Jump to content
Dogomania

agabass

Members
  • Posts

    2846
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agabass

  1. no proszę ale zagadki hahaha
  2. agabass

    Dysplazja

    Witam Jeżeli chodzi o dysplazję to trudno mi uwierzyć w to, że nie została zauważona, w początkowym statium owszem mogło tak być. Natomiast zaawansowana dysplazja jest widoczna, zarówno przy poruszaniu się zwierzaka jak i przy podnoszeniu się z pozycji leżącej. Nie są to tak płynne ruchy jak u zdrowego psa. Rzeczywiście na początku może nie sprawiać większego bólu, ale z czasem jest to duże utrudnienie dla psa. Wiem to z własnych obserwacji i z obcowania z psami chorymi na dysplazję. Dysplazję można już rozpoznać w szczenięcym wieku. Trzeba pamiętać, że dysplazję się operuje i leczy, i pies może całkowicie powrócić do zrowia. Jeżeli chodzi o artykuł powyżej wydaje mi się, że jest nakreśleniem i opisem choroby, a wszyscy doskonale wiemy, ze dysplazja jest leczona od dawna w Polsce, choć z początku było to przeprowadzane trochę nieudolnie. Jeżeli chodzi o badania oczu Gomez miał przeprowadzane kontrolne badania, może nie pod kontem hodowli, a zdrowia, nie ukrywam, że w niedalekiej przyszłości oba moje psy zostaną przebadane. Nazwisko Dr Garncarza jest mi znane i rzeczywiściwe słyszałam, że jest to świetny specjalista. Będę chciała przebadać u niego Goma i Dablika napewno. My badaliśmy sie u równie dobrego okulisty. Natomiast chiaciałabym mieć opinie dwoch lekarzy. Pozatym Gomzio miał przseprowadzane badania jak był szczeniaczkiem i było wszystko ok.
  3. trochę fot na osłodę Wampirro Gomzula [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14693_097544.jpg[/img] Hrapsiki [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14694_097559.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14695_097577.jpg[/img] to narazie wszystko postaram się coś jutro wrzucić
  4. przepiękny niunio
  5. super fotki szkoda, ze nas tyam nie było, ale ta Szpila niestała w uczuciach lepiej, żeby Gom tego nie widział [img]http://img433.imageshack.us/img433/5039/img31770ad.jpg[/img] no i Leon i jego Pancia [b]Rewelacja[/b]
  6. foty będą dziś wieczorem postaram się a wyczesałam ich z Wyczesowa :lol: Dziś chłopaki latali na spacerku z whippetami to dopiero były pogonie, niestety nie uwiecznione. Pozdrawiam i buziaki dla wszystkich psiowych mordzi i ich właścicielowych twarzy hihi
  7. śliczna niunia
  8. Moje wyczesane Mongoliony rozrabiają jak zawsze. Ma trochę fot do wstawienia, ale nie wiem zupełnie kiedy to zrobie Pozdrawiam
  9. smakowite pierogi
  10. więcej fotek
  11. no piękne cząstkowe fragmenty twarzy super
  12. dzieki niech tak będzie
  13. [quote name='Agga']agabass ja tam nie widziałąm upośledzonych fot... :lol:[/quote] ale nie da się ukryć, że tam są hahaha no miestety miny to potrafię robić straszliwe :lol:
  14. ale super fotki no i jaki cjhmurkowy piesiak
  15. ale morda słodla
  16. nakarmić psa i to już :-? :wink:
  17. [quote name='Justa'][img]http://i12.photobucket.com/albums/a202/sabaera6/rozne/a13.jpg[/img] o matulko ! Ale spojrzenie :iloveyou: Kara, widze, że szalejesz z nowym aparacikiem :) oby tak dalej ;)[/quote] piękności super fota
  18. [b]Poszukiwacze Zaginionych kabanosów cześć 0[/b] [ dziś bez historyjek] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14674_096467.jpg[/img] Kabanos tu był [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14673_096449.jpg[/img] Przerwa na rozmyślanie [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14675_096527.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14676_096553.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14677_096601.jpg[/img] Idealny [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14678_096817.jpg[/img] Ziewaka [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14679_096838.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14680_096873.jpg[/img] Klocki [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14681_096895.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14682_096959.jpg[/img] Pozerzy [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14683_097131.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14684_097172.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14685_097223.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14686_097278.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14687_097340.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14688_097385.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14689_097421.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14690_097460.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14691_097495.jpg[/img] [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14692_097530.jpg[/img] pozdrawiam
  19. ale słodziak z tego Ozziego i ta mała zabaweczka w jego paszczy extra
  20. o swoich upośledzonych minach :lol: a [b]Debe[/b] kiedy następne fotki czy to już koniec naprawede
  21. fajne fotki a te skołki super
  22. agabass

    Cirneco dell'Etna

    super zabawa i foteczki pozdrawiam
  23. [color=green][b]Rudy Pan[/b] Dostojny, dostojny Rudy Pan, na tapczanie co rano zasiada. " Czegoś bym się napił coś bym zjadł. Nie wiem czy kawa czy herbata? Może jajka na bekonie, a moze naleśniki?" Oblizał sobie całą twarz. " A może pójde na wyścigi, to chyba już najwyższy czas". I biega i pędzi i susy, i skoki i zwrot, i prosta, i dwa nawroty. Och jaki wyścig, jakie zmęczenie. Zwycięstwo, nagroda - jedzenie. Wraca do domu Rudy Pan i na krzesełku siada. " Oj nudno, nudno mi już tak, no kiedy wróci Aga"[/color] [color=red][b]Czarny Czart[/b] W kuchni pod stołem Czart Czarny siedzi. Kręci się wierci, wciąż podskakuje. Iskry i zamęt wszędzie zasiewa. Trochę zawodzi i trochę śpiewa. I czeka, i sapie, i spokojnieje. "Co się w tej kuchni do diabła dzieje? Tracę już tracę wszelką nadzieję". I z brzucha żar potwornie bucha. "Coś by się zjadło, a to czekanie - okropne. Pozkarżę się mamie".[/color]
×
×
  • Create New...