Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Dzięki za odwiedziny Zoranek mimo, że jest piękny i mimo, że ma wyróżnione ogłoszenia, nie doczekał się jeszcze ani jednego złamanego zainteresowanego adopcją..
  2. Nasz Zoranek może pomoże Fresuni transporcie Na razie sytuacja jest w ustalaniu, ale Zoranek musi na 2 tygodnie opuścić hotel, bo Kasia jedzie na urlop, a jej mama nie ogarnie sama całego zwierzyńca, a zwłaszcza tak młodego i energicznego Znalazłam mu miejsce w rodzinie, więc będzie musiał przyjechać do Warszawy. Może uda się wszystko tak zgrać, żeby Fesunia też się zabrała. Tak będę się starać
  3. Niestety, moja koleżanka już wróciła do pracy, a w połowie maja ma nawet wyjazd służbowy na 5 dni. Nie weźmie Koffika Strasznie mi przykro
  4. Będę dziś popołudniu rozmawiać z koleżanką. Jest w domu po operacji, ale już dość sprawna. Zobaczymy.
  5. Przelałam do skarbniczki Kikou pieniądze, jakie przyszły do mnie dla Grafcia - 50 zł od limonki80 i 20 zł od Dulskiej - ogromne i serdeczne dzięki
  6. Cudne zdjęcia i wspaniała historia
  7. Wierzę, że nasze zwierzaki nie odchodzą tak całkiem. Ich dobra energia zostaje z nami na zawsze. Czuwają przy nas. Limonko, te kluczyki do samochodu ostatnio pewnie Aza mi schowała
  8. Cieszę się ogromnie z domu dla Freski! Chociaż żal mi zakochanego Grafcia..
  9. Właśnie o tym mówię.
  10. Macie rację pisząc o "gospodarności" schroniska. Ale skoro wiadomo, że i tak na razie nic się nie zmieni, to trzeba spojrzeć na temat od strony dobra psów. Co można zrobić innego?
  11. Super, że jest szansa na poprawę losu zamojskich psiakow. Chociaż taką. Grosz poleci wieczorem.
  12. Cały dzień wczoraj w podróży, nie wchodziłam na dogo, a tu takie cudowne wieści Filmiki z sunią i panią z hotelu bardzo fajne, pani to dobra ciepła osoba. Mam nadzieję, że szybko się zaaklimatyzuje.
×
×
  • Create New...