-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Patka']cóż za cudowny pies tak sie poswięca dla Was :evil_lol:[/quote] haha to jest mały tępiciel ptaszkow :D niczym kot poluje na nie :p a na kotka nawet nie warknie :) poznajemy kotke sasiadow :) [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5163/622xq.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5167/605vo.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/6076/639zp.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/6470/610tw.jpg[/IMG]
-
Tigra o wszystkim pomyslala:evil_lol: chce nas uchronic zanim doleci do łodzi ...dlatego ptaszka wszac mi chciala :mad:
-
oj tam zaraz niewdziecznica:D bys lepiej jakas fotke wlepil :evil_lol: moze byc rodzinna:roll:
-
hehe oj Piotrze ... dziekujemy ci ze sie tak poswiecasz :evil_lol: :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:shake:a bo dupek wyleciał z kadru jak ...pańcia wyrąbała siejak długa w zaspie :oops:i wyszło poruszone :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] acha! czyli Ozzulek ladnie stal pilka na lince pewnie jakos trzymana zeby bylo widzac ze leci a to ty Alu sie ruszalas:mad: :evil_lol:
- 78403 replies
-
witaj Piotrze włuczykiju:evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Nie śpiochy :shake: ... [B]Pracusie[/B] :angryy: ...[/quote] buahahahhahaha
- 78403 replies
-
hehe ale wy matudzicie:eviltong: dziendoberek Alu i Ozzulku :)
- 78403 replies
-
Alu widze ze najfajniejsze foteczki to po 23 :D hehe śnijcie kolorowo :):) dobranoc :):)
- 78403 replies
-
moja nowa miloscia jest ozzulkowa antenka:lol: :evil_lol: :loveu:
- 78403 replies
-
Ozzulku jak ci slicznie stoi ogonek :D taka antenka dluga:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='zaba14']Piesio.. zostaw ta sliczna nimfke w spokoju.. :mad: :diabloti:[/quote] haha ona piekna tylko jak siedzi :D jak rozlozy skrzydelka to wylania sie nagi ptak :lol:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ala, wszyscy mnie pytali CO TAM WISI GEZIOWI ? kiedy wstawiłam podobne zdjecie . A Ciebie nikt nie zapytał . Dlaczego ??? :lol: :lol: :lol: [/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] pewnie dlatego ze wszyscy sie boja ze Ala znowu cenzure wprowadzi do Ozzulkowej galerii :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [I][B]biegiem[/B][/I] [I][B][IMG]http://img333.imageshack.us/img333/1295/biegiem5zq.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] ale smieszna dupcia:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=royalblue][I][B]później będzie kilka fotek z dzisiejszego spacerku :p[/B][/I][/COLOR][/quote] [B]juz sie nie moge doczekac[/B] :Cool!:
- 78403 replies
-
[quote name='XXL']tigra pamietaj patszki sa dobre ale zadlugo sie gotuija ahahah :) :p[/quote] hehe oj wlasnie ze nie :eviltong: poza tym surowe smaczniejsze ;)
-
Piotrze odstaw ta butelke i napisz co u was slychac :evil_lol: :cool3:
-
ptasia grypa juz w Polsce...Ewo rozprawie sie z tym ptoszkiem w klatce :evil_lol: [img]http://img234.imageshack.us/img234/9905/372uy1.jpg[/img]
-
[quote name='Patka']świetne fotki i ta otoczka emocjonalnego uniesienia ;) chyba wiosna sie zbliża :evil_lol:[/quote] haha oo tak wiosna nadchodzi ptaszki cwierkaja ....dlatego trzeba je... zjesc :evil_lol: [img]http://img225.imageshack.us/img225/953/378ji.jpg[/img]
-
Fionka pogromca zółtych kaczuszek:evil_lol:
-
haha ja to bym si ebala ze Tigra zje takie male myszki :D
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:shake:a ja myślałam że was postraszę z samego ranka :p:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote] Alu Ozzulkiem nie da sie straszyc on jest zasłodziachny :loveu:
- 78403 replies
-
hej piłeczka co ty tu robisz?? [img]http://img208.imageshack.us/img208/1492/139xf.jpg[/img] pobawisz sie ze mna?? [img]http://img211.imageshack.us/img211/4010/167sk1.jpg[/img] [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]jak sie nie chcesz bawic to ja ci zjem kwiatka[/FONT] [/FONT] [FONT=Times New Roman][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/6011/187ht.jpg[/IMG][/FONT]
-
ludziska jestescie [SIZE=4][COLOR=magenta][B]CUDOTWÓRCAMI!!!!![/B][SIZE=2][COLOR=black] :loveu: :multi: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
-
autor zdiecia-evaxon właścicielka piesia(Tigry)-evaxon "czasami bywa tak ze psu ....chce sie pic " [img]http://img203.imageshack.us/img203/9894/351ku.jpg[/img]