Jump to content
Dogomania

Dominika1987

Members
  • Posts

    502
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dominika1987

  1. colaka długowłosego można tylko przydzielić do kudłaczy :angel:
  2. Martuś śliczniuteńki ten Atomiś :lol: :***
  3. Napewno namówisz. Ja namawiałam rodziców na collie 3 lata i efektem tego wysiłku jest Gracja :D Mój tata jak był mały, to w ogóle nie miał psa ( :o :o :o ) a jeśli już zgadzał się na psa to małego, ale Grację bardzo polubił i częęęęęsto się z nią bawi :wink: . Z moją mamą jest gorzej, bo ona nie przepada za psami. Czasami Gracja podchodzi do niej i trąca pyszczkiem jej rękę, a ona nawet Gracjulka nie pogłaszcze :-? :( :x :evil: :o Mimo wszystko Gracja jest moim oczkiem w głowie :D
  4. [quote name='Katarzyna']250 ml Omeganu za ok. 18 zł w necie[/quote] Katarzyna czy mogłabyś podać adres stronki na której można kupić Omegan???
  5. [quote name='bognik']Ależ proszę, collie są ŚLICZNIUTKIE i bardzo kochane !!!!!! :wink:[/quote] Mam nadzieję, żę niedługo też posiądziesz takiego collie :wink: :D
  6. No i co z psinką??????
  7. [quote name='bognik']Gracja jest ŚLICZNIUTKA !!!!![/quote] Dziękujemy :buzi:
  8. Dominika1987

    Bobtaile

    Jaka piękna! Takie maleństwa wyglądają jak maskotki - nic tylko tulić i przytulać :lol:
  9. Bardzo Ci dziękuje za odpowiedź na PW Od dzisiaj zaczynamy z Gracjulkiem kurację :D
  10. Nigdy tutaj nie zaglądałam... :oops: [']['][']
  11. A tutaj jest cały obrazek ;) [url]http://www.muttart.com/lawicki/collie.htm[/url]
  12. ŚLICZNA!!!!!!! :D :D :D więcej fotek plizzzz :lol:
  13. [quote name='ewelinabuck']A TY MASZ FAJNE PSIAKI TAKIE SIERSCIUCHY MIODZIO 8) 8) 8) 8) 8)[/quote] No, narazie mam jednego sierściucha, ale mam nadzieję, że kiedyś dojdą kolejne. Dzięki. Buziaczki dla psinek :)
  14. Moja się boi pijaków (zresztą kto nie, bo wiadomo cio takiemu do łba strzeli :roll: )
  15. Dziękuję. Jakie one są piękne :D
  16. Czyżby tylko tyle dogomaniaków tam będzie??? :wink:
  17. [quote name='Noelani']Gwarek w ten sam dzien co podhalany (23 pazdziernik) bedzie krajowa psów pasterskich - grupa I FCI (bez owczarków niemieckich) :D[/quote] Ja będę (jako widz, no bo jakby inaczej :roll: ) Czy spotkam tam Nesie?? :wink:
  18. Ja czytałam przez kilka lat "Przyjaciela Psa" Niestety finanse mnie zmusiły do zaprzestania kupowania tego czasopisma, ale mam nadzieję, żę kiedyś jeszcze to wznowię. Czasami sobie kupuję "Kynologia", lub "Mój Pies"
  19. Zdecydowanie suczka. Kupujac collie zdecydowana byłam na psa, ale los chciał, ze jest suczka i się bardzo z tego powodu cieszę. :D :D :D
  20. Moja sunia ma imię po swojej mamie GRACJA, ale najczęściej to Gracyjcia, Gracjulek, Ogoniasta, Łepcio. Aha mój tata często mówi Gracjanna :lol:
  21. Ojej, faktycznie nie zauważyłam linku pod zdjęciem "małego" Barego. :oops: Jaki on śliczny!!! P.S. Moja Gracja "mówi" że jest bardzo przystojny :lol: :P
  22. Dominika1987

    Przydomek

    Dzięki. :D
  23. Dominika1987

    Przydomek

    Czyli nazwa przydomka nie musi być po polsku?? Może być też w innych językach, jak anglielski, łaciński, japoński :lol: itd...???
×
×
  • Create New...