Jump to content
Dogomania

Dominika1987

Members
  • Posts

    502
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dominika1987

  1. A czy jest coś dzięki czemu sierść stanie się dłuższa??? (Mam collie, ale jej sierść nie jest taka imponująca, jak u collakóe wystawowych... :-? ) Może to jest poprostu genetyczne???
  2. Łoooo, dzięki za te informacje. Tak dawno szukałąm czegoś na necie o tym siemieniu lnianym, a tu proszę, na DOGOMANII :lol: Dzięki wszystkim!!! Jutro idę kupić siemię lniane w aptece (mam nadzieję, ze będą mieli :wink: )
  3. Ja będę na tej wystawie jako widz. Narazie jeszce nic nie wiadomo, kto będzie co sędziował :lol: Informacje o tej wystawie można sledzić na tej stronce [url]http://www.zkwp-czestochowa.org.pl/[/url]
  4. 3-mam mocno kciuki, aby wszystko się udało!!!! :) :angel:
  5. Ula i co z sunią??? HOP DO GÓRY, BIEDACTWO....... :cry:
  6. Heja! Ja będę jutro przy collie ;)
  7. Jaki ten Dinuś piękniutki :D Mimo iz jest tricolor, to wygląda jak aniołek :angel: Buziak dla niego :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:
  8. mch DZIĘKI :buzi: A nie wiesz jak nauczyc psinkę "poproś"???
  9. GUCIO TY NA WETERYNARIE IDZIESZ??? A KTÓRY JESTES ROCZNIK??? JA SŁYSZAŁAM ŻE WROCŁAW JEST NAJLEPSZY 8)
  10. [quote name='coztego'][quote name='Dominika1987']jak nauczyć psinkę "poproś"? [/quote] A po co?[/quote] Jak to po co... po to aby umiała :wink: Czy ktoś wie jak ją nauczyć poproś lub zdechł pies? HELP!!!! Faktycznie nie pomyślałam o tych co znają więcej niż dziesięć. Faktycznie to GENIUSZE!!!! :D :D :D :D :D :D
  11. COZTEGO - dziękuję Ci bardzo za uświadomienie mi, jak ważna jest wizyta u weterynarza :D
  12. Ok, tylko mi powiedz Martuś jak to się robi :wink:
  13. Z Gracją nie jest jeszcze tak źle. A też chciałabym się powstrzymać od wizyty u weta, bo mnie nie stać na jakikolwiek zabieg, zresztą wiem jakie zabiegi mogą być niebezpieczne, nawet dla młodych i silnych psów(mogą się poprostu już nie obudzić z narkozy) :( . Co to jest gentomycyna??? Można ją dostać bez recepty???
  14. Nie zmiana zdania, tylko taka moja głupota :/
  15. A mam do Was pytanie, jak nauczyć psinkę "poproś"? Nie wiem jak się do tego zabrać...
  16. Aha, a jak się topiki usuwa??? Poruszyłam, ten temat, bo już myślę o drugim collie....
  17. TEMAT NIE AKTUALNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  18. Gracja jak do tej pory umie: -siad -leżeć -podaj łapkę -przybij piątkę -obrót zgodnie z ruchem wskazówek zegara -hop (podskok do góry)
  19. Pościk ten poświęcam, na pochwalenie się umiejętnościami pupilka :D
  20. Tak już jest katalog przedwystawowy, ale mało collaków :( [url]http://www.zkwpkielce.republika.pl/wykaz.htm[/url]
  21. Ojej, to straszne..... :( Patt trzymaj się.
  22. Jej dziękuję za odpowiedzi. Zaraz lecę do apteki i kupię świetlik. Jak nic nie przejdzie to pójdę do weta. Co do wieku, to Gracja ma 2 latka ( będzie je mieć dokładnie 17 maja) Mam jeszcze pytanko ten "okuheel" o którym pisała arnika to jest maść, czy kropelki?? DZIĘKI ZA ODPOWIEDZI.
  23. [quote name='Patt']Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, bo od jakiegoś czasu nie miałam za bardzo możliwości pisania na forum. Chciałam podzielić się z wami swoją rozpaczą i powiedzieć wam, że w niedzielę [b]odszedł od nas nasz najukochańszy rudzielec - Hacker[/b] Na zawsze zostanie w naszych sercach, był najlepszym przyjacielem, jakiego można mieć i wniósł w nasze życie ogrom radości i szczęści. Jesteśmy zrozpaczeni i cały czas nie możemy uwierzyć w to, co się stało i w to, że już nigdy nie spojrzymy w jego piękne, pełne miłości oczy. Kochajcie swoje kolaki, wykorzystajcie każdą wspólnie spędzoną chwilę, bo nasi przyjaciele tak szybko i niespodziewanie odchodzą.......[/quote] CO??? Nie wierzę. Hakerek.... Jak to, przecież on był jeszcze młodziutki....Co się stało?!????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
  24. Wczoraj zauważyłam, że Gracji zaczęły ropieć oczy, a raczej zaczęły powstawać tzw. "śpioszki". Przedtem też je miała, (no bo wiadomo, że piesio lubi sobie pochodzić z nosem przy ziemi, więc do oczu dostawał się kurz i drobinki z piaskiem, więc oko to "zełzawiło" w postać "śpioszków") ale wczoraj jakby większe, no i to miało postać takiej zielonkawej wydzieliny. Co robić??? Czy przemywać jej wodą (rumiankiem) oczka, czy lepsze będą krople??? HELP!!
  25. Agaciu dziękuję bardzo! :buzi:
×
×
  • Create New...