-
Posts
2846 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agabass
-
[quote name='PIKA']a w ktorym jeszcze parku koło nas masz psi kibel ? :roll: [B]Aga[/B] - Saba by siedziala na facecie :lol: na rotku pewnie tez, ale później :lol:[/quote] widzę, że ten psi kibel to znany hahaha a ta Twoja Saba waleczna baba hahaha ja mam [B]ciche bojowe psy pokojowe[/B], a nie waleczne Saby niestety
-
[quote name='Maga100'][B]O Boże, Agabass, facet cię uderzył?? :crazyeye: :crazyeye: [/B] [B]Ja bym się nie zastanawiała tylko natychmiast dzwoniła na policję! :angryy: [/B] [B]Czy to było w parku na Duracza?[/B][/quote] tak tam niestety, ale koleś i tak ma ostro pozamiatane policja hm może i byłoby to właściwe, ale dam typowi szansę ;)
-
[quote name='PIKA']cale jajco w tym, że tu nie chodzi o rotka bo jakby facio popdniósl na mnie reke, to Saba by na nim w sekundzie siedziala :roll:[/quote] Pies nie jest tu nic winien tak naprawde, bo pan mu wysłał takie a takie sygnały i to znaczyło dla psa atak - gwałtownie ruszył facet na mnie a pies się rzucił i wszystko jasne. Gom jak to Gom gotów do walki, ale co on mój mały bączek mógł by zdziałać. Dab natomiast jeszcze dzieciak i niepewny. Natomiast ja powinnam przrypakować troszku chba.
-
[quote name='PIKA']Ciekawe czy droga ? :razz:[/quote] pare baniek trzeba wydać :lol: :lol: :lol: droga sprawa i to jeszcze potrafią w kwiatkach namieszać ;)
-
dobranoc moje waleczne Doginki :loveu:
-
[quote name='dbsst']jestem za ja i moj pies morderca burek pierwsza klasa podworkowy zrobi porzadek z tym typem :mad:[/quote] a w tej naszej trójce ( Aga, Gom i Dab) to ja zagryzam hahaha a co najlepsze ta akcja miała miejsce przed 9 rano nieźle co ale już starczy o kretynach wywodów dawać Szpilkową mordercę ;)
-
[quote name='malawaszka']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ja niemoge Aga toż on na Ciebie napadł!!!!! :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: ojjj dogomaniacy - psy na smycze, kagańce zdejm i dawajj na tego sk******a łomot spuścić :mad: :mad: :mad:[/quote] stwierdzam jednak, że jestem miękki pączek, a zawsze myślałam, że ze mnie karate mistrz. a tak na poważnie, to niezłe przeżycie. Rozumiem pokłócić się z kimś w parku, czy dyskutować , ale od razu w zęby. A te moje dwie pierdoły psiowe były w takim szoku, ze chyba do tej pory nie wiedzą co się stało, choć mój Gomez i rottka by zagryzł hahaha w wyobraźni.
-
[quote name='dbsst']doczekać sie nie moge reszty opowieści Ty to jesteś ciekawy człowiek zawsze cos zmalujesz hahahha[/quote] a jak tyko gdybym jeszcze mogła przewidywać przyszłość :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='dbsst']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Aga i nie dzwoniłaś na policje :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: nie moge w to uwierzyć w d\sensie że sa tacy kretynie nie nie kretyni w zasadzie nie wiem jak ich nazwac SZOK[/quote]] szok opowiem ci resztę jak się spotkamy a co najlepsze to był koleś około 40-stki, którego znam z widzenia i który ma dwie nastoletnie córki nieżle co. I tak mnie nie przepędził z MOJEGO PARKU jakoś on teraz wogóle się tam nie pokazuje. Ja byłam w takim szoku, że nie mogłam w to uwierzyć naprawde, a teraz jest to dla mnie śmieszne i zarazem tragiczne.
-
[FONT=System][SIZE=4][COLOR=black]co tu dużo mówić rewelka[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='dbsst']juz Ci kiedys mówiłam o tych latach i czekaniach ;) tło kiepskie ale podoba mi sie głębia [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7720/img6052ps4mb.jpg[/IMG][/quote] ach ta twoja głębia hahahah
-
[B]Justa[/B] ja również współczuję szczerze. Sama miałam nieprzyjemną sytuację u siebie w parku dwa dni przed swoimi urodzinami pokłuciłam się z facetem o psy, o teren i takie tam. A raczej to on wszczoł awanturę i zaczął mnie wypędzać, poczym dostałam w zęby z piąchy i w skroń. Nic mi się nie stało całe szczęście, ale się strachu najadłam o siebie i o psy, bo miała chłopców na smyczach, a ten kretyn, aby mnie przepędzić spóścił swojego mieszańca rotka z czymś tam i ten pies się rzucił. Nie mając czym bydlaka odpędzić, odpędzałam go nogą i kopnęłam go przyznaję, ale nie wiedziałam co mam robić. Za to też dostałam i koleś wyrzucił mnie z psiowego wc, a ja cały czas się bałam czy ten jego pies rzuci sie jeszcze raz na mnie czy na moje psy, bo tamtem mnie szarpał i szarpał. Oczywiście po całej akcji spłakałam się jak straszliwie i jeszcze typowi nawrzucałam. Ja również będę chodzić z czymś na takich drani ale u mnie będzie to żel parlirzujący ;) . Psów się tak nie boją, ale ich właścicieli. Pozdrawiam wszystkich psiarzy gorąco.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agabass replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[IMG]http://img67.imageshack.us/img67/8878/dscf07370su.jpg[/IMG] tak zwana wyścigówka :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
no to zdrowie za orientację w terenie wiatr we włosach i zawrotną szybkość :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='dbsst'][IMG]http://images4.fotosik.pl/15/z96nvpa7xpz64cus.jpg[/IMG] Ozzulec bateryjki laduje biedne malenstwo :shake: :lol:[/quote] RoboOzzy Ozzynator :lol: :lol: :lol: :lol: uśmiałam się do łez niezły kolo
- 78403 replies
-
[IMG]http://img224.imageshack.us/img224/2135/20060331img99991415oi.jpg[/IMG] ach ta moja faflunica kofana no po prostu bomba bombowa dupeczka hahaha
-
i znowu mydlenie oczu a fotków jak nie ma tak nie ma
-
"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial
agabass replied to Basenji's topic in Foto Blogi
ale ciemności ciekawe co się w nich kryje -
cudne fotoski rewelacja psiaki fantastyczne bobasek śliczny
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
agabass replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Hej, witajcie! Wczoraj mój Brat (sam od siebie, nic nie mowilam :-o ) zrobił zdjęcia Edzia pudełkowego. :evil_lol: Teraz trzeba będzie powalczyć o Azę szeleczkową :evil_lol: Swoją droga, moje zwierzaki są dzwine - uwielbiają pudełka. :shake: Moze to dziedziczne? :evil_lol: [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/9049/ed8kv.jpg[/IMG] Edd Mleczko :evil_lol: "Czego ty chcesz od zmęczonego kota? :watpliwy:"[/quote] :lol: :lol: :lol: kicikici poleciał na mleko hahahahha -
"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial
agabass replied to Basenji's topic in Foto Blogi
[quote name='baskomaniak']Hehehe, a już niedługo zobaczysz jak działa ten [B]beretransmiter indukcyjny [/B] i czy sprawdzi się w warunkach polowych, ale o tym dopiero za tydzień... Tymczasem, zanim Farik wróci z "wsadem" do bransoletek, pieski trafią do bardzo tajemniczego miejsca w Pałacu, a tam... :cool1: [COLOR=red]O tym już w najbliższym odcinku... [SIZE=3][B]Jutro![/B][/SIZE][/COLOR] ;) Pozdrawiam [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG][/quote] no to do jutra :razz: -
[COLOR=olive]Gomez: Hrapsi hrapsi hrrrrrrr.[/COLOR] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19368_193083.jpg[/IMG] [COLOR=olive]O kurka wodna czas do roboty. Trzeba zaparacować na przyjemności.[/COLOR] [COLOR=#808000][/COLOR] [COLOR=red]Dablik: Gomez wstajesz, bo obetną nam z dniówki.[/COLOR] [COLOR=olive]Gomez: Wstaję wstaję, ale tak mi się chce, ze mi się nie chce hehehehe[/COLOR] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19370_193148.jpg[/IMG] [COLOR=red]Dablik: Nie mówiliśmy wam, ale dostaliśmy robotę jako dekoracje okienne tworzymy zawsze niezwykłe kompozycje, a że dobrze płacą to siedzimy sobie tak i komponujemy. A co trzeba sobie jakoś radzić w życiu.[/COLOR] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19371_193245.jpg[/IMG] [COLOR=red]I tak to mniej więcej wygląda.[/COLOR] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19372_193260.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19373_193276.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19374_193292.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19376_193999.jpg[/IMG]
-
istne psiowe szaleństwo super fotoski
-
ach ta Szpilkowa mięśniowa cudniasta zachwycam się nią zawsze :multi: