-
Posts
2846 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agabass
-
a tu tylko gadaja fotki dawać
-
[quote name='dbsst']Honey dziekuje bardzo Gosiu mała podpowiedź [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/2907/img7428ps0dh.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/1319/img7431ps6mu.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/3442/img7429ps0yx.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/8342/img7427ps1hp.jpg[/IMG] talut dzięki ja robie canonem 350d z obiektwem kitowym[/quote] Debe gdzie sie przeprowadzasz? czyżby pudła zwiastowały zakupienie dworku w wilanowie? czy cu?:razz:
-
[quote name='Asiaczek']Agabasku - daj znać, jak poszło w Opolu. Bo to, że ja wiem, to nie oznacza, że wszyscy wiedzą!!! I tak poza tym - [B][SIZE=3][COLOR=red]OGROMNE GRATULACJE ZA OSIĄGNIĘCIA!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] :calus: :calus: :calus: Pzdr. [/quote] Jak wiesz poszło dobrze [COLOR=blue][B]sędzia: Barbara Larska-[/B] [B]Dablik [COLOR=blue]- [/COLOR]ocena doskonała, I miejsce, medal złoty, najlepszy pies w rasie, choć nie zwycięzca rasy, ale może innym razem, CWC i CACIB - jesteśmy happy:loveu: :multi: :lol: [/B][/COLOR] [B][COLOR=black]dziękuję, za gratulacje[/COLOR][/B]
-
gratulujemy zwycięztw i życzymy sukcesów :multi: :multi: :multi: pogoda nie była zbyt pzryjemna, ale jakoś pzreżyliśmy pozdawiam
-
gratukacje dla [B]Kareniny[/B] i[B] Ali za Opole :multi: :multi: [/B]
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
agabass replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
ale fajna miejscówka na spacery fotki super -
[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/5681/0cig49jh1plih07n1ck.jpg[/IMG] mistrzowski śpioch i jki uroczy Gezio to jak mój Gom zupełnie - cukrzyk hahahahahah
-
[quote name='basiulka22tychy'][I][B]wczoraj 1 raz na oczki widzialam takie Diabliki i Gomeziki( byly az 3 1 czarny i 2 yy rude ?? ) :):) śłiczne piskie a czy to prawda ze one nie szczekaja:o [/B][/I][/quote] tak prawda nie szczekaja, ale gadać potrafią ;) a gdzie widziałaś te psiaki i czy zagadałas z własciciellami?
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
agabass replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
fajna Zuza Zuzanna -
"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial
agabass replied to Basenji's topic in Foto Blogi
widać kto tu dużo niezdrowej żywności zajada :lol: :lol: :lol: kondycja zerowa:lol: -
skoczna dupeczka Szpilkowa:loveu:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]NIEZŁE ??? Tak Aga napisała ? Jakie niezłe ! One są NAJPIĘKNIEJSZE !!! :loveu: [/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] dziękuję też mi się podobaja :lol: zachwycające te moje psiowe dranie, bo to psy rozweselajace zupełnie jak gaz :evil_lol:
-
a czy przewidziano na taką pogodę namioty na zewnatrz, zeby osłonic ringi - pewnie nie ale warto zapytać
-
[quote name='malawaszka']ooo ja też ja też będę :evil_lol: tylko o tej porze to nie wiem czy niufy nie idą :hmmmm:[/quote] może być przed albo po niufach :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol:urwisy [/B][/I] [I][B]Aga pytałam już u mnie :razz:kiedy idą baski w Opolu:roll:[/B][/I] [/quote] w niedziele baski są wystawiane o 13.45 my będziemy już od 10 napewno , no to do zobaczenia w Opolu
-
[quote name='KaRa_TC']i jak wypatrzyli jakieś panie baskowe?:cool3:[/quote] nie przez okno to tylko gorace kotki do nich mruczą :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:rozrywkowe te Twoje chłopaki :p[/B][/I] [I][B]a maleńka Nalu śliczna :loveu:no i super ,że Bodzio ma już prawdziwny domek:multi:[/B][/I] [/quote] chłopaki jak to chłopaki rozrywkowe bestie :lol: [B]cdn - nastąpił[/B] [B][COLOR=olive]Gomez: Kurka wodna jak mamy się lansować na tak mały terenie - jakaś lipa cy co?[/COLOR][/B] [B][COLOR=olive][IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19737_248072.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=#808000]Tu tylko siedieć mozna.[/COLOR][/B] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19738_248088.jpg[/IMG] [COLOR=red][B]Dablik: A ja tam sobie postoję i się poprężę moze któraś mnie zechce[/B][/COLOR].;) [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19739_248241.jpg[/IMG] [COLOR=red][B]Niezły jestem co[/B][/COLOR] :razz: [COLOR=red][B]Nawet bym powiedział całkiem niezły.[/B][/COLOR] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19741_248400.jpg[/IMG] [COLOR=olive][B]Gomez: No to i może ja się poprężę.[/B][/COLOR] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19742_248437.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19743_248564.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19744_248580.jpg[/IMG] [B][COLOR=olive]Ale tu nudno i nic się nie dzieje[/COLOR][/B] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19745_248725.jpg[/IMG] [COLOR=red][B]Dablik: No to co spadamy w poszukiwaniu wrażeń.[/B][/COLOR] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19746_248850.jpg[/IMG] [COLOR=olive][B]Gomez: No to dawaj idziemy.[/B][/COLOR] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19747_248868.jpg[/IMG] [COLOR=red][B]Dablik: Jeszcze tylko patyczaka obgryzę i lecimy.[/B][/COLOR] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19748_248889.jpg[/IMG]
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
agabass replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
[quote name='bellatriks']hehe.. ja kiedyś oglądałam 7 zyczeń^^[/quote] mogłabym mieć takiego Rademenesa spełnijacego życzenia hahahhaha -
[B]Naokienniki słonecznikowe[/B] [B][COLOR=red]Dablik: Hej laleczki czyż nie sjestem piękny.[/COLOR];) [/B] [B][IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19729_247596.jpg[/IMG][/B] [B][COLOR=red]Wróciłem właśnie ze spacetu i jak przystało na prawdziwego macho zająłem stradegiczne miejsce na parapecie i wypatuję atrakcyjnych suczek.[/COLOR][/B] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19730_247627.jpg[/IMG] [B][COLOR=red]I taka mi się marzy piekna sunia oj marzy.[/COLOR][/B] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19731_247714.jpg[/IMG] [COLOR=olive][B]Gomez: Ja ci zaraz pomarzę spadaj to moja miejscówka, a i wszystkie suczki w promienu stu kilometrów są moje i tylko moje [/B][/COLOR][COLOR=olive][B]kapiszi.[/B][/COLOR] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19735_248012.jpg[/IMG] [COLOR=red][B]Dablik: Oj Gomie te twoje skłonności do przesady luz bluz.[/B][/COLOR] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19736_248030.jpg[/IMG] [COLOR=olive][B]Gomez: Ok dobrze jest masz tu ogryzek na zgodę.[/B][/COLOR] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19734_247970.jpg[/IMG] [B][COLOR=#808000][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Dablik: No nie ma nic lepszego jak dostawać od ciebie prezenty na przeposiny. Ty to dopiero masz wyobraźnie.[/COLOR][/B] [B][COLOR=olive]Gomez: A co ci się nie podoba. Dobre gumowe, tak jak lubisz.[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Dablik: Warit.[/COLOR][/B] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19732_247737.jpg[/IMG] [COLOR=red][B]Dablik: A w sumie czemu nie może być i gumowe.[/B][/COLOR] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19733_247940.jpg[/IMG] [COLOR=olive][B]Gomez: No dobra zbieramy sie trzeba się troche polansować w okolicy.[/B][/COLOR] [COLOR=#808000]cdn[/COLOR]
-
Pytanie do wszystkich zainteresowanych kapilą: Czy przed każda wystawą kąpiecie swoje psy, bo ja to nie kapie ich przed wystawami, tylko kiedy jest taka potrzeba, np. była w w poprzednią sobotę, kiedy to chłopcy skąpali sie w śmierdącym jeziorze siła wyższa. A tak to nie przesadzam z tą ich czystościa radza sobie sami - od zego maja języki hihi:evil_lol:
-
Jak zwykle Komandos wyma****e ozorasem:lol:
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
agabass replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
no ładny ten czarny kiciu coś mi to mówi 7 życzeń 7 życzyeć 7 życzeń łołułołuooooo -
ale kanapowo kanapowe psiowe mordeczki
-
galeria rewelacyjna ubawiłam się do łez historyjki super a psiaki piękne
-
Tuffek jak zawsze rewelka ;)