-
Posts
2846 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agabass
-
no proszę ale zagadki hahaha
-
Witam Jeżeli chodzi o dysplazję to trudno mi uwierzyć w to, że nie została zauważona, w początkowym statium owszem mogło tak być. Natomiast zaawansowana dysplazja jest widoczna, zarówno przy poruszaniu się zwierzaka jak i przy podnoszeniu się z pozycji leżącej. Nie są to tak płynne ruchy jak u zdrowego psa. Rzeczywiście na początku może nie sprawiać większego bólu, ale z czasem jest to duże utrudnienie dla psa. Wiem to z własnych obserwacji i z obcowania z psami chorymi na dysplazję. Dysplazję można już rozpoznać w szczenięcym wieku. Trzeba pamiętać, że dysplazję się operuje i leczy, i pies może całkowicie powrócić do zrowia. Jeżeli chodzi o artykuł powyżej wydaje mi się, że jest nakreśleniem i opisem choroby, a wszyscy doskonale wiemy, ze dysplazja jest leczona od dawna w Polsce, choć z początku było to przeprowadzane trochę nieudolnie. Jeżeli chodzi o badania oczu Gomez miał przeprowadzane kontrolne badania, może nie pod kontem hodowli, a zdrowia, nie ukrywam, że w niedalekiej przyszłości oba moje psy zostaną przebadane. Nazwisko Dr Garncarza jest mi znane i rzeczywiściwe słyszałam, że jest to świetny specjalista. Będę chciała przebadać u niego Goma i Dablika napewno. My badaliśmy sie u równie dobrego okulisty. Natomiast chiaciałabym mieć opinie dwoch lekarzy. Pozatym Gomzio miał przseprowadzane badania jak był szczeniaczkiem i było wszystko ok.
-
trochę fot na osłodę Wampirro Gomzula [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14693_097544.jpg[/img] Hrapsiki [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14694_097559.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14695_097577.jpg[/img] to narazie wszystko postaram się coś jutro wrzucić
-
przepiękny niunio
-
super fotki szkoda, ze nas tyam nie było, ale ta Szpila niestała w uczuciach lepiej, żeby Gom tego nie widział [img]http://img433.imageshack.us/img433/5039/img31770ad.jpg[/img] no i Leon i jego Pancia [b]Rewelacja[/b]
-
foty będą dziś wieczorem postaram się a wyczesałam ich z Wyczesowa :lol: Dziś chłopaki latali na spacerku z whippetami to dopiero były pogonie, niestety nie uwiecznione. Pozdrawiam i buziaki dla wszystkich psiowych mordzi i ich właścicielowych twarzy hihi
-
Moje wyczesane Mongoliony rozrabiają jak zawsze. Ma trochę fot do wstawienia, ale nie wiem zupełnie kiedy to zrobie Pozdrawiam
-
smakowite pierogi
-
no piękne cząstkowe fragmenty twarzy super
-
dzieki niech tak będzie
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agabass replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
trzeci bliźniak ukradł księżyc :shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Agga']agabass ja tam nie widziałąm upośledzonych fot... :lol:[/quote] ale nie da się ukryć, że tam są hahaha no miestety miny to potrafię robić straszliwe :lol:
-
ale super fotki no i jaki cjhmurkowy piesiak
-
nakarmić psa i to już :-? :wink:
-
[quote name='Justa'][img]http://i12.photobucket.com/albums/a202/sabaera6/rozne/a13.jpg[/img] o matulko ! Ale spojrzenie :iloveyou: Kara, widze, że szalejesz z nowym aparacikiem :) oby tak dalej ;)[/quote] piękności super fota
-
[b]Poszukiwacze Zaginionych kabanosów cześć 0[/b] [ dziś bez historyjek] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14674_096467.jpg[/img] Kabanos tu był [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14673_096449.jpg[/img] Przerwa na rozmyślanie [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14675_096527.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14676_096553.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14677_096601.jpg[/img] Idealny [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14678_096817.jpg[/img] Ziewaka [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14679_096838.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14680_096873.jpg[/img] Klocki [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14681_096895.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14682_096959.jpg[/img] Pozerzy [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14683_097131.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14684_097172.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14685_097223.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14686_097278.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14687_097340.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14688_097385.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14689_097421.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14690_097460.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14691_097495.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14692_097530.jpg[/img] pozdrawiam
-
ale słodziak z tego Ozziego i ta mała zabaweczka w jego paszczy extra
- 78403 replies
-
o swoich upośledzonych minach :lol: a [b]Debe[/b] kiedy następne fotki czy to już koniec naprawede
-
fajne fotki a te skołki super
-
super zabawa i foteczki pozdrawiam
-
[color=green][b]Rudy Pan[/b] Dostojny, dostojny Rudy Pan, na tapczanie co rano zasiada. " Czegoś bym się napił coś bym zjadł. Nie wiem czy kawa czy herbata? Może jajka na bekonie, a moze naleśniki?" Oblizał sobie całą twarz. " A może pójde na wyścigi, to chyba już najwyższy czas". I biega i pędzi i susy, i skoki i zwrot, i prosta, i dwa nawroty. Och jaki wyścig, jakie zmęczenie. Zwycięstwo, nagroda - jedzenie. Wraca do domu Rudy Pan i na krzesełku siada. " Oj nudno, nudno mi już tak, no kiedy wróci Aga"[/color] [color=red][b]Czarny Czart[/b] W kuchni pod stołem Czart Czarny siedzi. Kręci się wierci, wciąż podskakuje. Iskry i zamęt wszędzie zasiewa. Trochę zawodzi i trochę śpiewa. I czeka, i sapie, i spokojnieje. "Co się w tej kuchni do diabła dzieje? Tracę już tracę wszelką nadzieję". I z brzucha żar potwornie bucha. "Coś by się zjadło, a to czekanie - okropne. Pozkarżę się mamie".[/color]