-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ale przynajmniej nie jest już do doopy :multi: witanko ;)[/quote] no niby nie ale.... nigdy nie znam dnia ani godziny kiedy ta doopa powróci :diabloti: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/300/5ee515e5acf05f4d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/417/abb3c6a9f11738f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/36/0c85fe106239e104.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/36/70371356ace3092e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/301/89aa029879084212.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='zuzolandia'] [COLOR=black][I][B]ooo bidna :loveu:[/B][/I][/COLOR] [COLOR=black][I][B]wiesz te koszmary to pewnie wynik duzego wysiłku Twojego mózgu :loveu:[/B][/I][/COLOR] [COLOR=black][I][B]w koncu uczysz sie i neuronki sie przegrzewaja ...[/B][/I][/COLOR] [COLOR=black][I][B]tez mam czasami koszmary podobnego typu jak Twoje ale staram sie o nich nie myslec ...bo bym calkiem zgooopiała ( duzo mi nie brakuje :eviltong: )[/B][/I][/COLOR] [COLOR=black][I][B]KCM ![/B][/I][/COLOR][/quote] no biedna:loveu: bueheheheh nie to nie od nauki :roll: to chwilowe( mam nadzieje) zachwianie psychiczne:roll: JCTM:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:ej Effcia ....nie śnij koszmarków ...nie wolno ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] dzis nie sniłam koszmarków naszczescie:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/412/2d1005c3453db2e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/36/3fe842b18dfd3570.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/36/344f9a69e946c285.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/36/7bab3761fad283f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/411/0cbcab427b5a438f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [COLOR=Magenta]RÓŻOWYM [/COLOR]:grins: WizzAir'em.... z wyprzedzeniem 2-3 miechy koło 200 zł to kosztuje ..;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale w jedna strone 200pln?? z jakiej stronki zamawialas :razz: daj linka:razz: ja chce leciec koniec stycznia :roll:mam nadzieje ze tym razem mi wypali...
-
Madzia powiedz no mi ty jakimi liniami lotniczymi lecieliscie??:razz:i ile za bileta dawaliscie? wlasnie szukam czegos taniego :roll: lotem mi sie nie widzi leciec :roll:
-
:grins::grins::grins::grins::grins:to ja
-
czesc białasy :multi::multi::multi:
-
[quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć marudo:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czesc marudo :loveu::loveu::loveu: [quote name='Basia&Safi'][B][I]czesc laseczki :smile: Oj dafno mnie tu nie było :mad: ale widze ze tigrusia piekna kobitka :loveu: :smile: a my sie musimy pochwalic bo nasze stadko sie powiekszylo o małe rust SBT :smile: tzn małego rudego stafika :cool3:[/I][/B][/quote] czescccc:multi: oj dawno dawno :eviltong: gratulacje:loveu: [quote name='jbk']Foty na maila poszły, widziałaś? A co to za koszmary były nieładne?[/quote] :hmmmm: no takie nie ladne... w jeden dzien mi sie snily zęby ze mi wypadaja i takie tam a dzien pozniej slino i sie ze mam wielkiego guza w glowie i on rusł i rusł i starsznie bolal i co sie przebudzalam w nocy to mnie glowa straszni ebolla szlam spac i znowu ten sam sen ... i szlam do lekarza i dojsc nie moglam ... straszny byl ten sen :shake:
-
cze japcok:loveu: jakies foty bys dala:evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No widzisz jak mało trzeba, by koloryt otaczającego Ciebie świata zdecydowanie się zmienił? :razz::p[/quote] no nie przesadzajmy :evil_lol: nadal nie jest kolorowo czesc :multi: -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
e.v.a replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
czesc Basiu :multi: łał ale zmiany u ciebie! najpierw za nowe mieszkanko :drink1: i a nowego lokatora:drink1: -
czesc nie wysypiająca się Alu :multi::multi::multi:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Taaaak! Ja sie zgłaszam na prezesa:diabloti: Eff będzie moim zastępcą:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] eee a czemu ja mam byc zastępcą :roll::roll::roll: chcialam powiedziec ze juz nie jest wszystko do doopy :p:p:p:multi::eviltong: -
[quote name='rwpb']Skoro mogę, to niezapowiedzianie wstępłem :loveu: [URL]http://images30.fotosik.pl/300/f5d88bb7830d5ae7.jpg[/URL] - struś Pędziwiatr :multi:[/quote] :loveu: czesc wstępnienty [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]helloł:diabloti::diabloti::diabloti: witka po tak długiej nieobecności ale ja nie mam czasu.............. ani chęci na dogo mam chyba wiosne na termometrze 8 stopni:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/quote] hajjj:diabloti: a ja ja w sumie chyba czas mam ale checi malo :roll: u mnie tysz ciepełko :multi::loveu: [quote name='jbk']Wczoraj na spacerze przybiegł do nas piesek bardzo podobny do Tigrusi ;) Vadir natychmiast wskoczył mu na plecy...... ups. Mam trochę zdjęć pornograficznych, ale zanim do nich dojdę.....[/quote] :grin: to czekamy na foty :evil_lol: jest mi zle bardzo zle olee oleee:roll: nie wyspalam sie wcale pol nocy koszmary mnie meczyły :roll: jak tak dalej pojdzie to naprawde w jakas niezla depreche wpadne:shake:
-
dzien dobry wieczór :p uchhhh strasznie nei wyspana jestem :-(:-(:-(
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
przyszłam tylko powiedziec ze to wszystko jest do dupy :roll: -
[url]http://images38.fotosik.pl/34/c62e02679b96cb63.jpg[/url] jaki słodki lisek :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='apple']A ty co mi tu tym bejsbolem machasz....ić bo sie jąkac zacznę ze strachu:evil_lol: [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][/COLOR][/FONT][/quote] czesc ją ją jąkała:diabloti::diabloti::diabloti:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']dzięki :diabloti: Kobieta klęczy tylko w kościele.....nikt Ciebie alfować nie nauczył? :crazyeye::evil_lol:[/quote] :splat:o ja głupia :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Powtórzę się....może nie policzą mi tego za spam Wstańcie kobieto :p......nie róbcie siary :shake: :diabloti:[/quote] :evil_lol: okej :evil_lol: juz wstaje:lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ciekawe jak? :hmmmm: Zapach - śliwowica z piwem....tego chyba jeszcze nie znała :evil_lol: Widok - "oooooooorła cieeeń" :diabloti: Dżwięk - cUś nieokreślonego.....jakieś gulganie z chrumkaniem :diabloti: Dziwię się, że Ciebie nie dziabnęła :evil_lol:[/quote] buahahahahahahah teraz to mnie powaliles na kolana :grin: :loveu: -
[quote name='agbar'] :grins:[/quote] noo a moze jednak zmienisz zdanie?:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Effunia babeczka będzie jutro :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bosz.. Alu ty chcesz zebym ja z głodu padła:diabloti::diabloti:
-
[url]http://images50.fotosik.pl/36/12e588cb7bb66969.jpg[/url] oo masz.. a Ozzy caly czas w ruchu :shake::shake::evil_lol:
- 78403 replies