Ja mam pytanie troszkę nie na temat, ale czy można zarejestrować przydomek, nie mając jeszcze suki hodowlanej??? (mam tu namyśli m.in. zaklepanie sobie wcześniej nazwy przedomnka)
Czy aby miec przydomek, to trzeba być członkiem ZK?? Jak nim zostać??? Ile to kosztuje??? Przepraszam za taki "krzyżowy ogień pytań", ale ja to totalny laik jestem :oops: