-
Posts
4199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Savannah
-
[quote name='sh_maniak']Ares Wicze Dziedzictwo pies pośrednia[/quote] Ok dodany:razz:
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Savannah replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='flashka-g']a co to za handler jezeli mozna wiedziec?[/quote] nie wiem czy niemiecki tak mi się napisało, bo nawijał potem zły po niemiecku. W każdym razie tak słyszałam -
[quote name='NigdyNigdy']Asiaczku, serdeczne gratulacje- zepchnąć z pudła Muminka to niebywały sukces :diabloti: Widzisz, że się te haskate brzydactwa da przegonić, jak się chce ;) Za BiS'a Dnia gratulujemy podwójnie:multi:[/quote] Kasiu ale Asiaczki już nie raz przegoniły te futrzate na finałach:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='zpr'][CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B][I]BOG i BIS Dnia Asiaczkowy basenji!!! Joasiu serdeczne gratki!!![/I][/B][/COLOR][/SIZE] :multi: :multi: :multi: [/CENTER] [/quote] Dokładnie i nie byle jaka wygrana bo z psem wychodowanym przez siebie Asiaczku już gratulowałam przez telefon ale zrobie to jeszcze raz! [B][SIZE=4][COLOR=Purple]GRATULACJE DLA ASIACZKA I FARIKA!!! UśCISKI!!! TRZYMAM KCIUKI ZA JUTRO!!! MA BYć BIS WYSTAWY!!!:loveu: bUZIAKI![/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='Ypsylon']gratuluję i ja serdecznie :) to się Gusio pieknie spisał![/quote] Nie Gusio!!! [COLOR=Red][B][SIZE=5]Fariczek[/SIZE][/B][/COLOR] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Savannah replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='sh_maniak']Ewa uzupełnij: 970 - ??? cos słowackiego 971 - Winterfrost's Pegazo - 1, CAJC, BOB 972 - Oumiak's Ambassedeur de France - 1, CAC 973 - Swift Wolf Fortunatus (chyba :roll: ) 974 - Vinyamars Fearles Wolf (Chyba :roll: ) 975 - Airborn Shadow of Arctic Skyline - 1, CAC, Res. CACIB 976 - ??? cos slowackiego 977 - Tokima's Northwest Passage - 1, CAC, CACIB 978 - ??? Vinyamar's coś .. może Eagle Father 979 - ??? Vinyamar's coś .. może Flashing Star 980 - ??? Vinyamar's coś .. może Grey Eminence 981 - Doghousefarm Arisha - 1, CAC, CACIB 982 - ??? coś słowackiego 983 - Vinyamars' Fire of Fame - 1, CAC, Res CACIB 984 - Vinyamar's Dreamer Lady - 2, Res CAC[/quote] Dokładnie:loveu: [SIZE=4][COLOR=Purple][B]Winterfrost's Pegaso BOB !!! [/B](na BoG w 6) [B] Uściski i Gratulacje dla Ewy i Muminka!!!! :loveu: [/B][SIZE=2][COLOR=Black]Ha, niemiecki handler był wściekły :evil_lol: i dobrze:loveu:[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] -
[quote name='agabass']Witam Wstawiam wyniki z Nitry 4-5.11.2006 Basenji psy w młodzieży [B]JAZZY BOY Asiaczek[/B] [B][I]2 dos[/I][/B] - zgłoszone były 3 psy chyba w otwartej [B]Abotere's ADUNBI [I]1 dos CAC/res CACIB[/I], ukończony interchampionat [/B](na dwa zgłoszone psy) w chanpionach [B]FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek[/B] [B][I]1 dos[/I] CAC/CAIB BOB[/B] suki w młodzieży[B] JELLY JOSHREEN Asiaczek[/B] [B][I]1 dos[/I][/B] niestety [B]Only Stelanova[/B] spóźniona nie oceniana Asiaczek jak wróci to wstawi poprawione wyniki [SIZE=4][COLOR=red][B][I]GRATULACJE [/I][/B][/COLOR][/SIZE]:multi: :multi:[/quote] Asiaczku GRATULACJE !!!!!!! Agabass - ale Gusio-pręgusio to juz w Lesznie w maju skonczył Intera :)))
-
odnawiam żeby daleko nie trzeba było latac :smile: jak jeszcze macie jakies psiaki piszcie bede dodawać:lol: [U][COLOR=Red][B]Stawka na World Dog Show 2006:[/B][/COLOR][/U] [B]PSY[/B] [B]Klasa szczeniąt: (9) [/B][COLOR=LightBlue](brak 5)[/COLOR] Cerber Husky Team Hawk Seven Heaven Lance de Ciukci Oumiak's Boogaboo Rockstarr [B]Klasa młodzieży: (23) [/B][COLOR=LightBlue](brak 13 ) [COLOR=Black]Oumiak's A Winter Tale[/COLOR] [COLOR=Black]Oumiak's A Wonder Ahoy[/COLOR] [/COLOR] Da Vinci Eskimo River Ebonyshadow N'Shapali Dragon Excalibur of Snowdog Farm Leshan de Ciukci Winterfrost’s Pegaso Peppito Paracortus FCI Timberwolves del Karraces Arktogea Quick Demon [B]Klasa pośrednia: (22) [/B][COLOR=LightBlue](brak 17 )[/COLOR] Oumiak's Ambassadour de France Ares Wilcze Dziedzictwo Chinook de Ciukci [COLOR=Black]Tokima's Northwest[/COLOR] Laredo de Ciukci [B]Klasa otwarta: (30) [/B][COLOR=LightBlue](brak 20 ) [COLOR=Black]Tangotara's Bay of Thunders[/COLOR] [/COLOR] Kasdan de Ciukci Kirkuk de Ciukci [FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana][COLOR=black]Tovik's Law And Order Princ Snieżna Rakieta Kivalina's The Black Knight [/COLOR][/FONT][/FONT] Arktogea Trajan Sherakan de Ciukci Serhat de Ciukci Kristari's Stoli [B]Klasa użytkowa: (1) [/B][COLOR=LightBlue](brak 1)[/COLOR] [B]Klasa championów: (27) [/B][COLOR=LightBlue](brak 12 ) [/COLOR]Karnovanda's Alexander Wolf Legend Continues Baby Harvester Chiricote de Ciukci Explorer Bear Hydrargium Easy Rider Hydrargium Jalleran's Nanook Last Crusade Innisfree's Insider Trade Kalisberg del Karraces[COLOR=Black] Pushmataha Fortuna[/COLOR]tus Shapali de Ciukci Simba del Karraces Kaila's Siverbear of Zausel [COLOR=Black]Talizman For Fortunatus Eskimoski Domek[/COLOR] Unique Snowdog of Cool Water [B]Klasa weteranów: (4) [/B][COLOR=LightBlue](brak 1)[/COLOR] Bursztyn z Coyoacan Look At Me of Wolf Point Innisfree's New York Ranger [B]SUKI[/B] [B]Klasa szczeniąt: (13) [/B][COLOR=LightBlue](brak 7) [/COLOR]Dreams Serengeti Bricassart Donna Bricassart Chimera Husky Team Hannah Seven Heaven Royal Lovely Sun Eskimoski Domek Sherry Sashka Ray Of Light Eskimoski Domek [B]Klasa młodzieży: (36) [/B][COLOR=LightBlue](brak 21 )[/COLOR] Oumiak's Argenta Oasis Artemis Willm's Delicja Fortunatus Fama Sądeckie Pieszczochy Happy Hilary Eskimoski Domek Ice Toshka Eskimoski Domek Sibirland's Keiko Shapali Miss Arisha Eskimoski Domek Miss Shayana Eskimoski Domek Naris Art Of Beauty Srebro Północy Prima Paracortus Ziemabora's Stil Playin' With Fyr Arktogea Queen of Dreams Arktogea Queen of Night Arktogea Queen of Snow [B]Klasa pośrednia: (23) [/B][COLOR=LightBlue](brak 14) [/COLOR]Winalmik's Anastacia Ayuka's Almost Unreal Blue Merle Siberia Bricassart Buffi Luks Torpeda Mira Ceti Srebro Północy Russian Roulette of Nordica Arktogea Venice Arktogea Virtual Virgo For Husqvarna Arktogea Vixen [B]Klasa otwarta: (42) [/B][COLOR=LightBlue](brak 23 )[/COLOR] Artic Champions American Beauty Winalmik's Baby Revolutions of Marook Ravine Jalerran's Black Pearl Dona Nektar Północy Emma Paracortus Potęga Naturalności Essence Of Black Evening Shine Nitor Nivalis Evora de Ciukci Katia Eskimoski Domek Kirsten de Ciukci Laguna de Ciukci Pennyroyal Tea Fortunatus [COLOR=Black]Pure Poision Fortunatus[/COLOR] Kristari's Tequilla Sunrise Tiffani Eskimoski Domek Tiwaye Asanpi For Potęga Naturalności Eskimoski Domek Seona de Ciukci Sonora de Ciukci Zimowa Ballada Eskimoski Domek [B]Klasa użytkowa: (3) [/B][COLOR=LightBlue](brak 3)[/COLOR] [B]Klasa championów: (29) [/B][COLOR=LightBlue](brak 19)[/COLOR] Abby Dos Campos da Rainha Karnovanda's Bree-Anna Cassandra de Ciukci Eagle River Hydrargium Godna z Coyoacan Jagienka z Coyoacan Wendonah's Jambalaya Ziemabora's Legacy of One Nite Stand Oumiak's Oasis Shadrin Arktogea Tsunami [B]Klasa weteranów: (4) [/B][COLOR=LightBlue](brak 2) [/COLOR]Winalmik's Elements Of Style Love Me Do of Nordica
-
[quote name='SiberijaEl']A nasza lista - czyżby na tym koniec...?[/quote] Delicja Fortunatus suka w Mlodiezy (Litwa) Pepito Paracortus FCI pies w Mlodiezy (Litwa)[/quote] Ok zaraz dodam :)
-
[quote name='Asiaczek']OK. [SIZE=6][COLOR=Red][B]O, WIELKI BASENJI! [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=SeaGreen]Pięknie prosimy, my, uniżone służki Waszej Wielkości, o cudowne fotencje przepięknego przedstawiciela rasy basenji o niezwykłym imieniu Fingal, i jeszcze bardziej cudownym imieniu domowym - Foxie. Prosimy, prosimy, prosimy... ;) [COLOR=Black][SIZE=2]Pzdr.[/SIZE][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/quote] ok przejmuje pałeczkę, [SIZE=6][U][I][B][COLOR=DarkOrchid]O WIELKI BASENJI PROSIMY, PROSIMY PROSIMY!!![/COLOR]:multi:[/B][/I][/U][/SIZE]
-
[quote name='Asiaczek'][B]Basenji[/B] - nie denerwuj "matki" Twojego psa! Zdjęcia mają być dzisiaj! I już! I Ty się mnie/nas nie pytaj, tylko wstawiaj fotki... Pzdr.[/quote] Asiaczku może spróbujemy podejść Basenji pięknymi słowami? O Wielki Basenji Prosimyyyyyyyyy o nowe zdjęcia Twojego pięknego psa!!!! a jak nie:mad: :lol:
-
anuleq - gratuluje nowego zakupu!! Bardzo ładne imie :), fajna suńka Po jakich ona jest rodzicach?
-
Film - Eight Below (Przygoda na Antarktydzie)
Savannah replied to sulejman's topic in Siberian Husky
[quote name='chicken']Oj oj! Jakby to policja zobaczyla... :mad: >:evil_lol:<[/quote] dokładnie..dlatego chyba ja poczekam na wersje dvd:evil_lol: -
[quote name='ReiMar']Cudu szukac nie musi... wystarczy zeby zacisnal zeby i przezyl role pasazera, bo transport to sie akurat znajdzie :p[/quote] No i widzisz Jacek to jest doskonaly argument że po prostu nie masz wyjścia i przyjeżdzasz na światówke:cool3:
-
[quote name='zpr']No a ja z Samograjem to co??? :eviltong: :mad:[/quote] No i Ty kochana z Samograjem!!! Pisałam tylko do Pearl i Dzidzi bo my miałyśmy wczoraj długie wieczorne rozmowy na ten temat.. teraz musicie wszystkie ustalić co kto bierze by sie nie powielać:lol:
-
[quote name='Pearl']Bądź pewna, ze nie tylko Dzidzia procenciki weźmie. Bąbelki tak?:razz:[/quote] no nie tylko Dzidzia, to już wczoraj ustaliliśmy nie?:evil_lol: teraz tylko wy się dzielicie co kto bierze:cool3:
-
[quote name='kadziumia']hmmm, a to ci dopiero ciekawostka ... , bo na bank to się pokryje z Samoyedami ....:mad: pozdrawiam[/quote] To fakt:razz: pokryje się napewno...
-
[quote name='Agasia']Mam wielkie pytanie, a zarazem prośbę! Czy mialby ktoś w piątek na zbyciu klatkę/transporter czy cokolwiek tego typu dla psa wielkosci beagle? Niestety wystawowy "domek" mojego psa zepsul się, nie pomyslalam o tym wczesniej, a ja nie mam gdzie umiejscowić malucha, ktory bedzie oczekiwal na swoją ocene podczas gdy ja będe wystawiac inne psy. Dodatkowo pies strasznie szybko nudzi sie wystawą i jedynie wyjęty z klatki tuż przed wejsciem na ring ladnie się prezentuje... Jestem w stanie oczywiście zaplacic za wynajęcie klatki/transporterka![/quote] Agasia chętnie pomogłabym Ci, ale ja niestety na piatek już pożyczam koleżance na gończe klatke swoją:roll:
-
[quote name='Pearl']MARZE o tym:cool3: :cool3: :cool3:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='jolka11']Oj to będzie podwójny powód do świętowania :lol::multi: Prosimy zatem o trzymanie kciuków, szczęściu przecież zawsze trzeba pomóc :evil_lol: Mona tak to już bywa .Cieszysz się z maluchów ,ale przychodzi taki czas ,że inni też chcą się nacieszyć miłością naszych milusińskich. Daleko od domu je wysyłasz? Pozdr.[/quote] jolka11 ja trzymam kciuki za Bajke :)))) jest grubiutka?
-
[quote name='Pearl']Ahh to przenośnia była:cool3: Naprawde śpie w extra komfortowych warunkach i doborowym towarzystwie:razz:[/quote] :cool3::loveu: no zwłaszcza jak wybierzesz opcje z Mutim w łóżku to będzie dopiero komfort:evil_lol: szkoda że z Dzidzią tak późno wyjeżdzacie:razz: ale będe czekać:p
-
[quote name='agabass']on chyba chciał odgryźć łapkę[/quote] :lol::lol::lol::lol: a basenji to źle zinterpretował:evil_lol:
-
[quote name='Pearl']Ja w Poznaniu koczuje od środy do niedzieli. W niedziele to chyba bede juz na skraju sił. Przyznam, że nie pale sie na ta wystawe, gdy z czasem dowiaduje sie o tylu niedogodnościach. No chyba, ze na te imprezy po ocenie:evil_lol:[/quote] Koczujesz powiadasz:diabloti: no chyba się wyśpisz...my tu mamy zdrowe powietrze:cool3: a jak będzie Ci zimno dam Ci Mutanta do wyra:eviltong:
-
[quote name='Asiaczek']Ha! Pręguska wysuwa się na prowadzenie... Pzdr. P[/quote] no BA:loveu:
-
[quote name='NigdyNigdy']No i rok minął, jak z bata strzelił! A przyznam, że trochę miałam obawy, czy się uda kolejne urodziny Bursztynka świętować, ale jak widać..... :multi: Dzisiaj mój Sztysio ukochany i pierworodny (;) ) kończy 12 latek. Z tej okazji tulam go mocno i życzę, żeby jeszcze drugie tyle dane nam było razem przeżyć :loveu: (choć to może życzenia bardziej dla mnie, niż dla niego :roll: ) Impreza u nas pełną parą- wstawiam dwie fotki, co byście nam pozazdrościli :wink: Sesja przytulankowa dla jubilata: [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9625/dscn0751pd5.jpg[/IMG] I jeszcze inni na tym skorzystali ;) [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/8233/dscn0755xy5.jpg[/IMG][/quote] [SIZE=5][COLOR=Purple][B]Kasiu przekaż Bursztynkowi uściski łapki!! I życz mu odemnie i psiakow STO LAT!!!!:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE]