Jump to content
Dogomania

Savannah

Members
  • Posts

    4199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Savannah

  1. [quote name='hanacek'][B][COLOR=DarkRed]Tak tak - bedzie-;););)[/COLOR][/B][/quote] no to sie wreszcie poznamy :) do zobaczenia!!
  2. [quote name='Malvina']A my też już zwarci i gotowi do podboju ringu;) Coż u mnie w klasie jedynie 42 sztuki:lol: Trzymam kcuiki za wszystkich dogomaniaków i do zobaczenia w czwartek. Ja jadę już jutro pociągiem z Łodzi przez Ostrów Wlp o 15.35 więc może kogos jeszcze spotkamy:razz: Husta dogomanii spakowana flaga Polski też to możemy jechać :terazpol:[/quote] do zobaczenia Malwina !! :)
  3. [quote name='Asiaczek'][B]Savannah[/B] - rozrywkowa z Ciebie dziewczyna! Pzdr.[/quote] no ba:cool3: [quote name='hanacek'][B][COLOR=DarkRed]tak jest- jeszcze raz famfary :multi:;):multi: i do zobaczenia pojutrze!!!;)[/COLOR][/B][/quote] Hanacek też będziesz? SUPER!! do zobaczenia!!!
  4. [quote name='Asiaczek']Wszyscy jesteśmy już trochę zakręceni Światówką, co?:lol: Pzdr.[/quote] zdecydowanie tak !!!:)
  5. to jeszcze raz FAMFARY za Farikowe: CAC, CACIB,BOB, [B]BOG [/B]i [B]Best Of Day:loveu::loveu::loveu: do zobaczenia pojutrze!!!:loveu: [/B]
  6. [quote name='zpr']Czyli nie pod samymi halami? a ten parking obok Matejki jest strzeżony?[/quote] nie ten parking jak patrze na plan wystawy to nie jest pod halami, tylko ulice przed (ul,Matejki) wjazdem na wystawe. Ale chyba jest strzeżony, w koncu to parking MTP
  7. [quote name='Agappe']chyba koniec tego off topicu, bo nas tu zlinczują ;)[/quote] dokładnie:evil_lol: Ja jestem ciekawa jaka bedzie pogoda, zwlaszcza ze my zaparkujemy 2 ulice od targów (tam gdzie sie nie płaci:lol:-nie ma parkomatow) no i dojsc by trzeba jakos:evil_lol:
  8. [quote name='Agappe']ale mała perspektywa rozwoju... ile lat można pracować w biurze podrózy??? znam troche osób po tym kierunku i bynajmniej nie pracują w swoim zawodzie :/[/quote] nie wróży to dobrze. Fakt faktem nie ma zbyt możliwosci rozwoju, choc mi praca w biurze podrózy by baardzo sie podobala, od wielu lat juz chce tam pracować...:lol:
  9. [quote name='Agappe'] a wracając do wystawy.. nie wiem jak Wy ja już zaczełam sie denerwować!!![/quote] Serio?? Ja czytalam info o tym kierunku to bylo napisane ze konczac TiR masz wiele możliwosci pracy - chocby tak jak ja bym chciala w biurze podróży
  10. [quote name='Iwa-R']TiR-ówka jestem :evil_lol: (Turystyka i Rekreacja )[/quote] o proszę a ja niby na to się wybieram po maturze w maju:lol: mam się bać??:cool3:
  11. [quote name='Iwa-R']jak dobrze mieć statystyke i wrednych panów za sobą :evil_lol: Ale niestety mi tydzień po wystawie kłania się nazewnictwo geograficzne :angryy:[/quote] Iwona co to dokladnie za kierunek studiów jest??:razz:
  12. [quote name='zpr']I za 60 złotych można wjeżdżać przez 4 dni na wystawę pod hale?[/quote] tak, to tak samo jak z tymi caravanami
  13. Savannah

    Nitra

    Asiaczku w takim razie czekamy na wieści w nocy :)))) [SIZE=4][COLOR=Indigo][B]Jeszcze raz GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 I UśCISKI DLA CIEBIE I FARIKA - dał chłopak popis!!!![/B][SIZE=2][COLOR=Black] a ten Lhasa, to od Patricka z Hodowli Pibaro??:razz: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  14. Wstęp dla publiczności: * godz. 7.00-15.00 sprzedaż biletów * godz. 10.00-14.00 oceny psów na ringach * godz. 15.30-20.00 konkurencje finałowe na Ringu Honorowym (paw. 5) Bilety * jednorazowy bilet wstępu 10 ,- zł* * jednodniowa karta wjazdu 30, - zł* * karta parkingowa / samochód osobowy 60 ,- zł* * karta parkingowa / caravaning lub samochód osobowy + przyczepa 120 ,- zł*
  15. [quote name='Nitor-Nivalis']brawo brawo :) mam nadzieje ze dzisiaj poszlo jeszcze lepiej :)[/quote] dokładnie!!! a o ktorej tam zaczynaja sie finały???? :razz:
  16. [quote name='USH'][COLOR=Navy]Nie widziałam, ale opinie jakie słyszałam były podobne do twoich!!! [/COLOR][/quote] Praktycznie wszyscy (ci co nie widzieli zwłaszcza) przekonają się jak pies wygląda na żywo już za 3 dni :)
  17. [quote name='Nitor-Nivalis'] (swoja droga na mnie ten pies nie zrobil wrazenia - handler byl wko.... i chyba do konca nie wiedział co sie stało, bo swojej wygranej był pewnie w 100% pewien :) a tu taki psikus :) [/quote] No jak już napisałam na wynikach z ringu sh, nie wiem skąd u niego te nerwy:roll: zwłaszcza że przegrał z pięknym psem :) coż pewność siebie go zgubiła:evil_lol:
  18. [quote name='PARSONRK']Kurcze dlaczego nie w pt :cool3: :evil_lol:[/quote] również żałuje:cool1::evil_lol: w piatek jestem sekretarzem u pani [B][I][COLOR=#993366][FONT=&quot]Valentiny Ivanishchevy:razz:[/FONT][/COLOR][/I][/B]
  19. [quote name='flashka-g']Timberwolves del Karraces- młodziez psy[/quote] Ok dodany :)
  20. [quote name='betty_labrador']hihi :lol: no ba, Czadzik niezle zaczadzil w reklamie ubranka :multi:[/quote] ale ci się fajnie powiedziało:evil_lol::evil_lol:
  21. Savannah

    Nitra

    :loveu:[SIZE=5][U][I][B][COLOR=Purple]BRAWO ASIACZKI !!!!!!!!!:loveu:[/COLOR][/B][/I][/U][/SIZE]
  22. [quote name='PARSONRK']A możecie coś powiedziec o [B][SIZE=1][COLOR=#666666][COLOR=red]Paula Heikkinen-Lehkonen (FIN[/COLOR]) ???:razz: [/COLOR][/SIZE][/B][/quote] Parsonrk co prawda nie wiem nic o tej sędzinie, ale jestem sekretarzem na jej ringu w sobote:evil_lol:
  23. [quote name='flashka-g']No nikt nie lubi przegrywac;) tym bardziej ze Tokima to piekny pies:razz:[/quote] Trzeba umieć się pogodzić że przegrało się z równie pięknym psem, który akurat w tym dniu był lepszy :)
  24. [quote name='flashka-g']No nie dziwie mu sie:)) [/quote] No ja się dziwie skąd te nerwy?:roll: [quote]Gregor jest ze Słowenii ( jezlei nie pomylilam ze Słowacją:lol: ), wczesniej mieszkal w Austrii stad język.[/quote] Dzięki za info :-)
  25. [quote name='NigdyNigdy']No BA! To, że Asiaczki sroce spod ogona nie wypadły to ja wiem nie od dziś :p Ale już tyle razy Asiaczek narzekał, że z tym futrzastymi trudno wygrać, że hohooo :evil_lol:[/quote] Narzekał Asiaczek narzekał:evil_lol: Mam nadzieje że jutro Farik weźmie BISa całej wystawy
×
×
  • Create New...