[quote name='nice_girl']Psylla,
Po prostu do imienia się dodaje nazwę hodowli, do której idzie szczenię. I nazwa tej hodowli jest więc częścią imienia. :)
Mam pytanie. Załóżmy, że Tufi mnie natchnęła i postanowiłam zarejestrować przydomek o nazwie Pachnący Piesek. A czy mogłabym do tego przydomka dodać dopełniacz saksoński -'s? Hodowla wtedy nazywałaby się Pachnący Piesek's.[/quote]
Mi sie wydaje, ze ZK przyjmuje taki dopełniacz. Jest hodowla collie Lingo's;) [URL="http://lingo.collie.pl/index_pl.html"][COLOR=#800080]http://lingo.collie.pl/index_pl.html[/COLOR][/URL]