-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Asta']Co za piękna dama:cool3:[/quote] ach dziekuje dziekuje :oops: ale taka piena to ja nie jestem hahaa:lol: :evil_lol: ;) milo nam Asta ze nas odwiedzilas :D i zapraszamy czesciej :) oj chlopaki chlopaki :evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Ja wstaję o 4, czasem o 5 :p ...[/quote] ja o 1[B]4[/B] czasem o 1[B]5 [/B]haha chyba ze musze do szkoly lazic :-(
- 78403 replies
-
[quote name='PiotrekJ']Aha, to tak się teraz nazywa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... Do zobaczenia wieczorkiem ;) ...[/quote] hihi no tak Piotrze :razz: no to do zobaczenia ..w nocy bo wieczorkiem :drink1:
-
[quote name='PiotrekJ']Najwyższa pora wstać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] Piotrez nie kazdy tak jak ty wstaje o 7 inni potrzebuja duuuuzo snu :p i calkowicie rozumie takie osoby:cool3:
- 78403 replies
-
[quote name='PiotrekJ']Wiem, tylko wciąż zapominałem napisać że jest mi przykro :roll: :-( ...[/quote] ach Piotrze :-( dziekuje [quote name='PiotrekJ']To co Ty w nocy robiłaś? :razz: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] hyhyhy... probowalam usnac :angryy: niestety kolanko i mojbrat mito utrudniali:shake:
-
[quote name='Patka']evaxon witaj i duża buźka dla Ciebie z rana :buzi: trzymaj sie :)[/quote] dzieki Patka :) oj Piotrze ty filozofku maly nie obrazaj sie :cool3: i odzywaj sie ile tylko chcesz :loveu:
-
dziendoberek Piotrze a moze Ala sobie slodko spi :razz:
- 78403 replies
-
[quote name='PiotrekJ']Cześć ... A Ty co tak bez żadnego uśmiechu w Naszym kierunku? :razz:[/quote] ach bo jak bys dobrze czytal moja galeriie to bys wiedzial ze dzis mija rok od smierci mojej suni :( poza tym dopiero co wstalam i jakas nie dokolysana jestem :shake:
-
[quote name='PiotrekJ']XXL, bo z tymi kobietami tak jest - jak im nie mówisz komplementów to źle, jak już powiesz to zaczynają Cię podejrzewać o niecne plany :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... Tak w ogóle to cześć Ewo :lol: ...[/quote] ech Piotrze ty i te twoje teorie:shake: ty przestan filozofowac:lol: dziendobry wszystkim
-
[quote name='XXL'] hahaha nom nie nom piotrek wytumacz mi jak to jest docenisz piekno to powiedza ci ze slodzisz hahahah :)[/quote] ach bo nie kazdy jest przyzwyczajony do takich komplementow :evil_lol:
-
[quote name='XXL']e nom kiedys musialem :) wkoncu dwie piekne panie :) hahah:cool1: :p[/quote] a ten tylko slodzi :D hehe...
-
noooo prosze prosze kto tu zawital :D haha witamy cie XXL :cool3: masz szczescie ze dotarles do nas:mad: ;)
-
dzis mija rok jak nie ma cie przy mnie:-( ale na zawsze zostaniesz w moim serduchu ...['] [img]http://img235.imageshack.us/img235/2330/czitek0zk.png[/img]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:mad:no nie znowu muszę tu wkroczyć , spokój młodziezy :cool3:[/B][/I][/quote] Alu dobra kobieto widze ze tu pozadek wprowadzasz non stop :D hehe
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][B][SIZE=7][COLOR=#800080]D[/COLOR][COLOR=royalblue]O[/COLOR][COLOR=red]B[/COLOR][COLOR=yellow]R[/COLOR][COLOR=seagreen]A[/COLOR][COLOR=plum]N[/COLOR][COLOR=orange]O[/COLOR][COLOR=magenta]C[/COLOR][/SIZE][/B]:buzi: [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/8083/p10100342zf.jpg[/IMG] __________________[/quote] jaki sliczny śpioszek z małpka dziekujemy:loveu:
-
a ten juz spac idzie :shake: łeee Pietrek .... śpijcie słodko :)
-
Alu jaka ty skromniutka jestes :) rameczki sa sliczne a Ozzy w rameczkach jesczze sliczniejszy :loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='PiotrekJ']To zacznij mnie słuchać :p ;) ...[/quote] oki :D juz bede grzeczna i bede sluchac :p
-
[quote name='PiotrekJ']Śmiej się śmiej, w przyszłości wspomnisz moje słowa :diabloti: ...[/quote] Piotrku .... ale ja nie chce :-(
-
[quote name='madzia18sosnowiec'] dawaj locersika, chyba że [B]swoje[/B] nam w rzucisz piotruś :roll:[/quote] na to bym nie liczyla:evil_lol:
-
Aguś wiem ze to co napisze to zadne pocieszenie ale jutro mija rok od śmierci mojej czikusi :-( 3maj sie cieplutko :calus:
-
[quote name='PiotrekJ']Ja nie straszę, ja stwierdzam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... Wystarczy zmienić podejście :razz: ...[/quote] Piotr wróżka prawde ci powie :evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Z takim podejściem to Ty starą panną zostaniesz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] mozesz mnie nie straszyc:placz: