-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='zuzolandia'] wyslij faflunca do mnie...tydzien...i zobaczysz jak bedzie pozowac :eviltong::eviltong: [/quote] taaa ty pewnie zastraszasz pies:razz::razz::razz:
-
mi czasami zółffik ucieka:roll::roll::roll:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/282/9a02d66601ab1634.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/227/d1173670f61e6637.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/281/9eab9c943dd6a4f6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/282/0e2c25561c9fd8a3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/228/c9c214cfe12bc573.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/281/e2f0b3a1df5a918e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/282/bab6d7d6328a17c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/282/d31d72d3dc2dfef2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/282/36f9f8dcc8a2186b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/282/a5a525bb8766f661.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/282/ad583471ebaf1f3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/281/3a0d884032cfd5c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/282/20091ba8130a11b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/228/8fd16765b89037a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/228/29abb3b695d02ce1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Jagoda*']Biedna Sunia, sama musi zdobywać jedzenie...;) [URL]http://images23.fotosik.pl/226/b5e820e270eebb55.jpg[/URL][/quote] hahaha a cooo.... niech se radzi :diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a jakżesz mnie tu dzis nie było .. jak byłam :roll::roll::cool1: no to jeszcze raz..... dzieeeń doooooo bryyyyyy :multi::multi::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] no nie było:placz: dobry :multi: a my se były na spacerku fotkow troche jest ale najpierw stare [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/228/bf3a497b4ddbce19.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/227/b5921996bd59a1c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/228/32c96d96c7569048.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/282/d8eff7021a25631b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/228/e03732380711acc3.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='agbar'] Chcialam tylko powiedziec,ze jak sie pierdzieli to po calosci.....:shake: [B] Dili zlapal robale:shake:[/B] Przyslali nam zla czesc do auta,zeby tylko zla....zamiast do mercedesa przyslali do opla...w sumie zadna roznica,i to i to niemieckie:diabloti:tyle tylko ,ze nasz wyjazd niepezbiecznie oddala sie od nas:shake: i do tego bedziemy miec kontrole z Finanzamtu czyli mowiac po naszemu z [B]Urzedu Skarbowego[/B]-to akurat mnie jakos malo wzrusza bo mamy ksiegowa i to ona sie bedzie produkowac:evil_lol: Dilika musze tabletami faszerowac a on skubany czuje co sie swieci i nawet pasztetowka nie pomaga.....wcislam do ryjoka na sile to sie zzygal, schowalam do miecha to tak mielil,tak mielil az tablete wyplul a mieso zjadl:roll:dobrze ze dostalam ich wiecej....chyba wet wyczul co sie bedzie dzialo:evil_lol:[/quote] hahahaha widze ze człowiek z robakiem u was też był:evil_lol: rodzinka moja kochana skarbowa przyjdzie cie odwiedzic:loveu::loveu::evil_lol: cze Dilkowa:multi: mizianko dla Dilka:cool3:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]applowa aleś se go fajnie przykleiła że Ci tak lata:razz: witaj EWff co to piękną [/B][B]tigrę ma:loveu:[/B][/COLOR][/quote] hahahahha:evil_lol: cze Luśkowa(jeszcze Luśkowa):multi: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No przeca mówiłam że ma się ten talent:B-fly::B-fly::B-fly: Czeee Efff robotająca:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] ty uwazaj bo ci kwiatek w oko wpadnie:roll: cze :loveu: qrde qrde qrde o tyle chcialam powiedziec:evil_lol:
-
[url]http://images33.fotosik.pl/282/81d369a706425b5d.jpg[/url] ułaaaa widze ze Ozzulkowi sie piła przykleiła:roll::evil_lol: buahaha jaki rym cze Alucha pietrucha:multi:
- 78403 replies
-
czesc małe:multi: jakies foty by sie przydały:eviltong:
-
[url]http://images6.fotosik.pl/211/e1d2952f53c606be.jpg[/url] yyyy ten tego Pawcio image zmienił??:razz:
-
a po co ci L4?? oddaj lepiej mnie:loveu: cze jabcok:multi:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
siemanko:multi: kiedy beda nowe foty:razz: -
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zamkłam sie w sobie :placz: [COLOR=Black]sie nie zamykaj nooo:roll:[/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]odżyje jak pojedzie do Ciebie :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] mrrrrr:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nooooo....bo ONE sa z Tych najstraszniejszych :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :scared: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] że kto ONE z TYCH??? :hmmmm: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :splat: medory ze [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]strasznych [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TYCH[/B][COLOR=PaleGreen]ów [/COLOR][B];)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]noooo......[IMG]http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif[/IMG]....a z ościów kto mi obierze :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :mdleje: w śmietanie nie ma ościków:razz:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz::placz::placz:sces mnie zabić :roll::placz:....ja chciałam w śmietance :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no jusz juszz prosee [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/226/22e259e69575d963.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ONE [/B][/COLOR][/FONT]:grins:[/quote] :shake::shake::shake::shake:bosz... straszne sa te ONE:roll:
-
[quote name='agbar']Widzialam korniczka:loveu:[/quote] :loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:jaki klasyczny profil [URL]http://images29.fotosik.pl/227/0fa27b1c0c25593f.jpg[/URL] :loveu: tu też nagadały :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ktore:mad::mad::mad:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nooooo sces...dawno nie jadłam [/B][/COLOR][/FONT][/quote] proszeeee [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/281/28d65cd04a505780.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] zjadłam tosta :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] mam śledzia .....chcesz???
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]Effuś ...u Klockowej jest bibka ;)[/FONT][/B][/COLOR][/quote] bibka tuu bibka tam... a ja jutro do pracy.... mam ochote na gofra:placz:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]noooo asz czy :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :multi::drink1:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]siem częstuj [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c8/KP_Dojlidy_Bialystok_Zubr_butelka_2006.jpg/100px-KP_Dojlidy_Bialystok_Zubr_butelka_2006.jpg[/IMG][IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c8/KP_Dojlidy_Bialystok_Zubr_butelka_2006.jpg/100px-KP_Dojlidy_Bialystok_Zubr_butelka_2006.jpg[/IMG][IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c8/KP_Dojlidy_Bialystok_Zubr_butelka_2006.jpg/100px-KP_Dojlidy_Bialystok_Zubr_butelka_2006.jpg[/IMG][IMG]http://www.hipernet24.pl/sklep/img_items/b/058/5836.jpg[/IMG][/quote] fjuuu fjuuu az czy?:razz::razz::razz:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]cze Effunia:multi: mam piffo i paluszki słone :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a to moze i lepiej:razz:
- 78403 replies
-
za 2000:drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1: