-
Posts
2846 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agabass
-
przesliczne fotki brawo oby tak dalej psiaki naprawde rewelacja az miło poogladać warjacje rolmopsów :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agabass replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
a rycz dziewczyno do woli a co- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
po powyższym opisie wyobraziłam sobie teksańska masakre piłą mechaniczną albo kubę r
-
niedobra pani i biedny psiak ja ma niesforne i nieposłuszne psiaki, ale nigdy takich wynalazków Debe widziała jak moje małpiszony się słuchaja to "jazda bez trzymanki" hahahaha
-
a tam nie ma co sie łamac jak ktoś jest zakrecony to da sie przezyc, a pan juz pewnie nie pamieta o tym incydencie hahhahaha
-
buziaki i dobrej śpiacej
-
ale smakosz :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agabass replied to arima's topic in Foto Blogi
zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowie życzymy -
[quote name='dbsst'][quote name='agabass']oj Gomez to by go raczej gdzieś po drodze zgubił taki to rozbrykany Mongolion :lol:[/quote] hahahahhahaha biedny Igor[/quote] no może by go Dabliś znalazł mniejmy nadzieje :wink:
-
spacer krótki i zaczynamy pifkowanie wasze zdrówko :drinking: :drinking:
-
oj Gomez to by go raczej gdzieś po drodze zgubił taki to rozbrykany Mongolion :lol:
-
niegrozi mu ślinotok :lol: ale nigdy nic nie wiadomo, to moze być ten pierwszy raz uciekam na spoacer i po jakieś pifko do później
-
no nie narzekam :D
-
[quote name='dbsst']hehehe agabass Szpilka tak zachecajaco na Gomciz patrzy :D ;)[/quote] no ma szczeście :lol: powiem mu to sie z radości obliże hehehehe
-
biada chłopakom niech to tylko Igor podrośnie :lol: a tak na marginesie Gomzalesek nie ma nic przeciwko takim maluchom, a Dabliś jak narazie dał sie poznać od dobrej strony i też jest słodki w kontaktach z dziećmi
-
Stefan, Emil, Eustachy napierać fotosy a nie się rozczulać nad soba gadyły jedne biada na bo nasze apararty nie z dobrego materiału tylko z waty :lol:
-
[b]Przystojniaki[/b] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15293_480655.jpg[/img] [b]nie zawsze lubia pozować[/b] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15294_480747.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15295_480779.jpg[/img] [b]Przytulnisie[/b] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15296_480819.jpg[/img] [b]A to co chłopcy robia w wolnych chwilach.[/b] Przedstawiamy wam małego Igorka, ktory ma czasami dwie niezwykłe nianie. [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15306_481572.jpg[/img] [color=green]Gomez: Cholerka znowu mnie wrobili w opiekę. A niech to diabli wezmą.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15298_481144.jpg[/img] [color=green]Gomez: Aaaaaaaaaaaaaaaaaalbo go zjem, albo zasnę. Chyba zasnę bo naciska na moje przewody senne czy coś tam aaaaaaaaaaaaaaa.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15299_481178.jpg[/img] [color=green]Gomez: A co najgorsze myśli, ze koniem jestem śliniaj jeden.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15300_481209.jpg[/img] [color=green]Gomez: Ej mały zobacz tam jest drugi konik może sie na niego przesiądziesz.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15302_481253.jpg[/img] [color=red]Dablik: Gomez ratuj chcą mnie osiodłac.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15303_481276.jpg[/img] [color=red]Dablik: Oj boje sie boje. mały siego po siodło[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15304_481299.jpg[/img] ZAKLINACZ KONI [b]Igor: Nie bój sie piesku, to nie bedzie bolało pojedziemy na wyścigi.[/b] [color=red]Dablik: Oszalałeś mały, ale jak chcesz niech strace.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15305_481315.jpg[/img]
-
super fotoski i jakie piekności psiowate :D
-
super fotki kociak śliczny Marynia niezła modelka no sucze jak zawsze rozbrajające
-
co za śpioch z tego Hugonka a Komcia bezwstydnica załatwia sie do zdjecia :lol: chyba, ze pozuje
-
cudna mała sunia rośnie jak na drożdżach
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agabass replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no super fotki i przyszło mi na myśl, że mogłoby być trochę przerażajaco tytuł horroru pies z szafy hihihihih- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
rudaski ucholki prezentuja sie cudnie