-
Posts
4199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Savannah
-
Stawka Ilościowa na World Dog Show Poznań: PSY klasa młodzieży:13 klasa pośrednia:3 klasa otwarta:6 klasa championów:6 SUKI klasa młodzieży:14 klasa pośrednia:4 klasa otwarta:5 klasa championów:7 klasa weteranów: 1 [B]łącznie: 59 basenji :multi:[/B]
-
[quote name='g_o_n_i_a']Piękne mają psy :loveu: DZIĘKI![/quote] nie ma sprawy :) przeglądałam cały topik i nie znalazłam adresu strony tej Hodowli no to wkleiłam ;)
-
[quote name='Musiałek']FIN CH chance of arctic sun FIN EST LV CH SLEIGH RIDE'S CANADIAN DREAM[/quote] jeszcze raz dzięki:lol:
-
[B]Stronka Hodowli Dalmatyń[/B][B]czyków [COLOR=Purple]ANUSI MARZENIE[/COLOR][/B] [URL]http://www.anusi-marzenie.prv.pl[/URL]
-
[quote name='Musiałek'] [I]suki klasa otwarta[/I] sleigh ride's firecracker[/quote] a możesz mi jeszcze napisac po kim jest ta suka??:lol:
-
[quote name='Musiałek'][I]psy klasa młodzieży[/I] konuveres golden fox [I]suki klasa otwarta[/I] sleigh ride's firecracker[/quote] Dzięki:cool3:
-
Musialek gratulacje!!! Mogę prosić o Siberian Husky?
-
[quote name='karenina']Pieski 3, w kolejnosc wielkosci, od lewej Rudi, Kerttu i Tytti .. [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/4241/3psywr7.jpg[/IMG] [/quote] śliczne psiaki i super zdjęcie:loveu:
-
[quote name='Ania W']A nie ! Wprawdzie champion ale już w weteranach :p Mam nadzieję , że chociaż tym razem będziemy mieli jakąś konkurencję :cool3:[/quote] to przepraszam za pomyłkę:oops:
-
to ja trochę podniose post Hani 14058 CEZAR z Wszystkich Skoków - klasa szczeniąt ?? 14059 ??BOLS z Wszystkich Skoków - klasa młodzieży 14060 14061 14062 14061 HULTAJ z Południowej Kniei - klasa pośrednia 14062 14063 14064 JAŚMIN Olfactus - klasa użytkowa 14065 MINOR z Południowej Kniei - klasa użytkowa 14066 REMIZ Nadbużańskie Granie - klasa użytkowa 14067 ??TERCET Olfactus - klasa użytkowa 14068 ??GRAJEK Olfactus - klasa championów 14069 14070 RÓG Nadbużańskie Granie - klasa championów 14071 14072 14073 Bard z Kiciborza - klasa championów (tak mniemam) 14074 14075 14076 14077 JEMIOŁA Olfactus - klasa młodzieży 14078 JEŻYNA Olfactus - klasa młodzieży 14079 MUZA z Południowej Kniei - klasa młodzieży 14080 IRGA Olfactus - klasa pośrednia 14081 14082 14083 14084 14085 RADIOLA Nadbużańskie Granie - klasa otwarta 14086 REWIA Nadbużańskie Granie - klasa otwarta 14087 ŻMIŁKA z Gończaków - klasa otwarta 14088 KODA ze Stadniny Cisowiec - klasa użytkowa 14089 14090 14091 OSA z Południowej Kniei - klasa użytkowa 14092 CHIMERA z Gończaków - klasa championów 14093 KOBZA ze Stadniny Cisowiec - klasa championów 14094 SÓWKA Goniwiatr - klasa championów 14095 UDRA Ostoja Ogara - klasa championów 14096 ??ŻYWIA z Gończaków - klasa championów 14097 ??PRYMKA Grające Echo - klasa weteranów
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Savannah replied to Nata's topic in Terier tybetański
Ki-wi z Twoja sprawa jutro napisze Ci wszystko, bo jutro bede wiedzieć :) -
[quote name='AiMiN']Kto rozumie po czesku? Potrzebuję coś przetłumaczyć na polski...[/quote] AiMiNku kochany może ja Ci pomogę? Jak coś mogę wysłać do znajomej z Czech:razz:
-
[quote name='zpr']cZY KTOŚ SIE ORIENTUJE ILE KOSZTUJE BILET WSTĘPU DLA OSOBY BEZ PSA NA WYSTAWĘ? TAK OK. I CZY LEPIEJ MIEC FORINTY CZY EURO?[/quote] Powodzenia kochana bez sukcesów nie wracać!!!:loveu:;):cool3:
-
[COLOR=DarkOrchid]Stawki z DORTMUNDU 2006 [/COLOR][COLOR=Red][I][SIZE=3]13.10.2006 Bundessieger [/SIZE][/I][/COLOR] [COLOR=DarkOrchid][B] Psy szczenieta[/B] Amarok's BOLCHOI LANCE De Ciukci [B] młodziez[/B] Oumiak's A WINTER TALE - exc. [B] posrednia[/B] ENRICO From Dexter [B] championow[/B] SINCHAN Del Karraces Bain's Northern FORMAL ATTIRE Kortar's FJUDY [B] otwarta[/B] Zausel's WHAYATT EARP CRASH BOOM BANG of Danuble-Lowland Oumiak's PUMP UP THE VOLUME - [B]1 exc.CAC,CACIB, Bundesieger 2006[/B] Karnovanda's ALEXANDER WOLF SERHAT De Ciukci Oumiak's THE SHOW MUST GO ON - nb [B] Suki weteran[/B] Taysa's COPPER PRINCESS [B] szczenięta[/B] Amarok's BLACK AND WHITE [B] młodziez[/B] Innisfree SIENNA ROSE EVANGELIA From Dexter [B] posrednia[/B] Zausel's AIN'T SHE SWEET EVERAFTER CAMEO APPEARANCE Oumiak's ADVANCE TO GO - 1 exc., CAC ETERNAL FLAME of White Eternity [B] championow[/B] DANCING QUEEN of White Eternity Oumiak's OASIS SADRIN - 1 exc.CAC Bain's Northern TROPHY EDITION [B] otwarta[/B] Zausel's BETTER THAN YOU Chefornak's DIDDLINA ANNY'S LITTLE STARLIGHT of Savannah Town Zausele's VOICE LIKE A FOX LAGUNA De Ciukci DEBELAH De Ciukci ---------------------------------------------------------- [/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I] 14.10.2006 [B]Jahrhundertschau[/B][/I][/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrchid] [B] Psy szczenieta[/B] Amarok's BOLCHOI LANCE De Ciukci [B] posrednia[/B] ENRICO From Dexter Hakeem Kae Kazim Colours of The Night [B] championow[/B] Bain's Northern FORMAL ATTIRE Kortar's FJUDY [B] otwarta[/B] Zausel's WHAYATT EARP CRASH BOOM BANG of Danuble-Lowland Karnovanda's ALEXANDER WOLF SERHAT De Ciukci Oumiak's THE SHOW MUST GO ON [B] Suki weteran[/B] Taysa's COPPER PRINCESS [B] szczenięta[/B] Amarok's BLACK AND WHITE [B] młodziez[/B] Innisfree SIENNA ROSE EVANGELIA From Dexter [B] posrednia[/B] Zausel's AIN'T SHE SWEET EVERAFTER CAMEO APPEARANCE ETERNAL FLAME of White Eternity Taysa's LUMIKKI [B]championow[/B] DANCING QUEEN of White Eternity Bain's Northern TROPHY EDITION [B] otwarta[/B] Zausel's BETTER THAN YOU ANNY'S LITTLE STARLIGHT of Savannah Town DREAM GIRL of White Eternity Zausele's VOICE LIKE A FOX LAGUNA De Ciukci DEBELAH De Ciukci Taysa's HONEYBUMP[/COLOR]
-
[quote name='TANANA']sznaucerki nie dzisiaj ;) a to Siberian Husky [COLOR=Red][I][SIZE=3]13.10.2006 Bundessieger [/SIZE][/I][/COLOR] [B] Psy szczenieta[/B] Amarok's BOLCHOI LANCE De Ciukci [B] młodziez[/B] Oumiak's A WINTER TALE [B] posrednia[/B] ENRICO From Dexter [B] championow[/B] SINCHAN Del Karraces Bain's Northern FORMAL ATTIRE Kortar's FJUDY [B] otwarta[/B] Zausel's WHAYATT EARP CRASH BOOM BANG of Danuble-Lowland Oumiak's PUMP UP THE VOLUME Karnovanda's ALEXANDER WOLF SERHAT De Ciukci Oumiak's THE SHOW MUST GO ON [B] Suki weteran[/B] Taysa's COPPER PRINCESS [B] szczenięta[/B] Amarok's BLACK AND WHITE [B] młodziez[/B] Innisfree SIENNA ROSE EVANGELIA From Dexter [B] posrednia[/B] Zausel's AIN'T SHE SWEET EVERAFTER CAMEO APPEARANCE Oumiak's ADVANCE ETERNAL FLAME of White Eternity [B] championow[/B] DANCING QUEEN of White Eternity Oumiak's OASIS SADRIN Bain's Northern TROPHY EDITION [B] otwarta[/B] Zausel's BETTER THAN YOU Chefornak's DIDDLINA ANNY'S LITTLE STARLIGHT of Savannah Town Zausele's VOICE LIKE A FOX LAGUNA De Ciukci DEBELAH De Ciukci ---------------------------------------------------------- [SIZE=3][I][COLOR=Red] 14.10.2006 [B]Jahrhundertschau[/B][/COLOR][/I][/SIZE] [B] Psy szczenieta[/B] Amarok's BOLCHOI LANCE De Ciukci [B] posrednia[/B] ENRICO From Dexter Hakeem Kae Kazim Colours of The Night [B] championow[/B] Bain's Northern FORMAL ATTIRE Kortar's FJUDY [B] otwarta[/B] Zausel's WHAYATT EARP CRASH BOOM BANG of Danuble-Lowland Karnovanda's ALEXANDER WOLF SERHAT De Ciukci Oumiak's THE SHOW MUST GO ON [B] Suki weteran[/B] Taysa's COPPER PRINCESS [B] szczenięta[/B] Amarok's BLACK AND WHITE [B] młodziez[/B] Innisfree SIENNA ROSE EVANGELIA From Dexter [B] posrednia[/B] Zausel's AIN'T SHE SWEET EVERAFTER CAMEO APPEARANCE ETERNAL FLAME of White Eternity Taysa's LUMIKKI [B]championow[/B] DANCING QUEEN of White Eternity Bain's Northern TROPHY EDITION [B] otwarta[/B] Zausel's BETTER THAN YOU ANNY'S LITTLE STARLIGHT of Savannah Town DREAM GIRL of White Eternity Zausele's VOICE LIKE A FOX LAGUNA De Ciukci DEBELAH De Ciukci Taysa's HONEYBUMP[/quote] Dzięki Edyta!! Jeszcze raz gratki!!
-
[quote name='Cockerek']pies pośr: OUMIAK'S ARCTIC KIWI pies ch: HIGHTOWER'S IKKUMA pies otw: TAYMYRS SPECIAL EFFECT HIGHTOWER'S PARADER suka wet: SNOWDRIFT AKIRA suka pośr: TAYSA'S LUMIKKI suka otw: TAYMYRS VALID FOO ELEMENT CHRISDON'S PEACHES OF HIGHTOWERS SONARA DE CIUKCI (Szczecin) TAYSA'S HONEYBUMP[/quote] Dziękuje bardzo za stawkę!! :)
-
[quote name='AiMiN']Kojarzy mi się z lat szkolnych taki skrót.... PZPR.... ;)[/quote] :lol::evil_lol::lol::evil_lol:
-
Cockerek GRATULACJE:multi: mogę prosić o stawkę Siberian Husky??:cool3:
-
Tanana Gratulacje!!! mogę prosić o stawke SH?:cool3: ładnie się uśmiecham:cool3:
-
[quote name='dogaja']Zpr-ko, przepraszam, że się wcinam na zupełnie inny temat, ale tropię Cię po różnych wątkach: chciałabym, żebyś MIMO WSZYSTKO wpadła na moment na stronę 44 (i ewentualnie przyległe) tego przebrzydłego topiku "Jaja jak berety i inne pierdoły..." Serdecznie zapraszam. O, sorry - chyba już byłaś? Ale wpadaj częściej.[/quote] Akcja Tropienie ZPR???:cool3:
-
[quote name='zpr']Oj będzie Cię to sporo kosztowało :eviltong: , bo było tego trochę :evil_lol:[/quote] kochana a własnie nie :):) wszystkie co byly Twoje artukuly to kosztują ....malusio:cool3: właśnie się dowiedziałam:multi:
-
AiMiNku kochany zajrzyj na pierwotne w basenji wystawy bo mi jeszo nie odpisałaś:lol:
-
[quote name='Hawana']do tej pory największą była wystawą w Dortmundzie, która zgromadziła ponad 18,5 tysiąca zwierząt Czyżby nowy rekord ?? :)[/quote] Bedzie rekord :)))
-
[quote name='Gośka']Zaczynam się martwić, widzę że większość ma już numerki, listonosz był, listy przyniósł, ale z Poznania nic nie ma :( Dzwoniłam do oddziału jak jeszcze było przyjmowanie zgłoszeń i upewniałam się czy jesteśmy. Czy jest możliwe żeby nas pominęli w późniejszym katalogowaniu? :roll: Nie chcę dzwonić bo pewnie i tak mają urwanie kabla, no i w razie czego nic już nie wskóram.[/quote] Nie martw sie napewno dojdzie do Ciebie :) Tak jak pisała Nitor-Nivalis, numerki są wysylane partiami to dlatego nie każdy dostanie w tym samym czasie. Spokojnie :)
-
spróbuj też tu szukać hoteli: [url]http://www.emeteor.pl/[/url]