-
Posts
502 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dominika1987
-
A czy jest coś dzięki czemu sierść stanie się dłuższa??? (Mam collie, ale jej sierść nie jest taka imponująca, jak u collakóe wystawowych... :-? ) Może to jest poprostu genetyczne???
-
Łoooo, dzięki za te informacje. Tak dawno szukałąm czegoś na necie o tym siemieniu lnianym, a tu proszę, na DOGOMANII :lol: Dzięki wszystkim!!! Jutro idę kupić siemię lniane w aptece (mam nadzieję, ze będą mieli :wink: )
-
Ja będę na tej wystawie jako widz. Narazie jeszce nic nie wiadomo, kto będzie co sędziował :lol: Informacje o tej wystawie można sledzić na tej stronce [url]http://www.zkwp-czestochowa.org.pl/[/url]
-
Heja! Ja będę jutro przy collie ;)
-
mch DZIĘKI :buzi: A nie wiesz jak nauczyc psinkę "poproś"???
-
GUCIO TY NA WETERYNARIE IDZIESZ??? A KTÓRY JESTES ROCZNIK??? JA SŁYSZAŁAM ŻE WROCŁAW JEST NAJLEPSZY 8)
-
[quote name='coztego'][quote name='Dominika1987']jak nauczyć psinkę "poproś"? [/quote] A po co?[/quote] Jak to po co... po to aby umiała :wink: Czy ktoś wie jak ją nauczyć poproś lub zdechł pies? HELP!!!! Faktycznie nie pomyślałam o tych co znają więcej niż dziesięć. Faktycznie to GENIUSZE!!!! :D :D :D :D :D :D
-
COZTEGO - dziękuję Ci bardzo za uświadomienie mi, jak ważna jest wizyta u weterynarza :D
-
Ok, tylko mi powiedz Martuś jak to się robi :wink:
-
Z Gracją nie jest jeszcze tak źle. A też chciałabym się powstrzymać od wizyty u weta, bo mnie nie stać na jakikolwiek zabieg, zresztą wiem jakie zabiegi mogą być niebezpieczne, nawet dla młodych i silnych psów(mogą się poprostu już nie obudzić z narkozy) :( . Co to jest gentomycyna??? Można ją dostać bez recepty???
-
Nie zmiana zdania, tylko taka moja głupota :/
-
A mam do Was pytanie, jak nauczyć psinkę "poproś"? Nie wiem jak się do tego zabrać...
-
Aha, a jak się topiki usuwa??? Poruszyłam, ten temat, bo już myślę o drugim collie....
-
TEMAT NIE AKTUALNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Gracja jak do tej pory umie: -siad -leżeć -podaj łapkę -przybij piątkę -obrót zgodnie z ruchem wskazówek zegara -hop (podskok do góry)
-
Pościk ten poświęcam, na pochwalenie się umiejętnościami pupilka :D
-
Tak już jest katalog przedwystawowy, ale mało collaków :( [url]http://www.zkwpkielce.republika.pl/wykaz.htm[/url]
-
Jej dziękuję za odpowiedzi. Zaraz lecę do apteki i kupię świetlik. Jak nic nie przejdzie to pójdę do weta. Co do wieku, to Gracja ma 2 latka ( będzie je mieć dokładnie 17 maja) Mam jeszcze pytanko ten "okuheel" o którym pisała arnika to jest maść, czy kropelki?? DZIĘKI ZA ODPOWIEDZI.
-
[quote name='Patt']Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, bo od jakiegoś czasu nie miałam za bardzo możliwości pisania na forum. Chciałam podzielić się z wami swoją rozpaczą i powiedzieć wam, że w niedzielę [b]odszedł od nas nasz najukochańszy rudzielec - Hacker[/b] Na zawsze zostanie w naszych sercach, był najlepszym przyjacielem, jakiego można mieć i wniósł w nasze życie ogrom radości i szczęści. Jesteśmy zrozpaczeni i cały czas nie możemy uwierzyć w to, co się stało i w to, że już nigdy nie spojrzymy w jego piękne, pełne miłości oczy. Kochajcie swoje kolaki, wykorzystajcie każdą wspólnie spędzoną chwilę, bo nasi przyjaciele tak szybko i niespodziewanie odchodzą.......[/quote] CO??? Nie wierzę. Hakerek.... Jak to, przecież on był jeszcze młodziutki....Co się stało?!????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
-
Wczoraj zauważyłam, że Gracji zaczęły ropieć oczy, a raczej zaczęły powstawać tzw. "śpioszki". Przedtem też je miała, (no bo wiadomo, że piesio lubi sobie pochodzić z nosem przy ziemi, więc do oczu dostawał się kurz i drobinki z piaskiem, więc oko to "zełzawiło" w postać "śpioszków") ale wczoraj jakby większe, no i to miało postać takiej zielonkawej wydzieliny. Co robić??? Czy przemywać jej wodą (rumiankiem) oczka, czy lepsze będą krople??? HELP!!
-
Agaciu dziękuję bardzo! :buzi: