Jump to content
Dogomania

Dominika1987

Members
  • Posts

    502
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dominika1987

  1. BORZOJE SĄ PRZEŚLICZNE!!!!!! Macie mozę jakieś fotki tej wspaniałej rasy??
  2. Neolani dziękuje za odpowiedź :)Trzymam kciuki, aby Ci się udało jak najszybciej mieć już przydomek :D Buziaczki dla Nesi i Kirysa :buzi:
  3. No niech będzie, ale mimo wszystko musiałaś to od kogoś mieć (czyli od kogos to załatwiłaś :lol: ) Najważniejsze, ze obsada jest. Diana wybierasz się??? :wink:
  4. Ooo widzę, ze Diana obstawe sędziowską załatwiła(zresztą, czego ona nie załatwi :wink: :lol: ). Może i ja się tam wybiorę (oczywiście jako widz :-? )
  5. Gracja niestety na dworze w kojcu :cry: ...ale nie narzeka, bo często jest w domu :D
  6. narazie mam tylko Gracjulka (collie), ale chyba niedługo dołączy do nas świnka morska :)
  7. Łaaał jakie piękne. Buck jest przesliczny. Ma piękne futerko :D i widać, że jest przyjacielski. Chapsio tez jest śliczniutki (mój brat jest zakochany w pudelkach) Buziaki dla psiaków :*
  8. Dzięki już kapuję :D :lol:
  9. Prześliczne te briardy. Ania-k dobrze to ujełaś "miód dla oczu" :lol:
  10. Ja mam pytanie troszkę nie na temat, ale czy można zarejestrować przydomek, nie mając jeszcze suki hodowlanej??? (mam tu namyśli m.in. zaklepanie sobie wcześniej nazwy przedomnka) Czy aby miec przydomek, to trzeba być członkiem ZK?? Jak nim zostać??? Ile to kosztuje??? Przepraszam za taki "krzyżowy ogień pytań", ale ja to totalny laik jestem :oops:
  11. [quote name='"Savannah"'][quote name='kasja']Między pierwszym wnioskiem CACIB a ostatnim musi upłynąc minumum 1 rok i 1 dzień.[/quote] Jakoś nie moge tego zakapować, chodzi o to, żeby w ciągu roku i jednego dnia zdobyć 4 CACIB-y???? :oops: :-?
  12. No to fajnie, poznamy właścicieli tego ślicznego maluszka :D
  13. Nooo, aż podziw bierze :0 Sami geniusze na forum. Oby tak dalej, bo ile pracy włożymy w psa to takie będą efekty :)
  14. stronka tej hodowli to [url]www.vangeldis.webpark.pl[/url] Może zaprosisz swojego wujka i kuzynki na specjalne forum o collie?? [url]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/index.php[/url] śliczny ten maluszek :D
  15. AVII jesteś???????? :roll:
  16. Napewno jej nie wezmę. :)
  17. flashka-g właśnie jestem na etapie zbierania pieniędzy na rodowodowego collaka :D już nie długo :wink: No, ale można "niewystawiane" psy wprowadzić na wystawę??? Pobiera się za to jakąś opłatę??? (tak się tylko pytam 8) )
  18. Dzidtka ja niestety nie mogę nic zgłosić, bo moja sunia nie ma rodowodu :oops: A można wejść na wystawę z psem, którego nie zamierzam wystawiać??? Wzięłabym moją Grację niech sobie poogląda psiaki na wystawce :lol:
  19. No Gracja już pierwszą porcję siemienia zjadła. Oczywiscie musiaąłm tą "miksturą"polac kawałki kiełbaski. Mimo wszystko Gracja zjadła to ze smakiem i nie narzekała. Ile razy tygodniowo powinnam jej dawać siemię lniane??? (Gracja jest długowłosym collie)
  20. Kto?? Ja?? :wink:
  21. ŁAŁ :D A czy mogłabyś napisać coś więcej o tym NNKT??? Co się kryje pod tym skrótem??? Gdzie to dostanę??? Ile mniej więcej kosztuje??? Ale jestem HAPPY :lol: :lol: :lol:
  22. Dominika1987

    Przydomek

    A czy mozna mieć przydomek hodowlany nie mając zarejestrowanego psa (suczki). Ja jestem teraz w trakcie zbierania pieniędzy na collie, potem musze czekać, aż się urodzi, itd. no a przydomek dobrze byłoby mieć wcześniej, aby go sobie zarezerwować przed "innymi".... :roll:
  23. Ja będę w Chorzowie jako widz. Oczywiście przy collie :angel: i przy pierwszej grupie. Będę WAM wszystkim kibicować! :D
×
×
  • Create New...