[quote name='carotina'][quote name='maga18']weim, ze drozej... :roll: ale lepiej przeplacic 20 zl niz 80 jak sie nie dojedzie ;)[/quote]
wcale nie trzeba przepłacać :wink: ja zawsze place dzień lub, kilka dni przed wystawą na poczcie i biore ze sobą dowód wpłaty :wink: (wtedy cena jest taka jak w ostatnim terminie, a to i tak mniej niż na wystawie :wink: )[/quote]
no to witaj w "klubie" ja robie dokładnie tak samo, dzień przed wystawą i jest ok- wiem wtedy że jade i płace dużo mniej :D
Pzdr
Villarica Siberians