Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Rinuś'][B][I]dzień dobry :diabloti:[/I][/B] [B][I]śniłaś mi się ostatnio :mdleje:[/I][/B][/quote] :evil_lol:chyba nie chce wiedziec co tam robiłam [quote name='agbar']Czesc Effffff:loveu:[/quote] cze Bar:loveu: [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu:ale ziombuszki [URL]http://images33.fotosik.pl/316/5728f5fe6fec2e7c.jpg[/URL] cze Effuśko :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] takie tyci tyci:loveu: cze Aluśko:multi::loveu: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Czeee Eff:loveu: kupiłaś już ten basenik:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cze jabol:loveu: jeszcze nie:shake:
  2. [quote name='zuzolandia'] No to chooo do mnie...blisko mnie tyz som ruiny...:loveu: [/quote] i co jeszcze fajnego jest blisko ciebie??:razz: [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ABBA20.jpg[/url] slicznotki moje:loveu::loveu::loveu:
  3. małe jest fajne szybciej wyjdzie:evil_lol: :multi:
  4. [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Zaciągnij TZ-ta na zakupy:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] buahahahaha myslisz ze TZ bedzie chciał mi cos takiego rozłożyć na plaży??:cool3::evil_lol:
  5. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]masz szczęście ze to był głupi żart :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahhaahah [quote name='Medorowa']No jakby nie patrzeć trochę chodziłam na weterynarie:cool1:[/quote] fjuu fjuuuu ja tam patrzem pod brzusio i wiem bez chodzenia na weterynarie:eviltong: czy to znaczy ze jestem az tak uzdolniona??:loveu: [quote name='Vectra']Efuuuniiiaaa , ja nie byłam u Cia wieki , ale wiem że mi wybaczysz :diabloti:[/quote] wybacze ty moja dyskutantko ty ty ty :loveu::loveu::loveu::evil_lol: ale i tak cie nie lybie bo masz lustro a hybrydy sa lepsze [SIZE=1]( to tak przez zazdrosc :evil_lol:) [SIZE=2] idem do pracy :mdleje: naszczescie juz piatek:multi:[/SIZE] [/SIZE]
  6. [quote name='Medorowa']Oby:modla::modla: [/quote] ja bede miec:loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/244/f7491cb849fe172d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/316/2677638e9014c203.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/316/7706cccd0709738e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/315/5394b760fb3e62c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/316/2a8e7295151590a9.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Medorowa']Ooooooooooooooooooo pies:grins: Tzn suńka:grins:[/quote] ooooo skad wiesz???:cool1: [quote name='majoka']Hej Ewcia, jakie słodziutkie zębulki!!! [URL]http://images33.fotosik.pl/316/5728f5fe6fec2e7c.jpg[/URL][/quote] hejkaaaa:loveu: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie rzucałaś tego patyka? :crazyeye::crazyeye: to nie wiem czy Ci się należy nagroda w tym konkursie :) [URL]http://images28.fotosik.pl/245/2763000d1cccdf42.jpg[/URL] jakie ona ma śliczne duże oczka :) :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahah no żartuje żartuje:p rzuciłąm :razz:
  9. [quote name='Tinka:)']nawet lustro z kitem będzie lepsze;-)[/quote] ja nie mowie ze nie ;) ale hybryda i tak jest zlotym srodkiem;) a wciskanie na sile lustra robi sie żałosne ;)
  10. hehe ale sie dyskusja rozpętała :evil_lol: ja mam hybryde tylko dlatego ze na lustro mnie nie stac... no na body z kitam tak ale...... nie czarujmy sie nie wciskajmy ludziom lustra bo ja mam bo jest moda itd itp... hybryda to super rozwiazanie dla kogos kto chce znalesc złoty srodek ;) porownajcie sobie foty z lustra z kitem a z hybryda .... a nie lustra z jasnym obiektywem ....
  11. [quote name='Medorowa'] A dziś jest czwartke:siara: Jutro jest piątek:bigcool: A pojutrze jest sobota... mam nadzieję, że nie będę musiała iść do pracy:flaming::motz: No, ale do czego to ja zmierzałam:hmmmm: Idę spiewać:diabloti::loveu:[/quote] tak tak sobota :multi:i wolne:loveu: 2 dni wolnego:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/245/2763000d1cccdf42.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/315/5c589d21252b6841.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/244/067a46d00d457134.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/244/5c4cf5acc5e43d14.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/244/23bcd89feb043d7d.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/245/e3d40b92e43b7ff9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/316/44d6275d9b95f036.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/244/f0a3ffb09d839c86.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/315/03ec92226dd69959.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/316/5728f5fe6fec2e7c.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='Parysówna']Te bardziej zaawansowane też są takie wolne? W moim obecnym aparacie (Samsung 530) to mi najbardziej przeszkadza. Zamierzam w przyszłym roku kupić nowy, marzyłam o lustrzance, ale ostatnio doszłam do wniosku, ze to zbyt duża inwestycja jak na kompletnego amatora. Rozważam więc kupno hybrydy, konkretnie Canon S5 (ale cały czas się rozgladam ;)). Jak jest z szybkością w tego typu aparatach?[/quote] S5 bardzo fajny aparacik... w miare szybki ale tak jak Ewa pisala szybkosc to pojecie wzgledne:razz: za rok bedzie juz naprawde tani tym bardziej ze juz leci w dol:razz:
  15. [url]http://img70.imageshack.us/img70/4876/tnobraz151rk9.jpg[/url] ja tez taki chceeee:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  16. jak tam pieknie uwielbiam ruiny :loveu: ja tez tak chcee tam o :placz:
  17. siemanko :loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a dopiero co były 3 tyg :) :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bosz.... jak ten czas leci :razz::razz::razz:
  19. [quote name='Cimi']Dobrze postaram się poprawić :lol:[/quote] nooo grzeczna dziołcha [quote name='AlKil']Witajcie Babeczki!!!:loveu:[/quote] witajcie chłopeczko babeczki:loveu: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Melduję iż zaliczyłam i ciebie............yyyyyyy tzn twoją galerię:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czuje sie zaliczona:loveu: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Togra zdecydowanie wygrała konkurs na największego patyka [URL]http://images32.fotosik.pl/313/32f56ac3a213c5ce.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol: a wydaje się być taka niepozorna :eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahah dobrze ze nie musialam tego patyka jej rzucac [quote name='zuzolandia']czescccccccc i czołem....nudle z rosołem ;-)[/quote] czeeee:multi: [quote name='Jagoda*']Witaj, Ewka...:lol:[/quote] cze Jagódko:loveu: [quote name='Alicja']:loveu:ceść zajebiaszcze zakupki widziałam ;)[/quote] dopiero teraz?? a ja juz na nastepne sie szykuje heheheh czesc:multi:
×
×
  • Create New...