Jump to content
Dogomania

Dominika1987

Members
  • Posts

    502
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dominika1987

  1. Zapewne najlepszy byłby Chorzów, bo będziesz go zawsze mieć "pod ręką". Możesz też popatrzeć w okolicy który by Ci odpowiadał, bo na śląsku jest ich dużo. Poskacz trochę po stronach www z danymi oddziałami;)
  2. :-(:-(:-( [COLOR=DarkOrchid][B]['][']['][']['][']['][']['][/B][/COLOR]
  3. [quote name='Teklunia'][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2682/p1050822ul8.jpg[/IMG][/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Cudny! To jest mój ideał briarda - płowe umaszczenie i klapnięte uszka. Uroczy. Buziaczki dla tego pięknego przystojniaka :*
  4. No to może i ja się pokażę. A co się będe chować po kątach:diabloti: ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/144/d182a634eeae047b.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='kolka_wet']Poszukam tej książki w takim razie. Im więcej sie wie o swoim przyszłym psie tym lepiej. ;)[/quote] Polecam Ci zajrzeć na nasz forumowy bazarek. Tam jest ta ksiażka za 5 zł, a warto licytować, bo pieniądze idą na szczytny cel ;)
  6. Bellatriks pewnie wypoczywała. Z cudnym Harnasiem rzecz jasna:loveu: Buziaki w nosi dla tego pięknego psiula.
  7. Śliczny piesio:loveu: :loveu: :loveu: Świetne zdjęcie kiedy Ozzy pożera patyka, ma chłopak mocną szczenkę. Buziaki dla niego
  8. [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Uroczy:loveu: A zdjęcie jest bombowe. Pięknego masz psiaka. Buziaki dla mniego w nosio :*
  9. Super! Spróbuję trochę pokserować i porozwieszać na tablicach ogłoszeń.;)
  10. Piękności:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  11. Zuza jest urocza:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Tez czekam na nowe zdjatka ;)
  12. To czekamy, czekamy. Ucałuj Lucky'ego w jego piękny pyszczek :* :loveu:
  13. :loveu::loveu::loveu::loveu: Piękniunia Azunia. Wysciskaj ta pięknotkę ode mnie. :* Buziaki dla Was P.S. widzę, że sunia umię komende "zdech pies" :cool1::eviltong:
  14. Powinni Cię bez problemu przyjąść, skoro zgłosiłaś psiaka przed ostatecznym terminem. Częstochowa naprawde nie potrafi się zorganizować. Dobrze, że nie jest to międzynarodowa, bo napewno by się nie wyrobili:shake:
  15. [quote name='aleb']nie ma, ale powiedział, że nie ma znaczenia i że dzis mam zadzwonić :cool1:[/quote] No to będe trzymać kciuki:thumbs:
  16. [quote name='aleb']Ja też wczoraj zostałam źle potraktowana telefonicznie przez jakiegoś Pana, bo chciałam tylko zapytać co z moim zgłoszeniem :shake:[/quote] Aleb, a jesteście na liście wystawców? Chyba natrafiłyśmy na tego samego pana, bo jak byłam tam w ZK to tłumaczył mi (nieprzyjemnie i nerwowo), że rodowód nie jest potrzebny do klasy baby, szczeniąt i młodzieży, jakbym tego niewidziała:mad:
  17. [quote name='Gosica']najbardziej chyba drazniąca jest sprawa wprowadzania tych najmłodszych (piesków oczywiscie) które ukonczyły np.4 miesiące i nie śa psami zgłoszonymi tylko przyjezdzaja na wystawy aby przyzywczaic sie do nich , pozanc jak to sie postepuje wsrod ludzi i takiego dużego zgrupowania psów(powiem tylko ze takie maluchy maja rodowody i przygotowuja sie do wystaw)[/quote] Moim zdaniem powinni wpuszczać takie maluchy, przynajmniej na krajówki. Taka socjalizacja byłaby bardzo pomocna w późniejszym wieku. Ech.....:shake:
  18. [quote name='Alfa147']Ja wysłałam zgłoszenie 16 i potwierdzenia ani sladu:-( Dzwoniłam do odziału a oni nie odbierali wogule, chyba z 10 razy dzwoniłam (w godzinach pracy rzecz jasna):placz:[/quote] ZK w Częstochowie chyba nic nie bierze na poważnie:angryy: Ja tam byłam się zarejestrować (w godzinach pracy) i panie wywaliły mnie z kwitkiem..... wrrr :angryy::angryy::angryy:
  19. Cockermanka dzięki. Szkoda, że nie da rady, tym bardziej, że mam w miarę blisko no i tanio bo tylko 20 zł. Najwyzej przejadę się i będe kibicować :D
  20. A ja mam pytanko: czy przyjeli by mojego Shiro do klasy szczeniąt, skoro wystawa jest 15.10 a on urodził się 16.04?
  21. [U][B][COLOR=DarkOrchid]['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][/COLOR][/B][/U]
  22. Jak mogę nauczyć psiaka naprzemiennego podnoszenia łapek? Chodzi mi o coś takiego jakby szedł w miejscu.
  23. Dziękuję za rady. Napewno już do Częstochowy się nie zapiszę. Jak nie to nie. Nie wiem czy pisać skargę, bo nawet nie znam nazwisk tych pań, ale myślę, że mail do ZG z informacją o całym zajściu nie zaszkodzi.
  24. A czy mogłabym otworzyć temat "kupię"? Chciałabym kupić pewną rzecz i moze ktos z dogomaniaków ma akurat takie coś do sprzedania.
  25. Dzięki Kika22. Może zrobimy jakieś mini spotkanko szczeniaków? Fajnie by było :cool3: :D
×
×
  • Create New...