Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='dbsst']hihihi ja znam same dobre znajome ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] hehe to dobrze :D bo jak juz mam kogos przypominac to kogos dobrze sie kojazacego :cool3:
  2. [quote name='dbsst']:cool3: evaxon Ty mi kogoś przypominasz jakąś moją znajomą :cool3:[/quote] hehe oby ta znajoma byla dobra znajoma :D ;)
  3. z piłeczką ;) [img]http://img207.imageshack.us/img207/476/158du.jpg[/img] [img]http://img207.imageshack.us/img207/473/162ar.jpg[/img] i z jabłuszkiem w pyszczku :p [img]http://img54.imageshack.us/img54/438/259ba.jpg[/img]
  4. [img]http://img209.imageshack.us/img209/7345/53mkopia2wx.jpg[/img] no to ja sie dorzucam ...fotka juz byla ale w ogrinale teraz lekko przerobiona ;)
  5. dzisiaj dzien chlopaka???oo jak tak to [B][SIZE=7][COLOR=magenta]wszystkiego najjjj chłopaki [/COLOR][/SIZE][/B]
  6. [quote name='Alicjarydzewska']:razz:siakaś ukryta[/quote] ta sama foteczka jest w galerii dogomaniakow:D tylko bez mojej mini interwencji :razz: powiedz ze sliczna :loveu: haha ...
  7. a po piciu foteczka :) [img]http://img202.imageshack.us/img202/674/53mkopia4qj.jpg[/img]
  8. [quote name='dbsst']Krąg ;) [IMG]http://images1.fotosik.pl/33/936rnyua2zo52gxd.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/33/nzzd3lq37hyx3y8o.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/33/1af450dapoyxagqh.jpg[/IMG] hahahhahaha odbija mi :shake: :cool1:[/quote] takkk ciekawe :hmmmm:...hmmm.. bardzo interesujace...:hmmmm: takie hmmm...:hmmmm: artystyczne .. hehe :hmmmm:
  9. łapeczka jutro juz bedzie prawie zdrowa :D mowie wam:multi: bedzie dobrze i Szpilunia znowu bedzie mogla biegac tylko trzeba uwazac na szkielko:shake: tyle tego lezy ze az strach :mad:
  10. [quote name='dealer']bardzo Wam dziekujemy kofani:) pozdrawiam goraco i znikam dalej pracowac:) do nastepnego razuuuuu:loveu:[/quote] wracaj do nasz szybciutko :multi:
  11. [quote name='XXL']oj moja droga niet ja nie pije :) chyba ze jakis socze to zwami wychyle :D[/quote] no tak spodziewalam sie takiej odpowiedzi:roll: no to specjalnie dla ciebie :pepsi:
  12. haha dziewczyny nie badzmy naiwne:evil_lol: przeciez Piotra ma zawsze jakies wymowki a to czasu brak a to tp mu komplikuje zycie :evil_lol:
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:crazyeye:mało było ...:cool3:[/B][/I][/quote] Ozzulka zawsze jest mało :loveu:
  14. [quote name='dbsst']:knajpa: :knajpa: :knajpa: :knajpa: :knajpa: :knajpa: :laola: :beerchug: :beerchug: :popcorn: :popcorn: :knajpa: :knajpa: :drinking: :drinking: :drinking: :cunao: :drink1: ooooooooooooooooooooooooooooo to trzeba sie napic[/quote] :evil_lol: oj trzeba trzeba:evil_lol: :drinking: :drinking:
  15. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:narazie więcej nie ma :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] oj tu niema si ez czego cieszyc:mad:
  16. czekamy czekamy czekamy na aparacik i foteczki :D:D
  17. debe ciezko wytrzymac z takimi marudami jak np. Piotrek ale daje rade:evil_lol: :cool3: XXL ty bys sie napil chodz raz :roll: zrob to dla mnie :loveu: hahaha :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: Agnieszko my tez tesknimy napij si ebedzie lepiej :D
  18. :multi: wspaniale ze wkoncu sie odezwalas:cool3: tylko czemu tak dlugo na to czekalismy:mad: a foteczki beda :loveu: wspaniale ze Dealerek sie czuje dobrze my tez tesknimy:-(
  19. [quote name='dealer']dolaczam sie:loveu: do gratulacji[/quote] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: witajcie :D:D:D:D:D:D Dealerku kochaniutki jak sie miewasz :loveu:
  20. na dworku zasypuje nas śnieg a u Ali w galerii Ozzulkowe foteczki:multi:
  21. [quote name='XXL']e tam ja tu prubuije zwrucic na siebie uwage :) :p[/quote] hehe nie musisz wszyscy cie widza :eviltong:
  22. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: wreszcie:bigcool: :drink1: :laola: :popcorn: :knajpa: :drinka: :cunao: :drinking: :beerchug: :drink1:
  23. biedna Szpilunia łapunia:-( 3maj sie faflunku troszke poboli i bedzie dobrze :) a Ty debe juz nie mecz morduchny aparatem niech odpoczywa :razz: p.s- debe wybacz ale u ciebie jest moj 1000 post wiec pijemyyy=>zapraszam do nas :D:D:D klejka dla wszystkich:D
  24. [quote name='Alicjarydzewska'] [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/8670/o39zb.jpg[/IMG][/quote] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Ozzulku jaki ty słodki :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: wspanialy wspanialy :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: i w pozycji pokazujacej czarujace oczeta a nie jajka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  25. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:już dzwonię [/B][/I][/quote] haha Alu moze lepiej nie :lol: Cimi oj szykuje szykuje :D i to jakie ...:cool3: jeszcze chwil pare i zaczynamy :D hehe
×
×
  • Create New...