-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='teqquila']no przewaznie 2 lub 2,5 godziny te spacerki nasze trwaly tylko ze teraz to sie cieplo robi wiec moze i nawet duzej :P[/quote] jejj mam nadzieje ze sie w tym tygodniu z wami spotkamy:multi: oby slonka bylo duuzo:loveu:
-
[quote name='Cimi']A prosze: [IMG]http://img434.imageshack.us/img434/4141/020428zm7xt.gif[/IMG][/quote] :loveu: [B][COLOR=#00bfff]ślicznotka:loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#00bfff]ja tez chce ja tez chce:multi: zdiatko:cool3: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#00bfff][/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=blue][I]no dobra , to sie pogniewam , a wy sie bijcie :eviltong:[/I][/COLOR][/quote] eeee nikt sie niebedzie bic :eviltong: bo Pietrek by uciekl z placzem do mamusi :eviltong: :evil_lol: a ty Alu sie nie gniewaj :razz:
-
[quote name='PiotrekJ']Ty to jednak jesteś wredna maupa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] eeee tam zdaje ci sie:eviltong: :evil_lol:
-
:D no to my z Tigra postaramy sie w tym tygodniu byc :D chyba ze znowu cos nam wypadnie:shake:
-
a bo ja jade PKS-em :) mam ablizej niz do 11 hehe i mammigawke wiec taniej mnie wychodzi :eviltong: a moge jeszcze wysiasc przy stacji JET ( co jest mc donaldek )na rondzie (lotnikow-chyba ) na al. politechniki :evil_lol: wiec taka (prawie to samo co 11 ;) ) w tym tygu niestetynikt mneinie podwieze bo starsi jada na weekend i samochodzik zabieraja a co z tym czasemile takie spotkanka trwaja mniej wiecej :)??
-
łeeee Locersa nie bedzie to ide spac :lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Ja wiedziałem, że tak będzie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... Cześć dziewczyny :p ...[/quote] oj wykrakales:eviltong: heja Pietrek :)
-
[quote name='Cimi']No co Ty jak najbardziej poważnie mówiłam :evil_lol:.[/quote] :lol: spacerowe foteczki :razz: [IMG]http://images2.fotosik.pl/46/fwnsec6nq12eninq.jpg[/IMG] języczek;) [IMG]http://images4.fotosik.pl/9/44rbkbpwbyohjhal.jpg[/IMG] co tam masz?? [IMG]http://images3.fotosik.pl/46/40uiik7z5cancnxd.jpg[/IMG]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
e.v.a replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
:crazyeye: Oskarek jest goły :turn-l: :D -
[quote name='Alicjarydzewska']:cool1:[COLOR=blue]a klapaj sobie :razz:oj niedobroty WY:evil_lol:[/COLOR][/quote] myy niedobroty:roll: :lol: :evil_lol: ojj Alu gdzez tam :eviltong: [quote name='Cimi']Sama kub, a nie mamuskę obciązać :evil_lol:.[/quote] :lol: to bym zarcik??
-
[quote name='Cimi']łojeny ale żołto :evil_lol:. Cześć Ewo :p[/quote] [B][SIZE=5][COLOR=lime]troszke wiosny ci do galeryjki przynosze hehehe[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/46/4nan5fzeqg23ta4w.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][COLOR=blue][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/46/o5n87shicavl7ckr.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][COLOR=blue][B][/B] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/46/31lkq38z43fxunjz.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][COLOR=blue] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/46/6ltdri4ule75etye.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][COLOR=blue][B][/B] [/COLOR]eeee co tak malo fotek :roll: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/46/o5n87shicavl7ckr.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: ale pileczka Ozzulkowi w posladki wpadla:evil_lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images2.fotosik.pl/46/ifo7v8g64kryf6gv.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL]
- 78403 replies
-
hihi no Imbirek tycke mniejszy jest :D jesli spotkanko bedzie w sobote to sie postaram na nim zawitac:D ile trwaja takie wasze spotkanka??:diabloti:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
e.v.a replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='basiulka22tychy'][B]spoko ja to zalatwie !!![/B] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/261/im0003201ek.jpg[/IMG] [B]i wysoko lapki wysokoooo [/B] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/1896/im0003250bw.jpg[/IMG] [B]mozesz mowic troche ciszej :D[/B] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/5861/im0003299wk.jpg[/IMG] Nastepne fotki beda z serii [B]"Safi oszalała"[/B][/quote] Safi wyglada jak by chciala 5 przybic:D -
[quote name='paula_z'] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/03042006/100_3188.jpg[/IMG] [/quote] ooo jak sobie ladni epatyczek niosa:loveu: :cool3: :D
-
[B][SIZE=6][COLOR=lime]hejjjj chłopakiiii:cool3: [/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=blue][I][B]:mad:oj oberwie się wam i to bez wyjątku :angryy:[/B][/I] [I][B]już ja was do oślej ławki posadzę :eviltong:[/B][/I] [/COLOR][/quote] :lol: wole ośla ławke niz stanie w kącie tylem doklasy :lol: no musze przycisnac mame o ten aparat:D:mad: :evil_lol: [B][COLOR=yellow]dzieńdoberek wszystkim :)[/COLOR][/B]
-
[B][SIZE=6][COLOR=yellow]dziendoberek Ozzulkowa rodzinko :D[/COLOR][/SIZE][/B]
- 78403 replies
-
[SIZE=6][COLOR=yellow][B]dzieńdobry dziewczynki:D[/B][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Gabryjella']Moje psy wolą ptactwo gotowane i nieopierzone (chyba:roll: )[/quote] moja tez byla kiedys opierzona :D ale powoli zaczyna sie wyskubywac :stupid:
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA']Powiedziala babcia evaxon :diabloti:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA']O masz widzę, ze dyskusja o jajkach przeniosla sie z mojego topiku na Ozulcowy :evil_lol:[/quote] Pika bo te jajka to sie wszedzie pokazuja ostatnimi czasy :roll: ja nie wiem co z ta mlodzieza sie dzieje tylko jedno im w glowie:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='madzia18sosnowiec']a reszta członków rodziny jakie posiada :evil_lol:[/quote] tego nie zbadalam:lol: i nie mam zamiaru :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='madzia18sosnowiec']z braku znosicieli jajców to i papuga dobra :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote] haha no dokladnie :cool3: ale jej jajka takie jakies nie dorodne.... malusie i wogole...:lol:
- 78403 replies