Jump to content
Dogomania

agabass

Members
  • Posts

    2846
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agabass

  1. piękny biszkopcik :loveu:
  2. ale piękna z nich para trochę się popluskali polatali i zakochali :lol:
  3. [quote name='Patka']Aga dewiant (bo robi to na pieska ;)) i pedofil :evil_lol: ale napewno Ciebie sie nie tyczy powiedzenie jaki pies taki pan :evil_lol:[/quote] :evil_lol: :lol: :lol: :evil_lol: bo on te filmy tylko ogląda a później efekt widoczny jakoś musi się chłopak rozładować :lol:
  4. Moj Gomzioluś i jego plażowanie rozbraja mnie chłopaczyna sami zobaczcie :lol: [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/20886_397058.jpg[/IMG]
  5. autor: agabass pies: Gomez tytuł: czekając na grilla - parówek [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/20886_397058.jpg[/IMG]
  6. [B]Maga[/B] oj potfory straszne te moje :lol: [B]anetta[/B] czasem i miejsce się dla trzech chłopa znajdzie [B]:evil_lol:[/B]
  7. Karollo - fotka jeszcze z przed paru tygodni - słodki niebieski miś :loveu: [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/20887_397099.jpg[/IMG] a dla poprawienia humoru moja Gomziowaparówka [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/20886_397058.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Patka']och ach ale tak nieletnią :evil_lol: :mad: [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/2914/resizeofpict00326vq.jpg[/IMG] piekne baski :loveu:[/quote] no i pięknie wyszło, że mój Dabliś to zboczeniec pięknie pięknie obrażam się :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a zdjecia super fajne
  9. ale wodnisia hajhahhah super nimfa
  10. [quote name='PIKA']eetam na Kepę metrem do Wilsona i potem 132 - 2 przystaneczki ;) Z Kabat dziewczyna przyjeżdza :lol: A o 9,30 w soboty to większośc jeszcze spi :lol:, poza tym za duzo ludzi na zmiane godziny i miejsca ;) My zaczynamy od 15,00 :razz: i bedzie raczej malo psow, moja Saba, prawdopodobnie Korona z Ciuką, asherowa z Boorkami i moze jojo z Jo-jkiem . ;)[/quote] no to moze na 1h was odwiedzimy bo ja na 17 ide na inwentaryzacje do pracy wiec czas to raczej mam okrojony ale do soboty jeszcze troche zobaczymy co bedzie:p buziaki spacerowicze :razz:
  11. cholerka jeszcze nie pojechałam za 30 min wyjeżdżamy Rynia czeka na nas [B]Pika[/B] no szkoda wielka, ale już z [B]Asiaczkiem[/B] wcześniej się umówiłam na polach i jeszcze pare osób tam będzie. A od której do której bedziecie na kępie to może wracajac zachaczymy i was odwiedzimy choć na chwilę. Teraz już ciepełko się robi coraz wieksze wieć pewnie bedzie wiele okazji do spotkań na łonie natury nic straconego pozdrawiam
  12. uciekam gadularze :lol: życzę miłego słonecznego opalanka dla tych co mogą i radości z wyglądania przez okno dla pozostających w domu haha buziaki
  13. [CODE][/CODE][quote name='cuciola'][B]agabass[/B] a ta fotka przy kaloryferze to akurat sunia..Yoghi to ten z odklapnietym uszkiem mi sie na razie prawo podoba bo tu we Wloszech jest to fajnie rozlozone..mam wyklady tylko od pon-sr :)[/quote] sorki susiaka rzeczywiście nie widać :lol: a to Yogi jjuż napewno czy też się pomyle [IMG]http://labradory.info/files/pupp_166.jpg[/IMG] bo fotka rewelacyjna - ktoś tu jest na nasłuchu
  14. [quote name='dbsst']hahahhahahha aaaaaaa to co innego to szacuneczek :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i tak całą niedziele biedak siedział w fotelu :lol:[/quote] nie no chłopcy wkońcu na spacer poszli :evil_lol: :evil_lol: ale kręgi pewnie bolały:evil_lol:
  15. niestety nie jestem dobra w zgadywaniu poddaję się może ktoś się znajdzie lepszy
  16. ale białasek śliczniasty i gdzie on tam idzie
  17. [quote name='Asiaczek']Tu nie o chęci chodzi ale o... czas, którego nie mam. pzdr.[/quote] czas by się znalazł, ale co z wystawami :roll: nie no z tego to byś za nic nie zrezygnowała no to studia prawnicze w następnym wcieleniu a co ;)
  18. [quote name='dbsst']mizeria hahhaha jak podopwiem więcej to odrazu zgadniecie oki to czynność ktorej nie znosze :cool3:[/quote] nie mów, że będziesz sprzątać a jeszcze jedno mi przyszło do głowy ale nie napiszę tu tego :lol:
  19. [quote name='dbsst']ale może jakby sie tak skulił i zwinął w kłębuszek to by sie gdzieś wcisną miejscówki z mało konfortowym widokiem czytaj :roll: doły :roll: Maczunie ale znowu Maczo lezy w :roll: dołach:roll: chłopaków i jakoś nie narzeka moze tam wcale nie jest tak zle ;) nie próbował tato sie w rolmopsa zwinąć i wcisnąć :cool1:[/quote] pewnie próbował, ale się do tego nie przyzna :evil_lol: :evil_lol:
  20. [quote name='basiulka22tychy'][I][B]nie moge sie uczyc na sloneczku bo karteczki sa biale i sloneczko mnie razi hehehe :):):) [/B][/I] [I][B]debe jakie tam dziecko to ma juz prawie rok ( 20 pazdziernika) hehehe[/B][/I][/quote] czapka z daszkiem i cień albo parasol o i już po kłopocie
  21. [quote name='Asiaczek']Tak, studiowałam prawo. Ale - z przyczyn osobistych - nie skończylam studiów. Po 2 latach musiałam zrezygnować. Bardzo tego żałuję, bo obecnie na pewno nie podejmę ich na nowo. A prawo cywilne, administracyjne bardzo lubiłam. A maluszek jest...zajefajny!:lol: Pzdr.[/quote] prawnicy uuuuuuuuuuu buuuuuuuuuu hahahahah ale mroczne są tajemnice życia [B]Asiaczka[/B] czy zdradzi nam jeszcze jakieś sekrety a tak naprawde to super extra [B]Asiaczku[/B] jeszcze na studia nie jest zapóźno chyba, ze brak chęci [IMG]http://labradory.info/files/pupp5_441.jpg[/IMG] ale serdelek smakowity mniami
  22. mizerna ta podpowiedź
  23. prawie robi wielka różnicę :evil_lol: :lol: [IMG]http://img473.imageshack.us/img473/1743/zdjcie3310da.jpg[/IMG] taka mała a rozjarana :lol: cygarami :lol: nauka a pogoda sobie nie przeszkadzają książki w dłoń i na słonko
  24. zabierasz Szpilę do fryzjera :lol: albo na kędę al;bo do lasu albo tam gdzie jeszcze nie była a ja jak narazie w proszku TZ z wyrka nie chce się podnieść, a pogoda ucieka co za kalafior
×
×
  • Create New...