Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Ile psiaków jest "agresywnych", "wycofanych", "dzikich" przez to, że coś je boli? Tego się nigdy nie dowiemy. Dobrze, że u Greya już wiadomo o co chodzi.
  2. Tutaj ogłoszenie: olx Zoran Myślisz, że Katowice będą ok? Będzie się chciało ludziom jechać taki kawał, żeby go poznać? Może Rzeszów? Telefon może być do mnie, ale z adnotacją - jak w moim ogłoszeniu, żeby dzwonić po 17.00 Nie mam sumienia Cię prosić o odbieranie kolejnych telefonów w sprawie psów. Dzięki ogromne
  3. Kochani, jeśli ktoś może przenieść swoją Makusiową deklarację na innego starszego skrzywdzonego biedaka i towarzysza Makusia z zamojskiego schronu - Grafcia, to bardzo będziemy z Grafciem wdzięczni. On nie ma pełnych deklaracji, po uderzeniu w głowę stracił oko i ma pogruchotane zęby z jednej strony. Wiele już wycierpiał. Tutaj jego wątek: Grafcio
  4. Dziękuję Wam bardzo bardzo za wpłaty dla Gucia. Przepraszam, że dopiero teraz zajrzałam na konto. Makuś nie wychodzi mi z głowy..
  5. Rodzina Norci czeka na niego. Bez względu na wszystko. On na pewno dojdzie do siebie w spokoju i normalności. Oni go już kochają. Na filmik odpisali mi ponownie, że czekają. I że będzie jeszcze kanapowcem.
  6. Straszne wieści. Co pies to inna okropna historia kaźni zgotowanej przez człowieka. Środek Europy? Cywilizacja? Chyba w snach. I okropny czas. Nie dam teraz rady pomóc, mam duży dług do spłacenia za Gucia.
  7. Dziękuję Wam za obecność, za dobre słowa, za to, że dzięki Wam Makuś miał trochę dobrego życia. Nie odszedł sam w bólu i cierpieniu w śmierdzącym schronie. Był ważny, był kochany, był zaopiekowany. Dzięki dexterce i kikou poznał dobre życie, poznał prawdziwy dom, opiekę, troskę, czułość. To jest bezcenne. Chociaż dusza się rwie, to trzeba cieszyć się z tego, co się udało. Wiolhelm, przytulam mocno. Ty byłaś szczególnym aniołem dla Makusia. I wiem, że gdyby mógł podziękowałby Ci z całego psiego serca. Makusiu, mam nadzieję, że ostatnie prawie 2 lata Twojego życia były dobre. Śpij spokojnie kochany cichy dobry duszku.
  8. Bardzo bardzo Ci dziękuję . Gucio głównie śpi. Trochę już je, ale jedną porcję zwrócił. To pewnie jeszcze pozostałość po narkozie
×
×
  • Create New...