Jump to content
Dogomania

agabass

Members
  • Posts

    2846
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agabass

  1. przesliczne fotki brawo oby tak dalej psiaki naprawde rewelacja az miło poogladać warjacje rolmopsów :lol:
  2. po powyższym opisie wyobraziłam sobie teksańska masakre piłą mechaniczną albo kubę r
  3. niedobra pani i biedny psiak ja ma niesforne i nieposłuszne psiaki, ale nigdy takich wynalazków Debe widziała jak moje małpiszony się słuchaja to "jazda bez trzymanki" hahahaha
  4. a tam nie ma co sie łamac jak ktoś jest zakrecony to da sie przezyc, a pan juz pewnie nie pamieta o tym incydencie hahhahaha
  5. buziaki i dobrej śpiacej
  6. ale smakosz :lol:
  7. zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowie życzymy
  8. [quote name='dbsst'][quote name='agabass']oj Gomez to by go raczej gdzieś po drodze zgubił taki to rozbrykany Mongolion :lol:[/quote] hahahahhahaha biedny Igor[/quote] no może by go Dabliś znalazł mniejmy nadzieje :wink:
  9. spacer krótki i zaczynamy pifkowanie wasze zdrówko :drinking: :drinking:
  10. oj Gomez to by go raczej gdzieś po drodze zgubił taki to rozbrykany Mongolion :lol:
  11. niegrozi mu ślinotok :lol: ale nigdy nic nie wiadomo, to moze być ten pierwszy raz uciekam na spoacer i po jakieś pifko do później
  12. no nie narzekam :D
  13. agabass

    zakoceni.pl

    piekniutka Loniutka
  14. [quote name='dbsst']hehehe agabass Szpilka tak zachecajaco na Gomciz patrzy :D ;)[/quote] no ma szczeście :lol: powiem mu to sie z radości obliże hehehehe
  15. biada chłopakom niech to tylko Igor podrośnie :lol: a tak na marginesie Gomzalesek nie ma nic przeciwko takim maluchom, a Dabliś jak narazie dał sie poznać od dobrej strony i też jest słodki w kontaktach z dziećmi
  16. Stefan, Emil, Eustachy napierać fotosy a nie się rozczulać nad soba gadyły jedne biada na bo nasze apararty nie z dobrego materiału tylko z waty :lol:
  17. [b]Przystojniaki[/b] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15293_480655.jpg[/img] [b]nie zawsze lubia pozować[/b] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15294_480747.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15295_480779.jpg[/img] [b]Przytulnisie[/b] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15296_480819.jpg[/img] [b]A to co chłopcy robia w wolnych chwilach.[/b] Przedstawiamy wam małego Igorka, ktory ma czasami dwie niezwykłe nianie. [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15306_481572.jpg[/img] [color=green]Gomez: Cholerka znowu mnie wrobili w opiekę. A niech to diabli wezmą.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15298_481144.jpg[/img] [color=green]Gomez: Aaaaaaaaaaaaaaaaaalbo go zjem, albo zasnę. Chyba zasnę bo naciska na moje przewody senne czy coś tam aaaaaaaaaaaaaaa.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15299_481178.jpg[/img] [color=green]Gomez: A co najgorsze myśli, ze koniem jestem śliniaj jeden.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15300_481209.jpg[/img] [color=green]Gomez: Ej mały zobacz tam jest drugi konik może sie na niego przesiądziesz.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15302_481253.jpg[/img] [color=red]Dablik: Gomez ratuj chcą mnie osiodłac.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15303_481276.jpg[/img] [color=red]Dablik: Oj boje sie boje. mały siego po siodło[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15304_481299.jpg[/img] ZAKLINACZ KONI [b]Igor: Nie bój sie piesku, to nie bedzie bolało pojedziemy na wyścigi.[/b] [color=red]Dablik: Oszalałeś mały, ale jak chcesz niech strace.[/color] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/15305_481315.jpg[/img]
  18. super fotoski i jakie piekności psiowate :D
  19. super fotki kociak śliczny Marynia niezła modelka no sucze jak zawsze rozbrajające
  20. co za śpioch z tego Hugonka a Komcia bezwstydnica załatwia sie do zdjecia :lol: chyba, ze pozuje
  21. agabass

    .:: A X E L ::.

    olśniewajacy maluszek
  22. cudna mała sunia rośnie jak na drożdżach
  23. no super fotki i przyszło mi na myśl, że mogłoby być trochę przerażajaco tytuł horroru pies z szafy hihihihih
  24. agabass

    Cirneco dell'Etna

    rudaski ucholki prezentuja sie cudnie
×
×
  • Create New...