Jump to content
Dogomania

agabass

Members
  • Posts

    2846
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agabass

  1. artystyczna dusza hahahahaha może coś ciekawego zaprojektuje
  2. madja ma talent super zdjecia
  3. jakieś zaręczyny czy ci hahahahaha :lol: super fotka
  4. no nieźle nieźle ciekawe w czym w lecie bedzie chodzić 8) Gomez i Dabliś napewno szybko by sie rozprawili ze swoimi ubranakami gdyby je mieli :lol: nasze spacery sa pełne zabaw i gonitw i szybko by porozrywali swoje ciuszki nasz dzisiejszy spacer był cudowny uwielbiam jak tak biegają i biegają radość dla mego serca takie widoki
  5. agabass

    Spacery

    haha niezła banda
  6. no to czekamy
  7. [quote name='Asiaczek']O rany! Aż tak?! Pzdr.[/quote] jak może tak a moze siak
  8. agabass

    Spacery

    wstwiaj ile tylko masz hahaha a pewnie wiele
  9. [quote name='gmk']Znam psa basenji dla którego lot samolotem zakończył się stanem przedzawałowym. Jest wyleczony ale co jakiś czas ma robione badania. Wrócę do początku tematu, czyli pierwszych informacji jakie tu wstawiłam. Opisłam wtedy Zespół Fanconiego. Nasza sunia Koka właśnie dziś zakończyła swoje niespełna 4 letnie życie. Tak bardzo nam przykro, że nie ma jej już z nami.... Czasami sprawdzajcie co tam Wasze basenji mają w moczu, może ominie Was podobna tragedia... My zrobiliśmy wszystko co było można by miec choc nadzieję, że szczeniaczki z naszej hodowli będą żyły do swojej naturalnej śmierci. Zbyt dużo przeszliśmy przez te półtora roku by byc obojętnym na możliwośc istnienia choroby genetycznej u naszych psiaków...[/quote] wspóczujemy straszna tragedia trzymajcie się, dobrze że pisnka sie już nie męczy macie wiele psiaków przyltucie sie do nich to złagodzi trochę ból, wiem co oznacza taka strata do tej pory pamietam mojego Diamenta kochanego oj bolało
  10. agabass

    Spacery

    ale spacerki super
  11. jasne choć to może grozić porwaniem hahahahaa
  12. no to niech Felosława się trzyma i urodzi piekne maluchy
  13. ale fajny pluszak na regale :lol:
  14. [quote name='dbsst'][quote name='asher']Debe, a moze to jest szpilowy tatuś? :lol: [img]http://img434.imageshack.us/img434/5056/post111309668894zy.jpg[/img][/quote] asher moze byc wiesz uszy takie podobne i ten wyraz pycha posikalam sie :lol: :lol: :lol:[/quote] no tatuś boski :lol: powalający Szpila szuka rodziny czy co no jak chcesz to Gom wymyślił jakiś cichy ślub w fortowej scenerii a później podróż w nieznane gzie będą życli długo i szczęśliwie i stworza nową rase boksobaski i zbiją na tym trochę kaski hahahahahha DAWAJ FOTKI SZPILOSŁAWY
  15. buziaki dala Pesstona za wzorowe zachowanie [b]Ka-Ka[/b] JAK WIDZISZ Pres to porzadny chłopak i opanowany a tego facia zlewaj jak tylko go zobaczysz
  16. Ale postrach polnych ludzi hahahahaha i pewnie jeszcze nie słyszą że Ala woła on sie wita wita yylko bandyta bandyta hahaha paraliż gwarantowany
  17. agabass

    Małe xolo

    super robaczki hahahahqa
  18. agabass

    Spacery

    no ładnie Piesiak zasypany a Asiaczek sobie spacerki zimowe urząca super focie wiecej wiecej
  19. hahah niezła imprezka
  20. a pijta pijta i 24h :lol: dzieki wszystkim za pijństo :wink:
  21. agabass

    Spacery

    [quote name='Basenji']Podoba mi się ten porządek rzeczy: Basek poluje na wilka. :lol: A u mnie spadł śniego, posolili więc chodniki i piesiak szczekał z bólu. :cry: zdrówko[/quote] źli ludzie Basenji smaruj łapki wazelinką Piesiakowi ja tak w zimie robię jest to ochrona przed solą i popękanymi poduszeczkami
  22. a tak tak znam dobrze konfetti z papieru na dywania przypomniałam sobie chłopaki wczoraj wdadli do pokoju z nową zabawką co to było pół kilo maki i co zrobili zaczeli szarpać i szaprać i wyobraźcie sobie jaki kolor miał mój czerwony dywan moje głupole ukradły mąke z kuchni i stwierdzili, ze takiej zabawki to jeszcze nie mieli hahahaha
  23. ale sie uśmiałam z tego pozowania super fotki
×
×
  • Create New...