzewska']:o najpierw rzyt młotem , potem strzelanina a teraz jeszcze szarpanie po posladach :o o rany gdzie ja trafiłam 8) :lol: :lol: :lol:[/quote] do galerii szalonych basków, co jak ktoś im podpadnie delektują sie golonką i szyną
  10. Agabasek: Chłopcy macie tajna misje. Akcja rozszarpany poślad. Zróbcie to z zaskoczenia i wgryźcie sie mocno oj mocno. [color=green]Gomez: A czyje to poślady?[/color] Agabasek: Misja to misja. [color=red]Dablik: Ale jak to znajome poślady to bedzie nam przykro szarpać.[/color] Agabasek: Szarpać nie gadać nie dyskutować. [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15503_252604.jpg[/img] [color=green]Gomez: Dabliś leć po ketchup do kuchni. Nie bedziemy przecież czasu na poślady marnować, a Pancia zadowolona bedzie.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15504_252647.jpg[/img] [color=red]Dabliś: Ach ty cwany lisie. Ale bedzie ubaw. Ciekawe czyje to poślady by były hihihihihihi[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15505_252672.jpg[/img] Doprawdy ciekawe :evilbat:
  11. [quote name='Cimi'][quote name='dbsst'] [img]http://img112.imageshack.us/img112/5042/img556311iy.jpg[/img] [/quote] Leeeeecę :lol:, no no Debe świetne ujęcie ;)[/quote] co ta Debe Szpilencji zrobiła zatkała otwór gębowy aby nie gadała za dużo bo to przywileje Panciuni
  12. wariatki diablice złośliwe ja wam dam oj dopiero mnie popamietacie jak wydam rozkaz moim szlonym żołnierzom :2gunfire: :lol: :evilbat:
  13. agabass

    Spacery

    zima nie widze problemu choć musiałby to byc krótki spacerek jakby co to do wieosny możemy poczekać
  14. ach ta szalona Modelinka
  15. no niezłe wdzianko
  16. agabass

    Spacery

    ach pamietamy pamietamy to były spacerki w promieniach słonka super a fotomontaż czy nie śmieszne hehehehe
  17. czasu mało i ciagły stres i stres i nic nie można sie rozlużnić postaram sie fotki wrzucic niebawem ale nie ma nic nowego bo jakoś aparet sie schował a komputer drażni sie ze mna i psikusy sprawia dziś chciałam go młotkiem stuknąć, bo sam sobie jakieś programy i modyfikacje wprowadza co by mi tylko krew wzburzyć ale po 20 minutach meki uruchomiłam drania parszywego
  18. mój czarnuszek kochany dzieki [b]Asiaczku[/b] prosze o fotki na maila Dabliś u mnie może do woli biegać choć z posłuchem u moich chłopcow to jest raczej różnie :lol: [b]Asiaczku[/b] jak bede jechać do ciebie to wezme picie hahhaha [b]Debe[/b] my sie jeszcze policzymy :evilbat:
  19. znowu dupa blada niie idziemy bo szkoła woła hahaha a nie moge sie zerwc w tym tygodniu, ale jak zawsze bede duchem z wami znikam ja tu dzis tylko na chwile buziaki wszystkim
  20. Ale [b]SZIPL[size=6]JODA[/size][/b] :lol: :lol: :lol:
  21. och wy gadyły słodkie a ja na to mniam :lol: smacznnie było i dobrze sue spało hahahaa [b]Tiggy[/b] witam serdecznie zapraszam do studiowania mojej galerii może sie troche zmeczysz ale chyba warto hahahahaha [b]Asiaczku, Debe[/b] zapraszam na pieszczochanie z basiowymi misiami a tu rozwiazanie tajemnicy zjedzonego schabu [color=red]Dablik: Oszukałam Was oszukałem, tylko sie ze smakiem oblizałem.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15492_168064.jpg[/img] [color=green]Gomez: A ja wszystko przespałem.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15495_168118.jpg[/img]
×
×
  • Create New...