Jump to content
Dogomania

Dominika1987

Members
  • Posts

    502
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dominika1987

  1. Napewno labradory i goldeny. Często wykorzystywane są też husky i collie. Jednak nawet piesek najłagodniejszej rasy moze okazać się nie odwpowiedni do dogoterapi, a kundelek moze być świetnym dogoterapeutą. Wszystko zalezy od charakteru psa i jego chęci współpracy z człowiekiem. Poes nie moze być nerwowy i nadpobudliwy. Z tego co wiem juz po kilku tygodniowym szczeniaku, można zorientować sie czy będzie odpowiedni do dogogterapii.
  2. Niestety na dokladne informacje musimy jeszcze poczekać, ale ZK udziela już pierwszych informacji co do sędziowania. Trzeba zadzwonić;)
  3. Ejjj, nie było mnie kilka miechów a tutaj nic się o corgi nie pisze :angryy: Czekam na jakieś foteczki :mad:
  4. Dzięki Dianko :buzi: Pozostaje mi teraz kupić z kilo parówek i ćwiczyć ;) Mam nadzieję, że moja nauka nie pójdzie w las, chcociaż Gracji nie jest to do niczego potrzebne, ale łatwiej mi będzie przy drugim colaku:cool3:
  5. Próbuję sobie na Gracji "poćwiczyć" pozycję wystawową i naprawde nie wiedziałam, ze takiego osiołka mam w domu :lol: jak tylko zobaczy kiełbaskę w ręce, to siada lub skacze zamiast spokojnie stać, co robić w takiej sytuacji?
  6. A od jakiego wieku nalezy ćwiczyć ze szczeniakiem postawe wsytawową?
  7. Efra dziekuję bardzo :buzi: Znałam tylko 15, ale lepiej miec kilka w pamieci na wszelki wypadek, bo znając życie to się spóźnie.
  8. Ja oczywiscie będe w formie widza przy collie. :loveu: Czy ktoś z Krakowa moze wie, który nr ma tramwaj dojeżdżajacy z dworca na stadion AWF?
  9. Dokłądnie, cicho sza ze strony ZK w Łodzi. Ale klubówka pewnie będzie tam gdzie w zeszłym roku?
  10. Wszystko fajnie, tylko niestety kasy brak:placz:..... Może w przyszłym roku
  11. Hej Monisiu :* Miło Cię i tutaj spotkać:multi: Mam nadzieje, że uda nam sie w końcu pogadać na gg. I nie spróbuj ode mnie wysciskać Lassie to... :mad: ;) Pozdrawiam Was cieplutko :* [quote name='MoniŚ']z gracją[/quote] A ja jedną Gracje znam:p :eviltong:
  12. O to wspaniale, że z sunia jest już wszystko ok :D wysciskaj ją ode mnie :loveu:
  13. Ojej jaki maluszek śliczniutki:loveu: Napewni ciężko bedzie Ci sie rozstać z takimi kochaniutkami
  14. [COLOR=royalblue][B]['][']['][/B][/COLOR][COLOR=black] Dlaczego dobrzy ludzie odchodzą z tego świata????:shake: [/COLOR]
  15. No i cóż tutaj dużo mówic:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Śliczne słodziaczki;)
  16. [quote name='FILOFANY']Potem Katowice[/quote] Oooo to liczę na poznanie Was osobiście, bo wybieram się do Katowic w formie widza;)
  17. Dominika1987

    Przydomek

    [quote name='nice_girl']Psylla, Po prostu do imienia się dodaje nazwę hodowli, do której idzie szczenię. I nazwa tej hodowli jest więc częścią imienia. :) Mam pytanie. Załóżmy, że Tufi mnie natchnęła i postanowiłam zarejestrować przydomek o nazwie Pachnący Piesek. A czy mogłabym do tego przydomka dodać dopełniacz saksoński -'s? Hodowla wtedy nazywałaby się Pachnący Piesek's.[/quote] Mi sie wydaje, ze ZK przyjmuje taki dopełniacz. Jest hodowla collie Lingo's;) [URL="http://lingo.collie.pl/index_pl.html"][COLOR=#800080]http://lingo.collie.pl/index_pl.html[/COLOR][/URL]
  18. No to Haniu czekamy na fotki:loveu: A gdzie planujesz wystawiać Bombusia w tym sezonie??? (przepraszam za moja wścibskosć:angryy: )
  19. moscic piękne maleństwo:loveu: , taki słudziutki pysio;) Tylko co tak mało zdjęć rozkosznych szczeniąt???:mad:
  20. Jakie sliczne fotki Aniołka:loveu: :loveu: :loveu::loveu: Ach, merle to jest to!:multi: Ile Aniołeczek ma miesięcy??? Haniu wstawiaj więcej zdjęć:diabloti:
  21. [quote name='FILOFANY'][IMG]http://corgi.com.pl/anielka/DSC_2052.JPG[/IMG][/quote] :loveu: :loveu: :loveu: Blue-merle to moja ulubiona maść u collie, i widzę, ze u corgi też;) Piękna ta sunia:loveu: A czy u corgi występuje jakaś zasada co do białych znaczeń?? (tak jak np. u collie, że mają być białe łapki, koniec ogona itp.)
  22. Hej Martynko ;)
  23. Pierwsze zdjęcie jest super!!!:loveu: :loveu: :loveu: Drugie zreszta też!:lol:
  24. Jeeej Pani Haniu jestem pod ogromnym wrażeniem! Mimo, że najbardziej podobają mi się corgi tricolorowe i rudzielce, to Bombuś mnie poprostu zauroczył:loveu: Życzę powodzenia w hodowli tej wspaniałej rasy! Buziaki dla Bombulka:buzi: P.S. Nie mogłam się wpisać do księgi gości:(
  25. Jakie piękne te Wasze corgusie:loveu: Tylko co tak mało fotek, co???:mad:
×
×
  • Create New...