-
Posts
4199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Savannah
-
[quote name='Asiaczek']Ładnie to sobie wymyśliłaś, mądralińska! Ale co racja, to racja: koty już mam, teraz pora na dalsze kroki... [SIZE=1]Ale mnie się marzy piękna suczka pręguska z Holandii, a nie puchaty misiek[/SIZE]:oops: Pzdr.[/quote] Asiaczku trzymaj się jednak tej pręguski, bardzo Cię proszę:cool3: Miśka możesz mieć kiedyś....:evil_lol:
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Savannah replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='Asiaczek']Hihihi, ale etatu wrózki to nikt mi nie chce dać...:placz: Pzdr.[/quote] Asiaczku etatu to może nie, ale po znajomości powróżysz, co?:cool3: -
[quote name='Pearl']Ja po 3 dniu już nieco wysiadam, a 4 dni na światówce to jakieś 96 h z minimalna iloscia snu:lol:[/quote] uh no dodaj jeszcze jakieś procenty co nam Dzidzia weźmie:cool3: nie wiem czy kefir pomoże:evil_lol:
-
[quote name='Basenji']No przyznaj się Savannach, że "żywcem" czerpałaś z mojej "fachowej" opinii. To powiedziałem, że jest nijaki, nieprawdaż? Zdrówko:lol: :evil_lol: :razz:[/quote] Tak Basenji przyznaje się!!:lol::lol::lol::eviltong::eviltong::eviltong:
-
[quote name='flashka-g']jak mamy tak malo psow zapisanych to ciekawe co tam w tej reszcie bedzie;)) Juz wystawa tuz tuz:))[/quote] fakt :) jeszcze jakieś 10 dni:cool3: ale przynajmniej będzie mniej do pisania potem:evil_lol:
-
[quote name='zpr']A czy jest jeszcze możliwość zgłoszenia psa?[/quote] nie sądze...chyba że na następny rok bo wystawa w tym roku była wczoraj:lol::lol:
-
[quote name='Ypsylon']hmm, Savannah to Ty specjalistka jesteś! bo nawet ja bym się nie podjęła oceny tego psa z tych dwóch miniaturowych zdjęć! mało tego... zdjęcia są zrobione bardziej od frontu - na jakiej podstawie piszesz, że ma słabe kątowania tyłu??? przecież na tych fotkach tego nie widać... [B]dysponujesz może innymi?[/B] "lepiej ustawione i noszone uszy".... czyli jak??? złożone do wewnątrz? na zewnątrz? a może jak owczarek niemiecki??? ten pies ma uszy w porządku, doprawdy nie wiem o co Ci chodzi... a co do noszenia - na zdjęciu tego nie zobaczysz, tylko na żywo! a poza tym weź poprawkę na to, że ten pies był w młodzieży i pewnie jeszcze nie nabrał manier wystawowych... Savannah, coś Ci powiem :) c[U]hcesz być sędzią, dobrym sędzią... mam rację prawda? :)[/U] zacznij mieć swoje zdanie bo nie zawsze zdanie innych jest takie jak trzeba... i teraz po cichutku sama siebie zapytaj - co byś powiedziała na temat tego psa, gdybyś nie wiedziała że jest psem od Kocha i gdyby między innymi Asiaczek nie wypowiedziała się o nim "nijaki"? no właśnie....[/quote] [quote name='Ypsylon']Asiaczku - to, że uważasz tego psa za "nijakiego" to w porządku, masz prawo :) zadziwia mnie tylko Savannah, która wszystkie swoje wypowiedzi odnośnie psów opiera na zdaniu innych, a jako przyszły sędzia powinna mieć swoje zdanie i je sobie wyrabiać... tylko o to mi chodziło! :roll:[/quote] Nigdy nie pisałam o innym psie pod kogoś, zresztą nawet tego psa nie znam:roll: jesli chodzi o kątowania tyłu- fakt faktem nie widać tego na tych fotkach są za małe, pozatym pies widziany od frontu - nie sposób ocenić, no nie? ale , tak, fakt dysponuje innymi zdjęciami, które chociażby wyszukałam. Nie wiem czemu uważasz że oceniam pod kogoś? Uważam po prostu że ma słaby tyl i tyle (tak jak napisałam nie tylko na tych zdjęciach zamieszczonych przez Asiaczka). Jeśli chodzi o uszy - zresztą nie tylko o uszy - oczywiście, że nie można oceniać psa tylko na zdjęciach, bo nigdy nie zobaczy się ruchu, dokładnie nie wymaca psiaka to mało można o nim powiedzieć. Miałam na myśli przez złe osadzenie uszu, że [I]według mnie [/I]są one szeroko ustawione na [I]tych zdjęciach[/I]. Natomiast nie rozumiem sugestii dotyczącej właściciela danego psa? Ja tego pana nie znam, a pozatym nie znam dobrze się na hodowlach, wlascicielach itp itd basenji żeby kogoś nie lubić,lub cokolwiek innego. Nie siedze w tym po prostu!!! Dlatego nie rozumiem tej sugestii:roll: A pozatym pies jest poprawny, to przecież nie jest źle? Wezwana do odpowiedzi napisałam co myśle o psie...przecież wiadomo że "werdykty" nie wszystkim się zawsze podobają:cool1: Pozdrawiam PS: co do zdania podkreślonego przezemnie - przyznaje chce być sędzią, ale jeszcze do tego daleka droga. Wszystko się może zdarzyć :)
-
[quote name='Asiaczek']Tal oto wygląda zwycięzca z 22.10.2006 r. - Budapeszt - African Rainbow's DIMBa: [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/2632/p1060236lz2thib3.jpg[/IMG][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/2766/p1060237yi1thiy8.jpg[/IMG] Pzdr.[/quote] [quote name='Asiaczek']No to może się nie powiększa... Nie wiem. Savannah - a jak go oceniasz na podstawie tych 2 zdjęć? Pzdr.[/quote] wezwana do oceny napisze co sądze o tym psie:lol: Coż jest to pies poprawny jednak nie jest jakoś specjalnie efektowny..po prostu poprawny...ale niczym się nie wyróżniający. Mogłby mieć lepsze kątowania tyłu i lepiej ustawione i noszone uszy. więcej nie widać na tych fotkach:razz:
-
[quote name='ReiMar']Lidka, dopisz w sukach w posredniej Russian Roulette of Nordica a w weterankach Love Me Do of Nordica.[/quote] OK :)
-
[quote name='Asiaczek']Zdjęcia można sobie powiększyć, klikając na zdjecie. A mnie też ten piesek wydaje się taki jakiś nijaki... Pzdr.[/quote] mi klikajac na zdjęcie nic się nie dzieje..:shake:
-
[quote name='NigdyNigdy'] Będziemy mieć taką naszą dyżurną. Zatrudnimy jakiegoś ochotnika (Lidzia? :razz: ), co by latał pomiędzy ringami i wyłapywał polskie sukcesy (i mini sukcesy też ;) ). Ilekroć jakiś polski zwierz zajmie lokatę, ów ochotnik będzie miał za zadanie pojawić się w kadrze zdjęć z polskim sztandarem :loveu: Trzeba pokazać naszym gościom, jak wygląda nasza flaga narodowa (taki element propagandowo- szkoleniowy :diabloti: ). [/quote] Kasiu ja bardzo chętnie, jak tylko znajde czas bo chyba będe w czwartek (tak jak w pozostale dni) pracowac na ringu:roll:ale jeśli sie uda to ja bardzo chętnie:cool3:
-
[quote name='fallada']Witam :lol: Myślę, że śmiało można dopisać do listy GODNĄ z Coyoacan - kl Champ.[/quote] Ok dopisana :)
-
[quote name='hanacek'][COLOR=DarkRed][B]suka Gabriella Etual Hanacek bedzie v kl. posredniej:razz:[/B][/COLOR][/quote] ok dopisane :)
-
[quote name='alanowak']oj, teraz bedzi echyba baaaarzdo trudno o nocleg, po pewnie wszystko juz pozajmowane[/quote] niestety to prawda...
-
[quote name='Asiaczek']Jeżeli myślimy o tym samym Eriku, to on pewnie będzie z Visakoivun Peksater, ale nie jestem pewna. Nie wiem, czy mam aktualny jego mail, bo jakoś ociąga się z odpowiedzią... Pzdr.[/quote] to w takim razie czekamy:lol:
-
[quote name='laisve']Hello :) Wolf Point is coming with 5 dogs(I know that will be veteran male, others I don't know) From Latvia will be champion male for sure (Jalleran's Nanook Last Crusade) From Lithuania Prima Paracortus (junior) regards, Ausrine[/quote] zaraz dodam psiaki :)
-
[quote name='Gosia i kropki']No to w młodzieży zgłoszona jeszcze suczka Sibirland's Keiko Shapali, jednak niestety już dzisiaj wiemy że nie dojedzie(doleci) :mad:[/quote] szkoda że nie doleci:cool1: ale dopisałam do stawki (str.10):lol:
-
[quote name='Gosia i kropki']No to zapowiada sie ciekawie :) Jennifer mówiła że bierze 6 basków, a oprócz tego mase innych psiaków w sumie cos koło 23 :razz: no i Eric bedzie ze swoim championem zapewne (Ch.Wordsworth True Love), bo coś mi sie zarzekał że pewnie sie zobaczymy na światówce ;)[/quote] no to dopisze :)
-
[quote name='musia']Polska rasa w Budapeszcie - gończy polski wg. nazewnictwa oficjalnego [FONT=Arial][B]"Polish Hunting Dog". [/B][/FONT] Oba psy z hodowli i w rękach hodowcy "Kłusująca Sfora" Grzegorza Werona. [B][U][COLOR=#ff9900]SZABLA Kłusująca Sfora[/COLOR][/U][/B][B][U][COLOR=black] -[/COLOR][/U][/B][B][I][COLOR=black]CAC, ZWYC. EUROPY ŚRODKOWOWSCHODNIEJ, NSwR[/COLOR][/I][/B] [B][U][COLOR=red]NEMROD Kłusująca Sfora[/COLOR][/U][/B][COLOR=black] [I][B]- [COLOR=black]CAC[/COLOR][/B][/I][/COLOR][I][COLOR=black][B], ZWYC. EUROPY ŚRODKOWOWSCHODNIEJ, ZWYC. RASY[/B] s.[/COLOR][/I][COLOR=black] Piotr ŚLIWKA ( zmiana w dniu wystawy- miał sędziować PETER BEVERSDORF)[/COLOR] [COLOR=red]Dalej[U][B] Nemrod[/B][/U] [/COLOR][COLOR=black]- [/COLOR][COLOR=blue][I][COLOR=black][B]ZWYC. GR. 6[/B][/COLOR][/I] [/COLOR][COLOR=black], s. HELIANE MAISSEN- JARISCH[/COLOR] [COLOR=black][B][I]Najlepszy pies sekcji polskiej EUROPY ŚRODKOWOWSCHODNIEJ - [/I][/B][/COLOR][COLOR=black]s . Andrzej Mania[/COLOR] [COLOR=black][I][B]2 BIS RAS EUROPY ŚRODKOWOWSCHODNIEJ -[/B] s[/I][/COLOR][COLOR=black] . Stefan Stefik[/COLOR][/quote] Gratulacje dla Grześka Werona i zpr!!
-
[quote name='hanacek'][COLOR=DarkRed][B]:oops::oops::oops::razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/quote] :modla::modla::evil_lol::evil_lol: Hanacek jak będziesz wiedzieć w jakiej klasie jest ta suczka Gabriella Eutal Hanacek to prosze napisz to dodam ją do listy
-
[quote name='sh_maniak']pies posrednia Oumiak Ambasador de France[/quote] [quote name='flashka-g']a mała poprawka Ebonyshadow`n`Shapali Dragon w młodziezy a nie jak napisalam w pośredniej:oops: pomyłka:)[/quote] [quote name='flashka-g']Championy psy Kaila`s Siverbear of Zausel Młodziez suki Ziemabora's Stil Playin' With Fyr Młodziez suki ICE TOSHKA Eskimoski Domek Posrednia suki Winalmik's Anastacia Otwarta suki Winalmik's Baby Revolutions of Marook Ravine Weterany suki Winalmik's Elements Of Style[/quote] Dragon poprawiony, reszta dodana :) (str.10) jeszcze brak nam... 174 psów:lol:
-
[quote name='Cyraneczka']w otwartej też Arktogea TRAJAN [COLOR=red]w młodzieży [/COLOR] [COLOR=red]Arktogea QUICK DEMON[/COLOR] [COLOR=olive]w championach[/COLOR] [COLOR=olive]TALIZMAN FOR FORTUNATUS Eskimoski Domek[/COLOR] [COLOR=red]w weteranach [/COLOR] [COLOR=red]Innisfree's NEW YORK RANGER[/COLOR] [COLOR=red]SUKA[/COLOR] [COLOR=red]otwarta[/COLOR] [COLOR=red]EMMA Paracortus[/COLOR] [COLOR=olive]PURE POISON Fortunatus[/COLOR] wiem też że będzie UNIQUE SNOWDOG of Cool Water (pies chyba championy) Artemis Willm´s (suka mlodzież) Excalibur of Snowdog Farm (pies młodzież)[/quote] dopisane (str.10)
-
[quote name='Monika R.']Ayuka's Almost Unreal 25 października skończy 18 miesięcy czyli klasa pośrednia, prosze dopisać jeszcze Seone de Ciukci w otwartej[/quote] dopisane :)
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Savannah replied to Nata's topic in Terier tybetański
[quote name='Ki-wi']Na poczatku wielkie dzieki za fatyge Savannhnie:loveu: ...niestety moje zgloszenie nie zostalo przyjete:shake: ,wiec o ile to bedzie mozliwe postaram sie tam dotrzec jako widz:razz: . [/quote] Ki-wi przecież wiesz że nie ma za co! Mam nadzieje że do zobaczenia:cool3: w Poznaniu -
[quote name='AdrianY']Misha - otwarta Hannah Seven Heaven - szczeniaki i ... tile :p[/quote] Ok poprawione :) (str.10)