Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Menrzuś']Mam....mordoklejki ..... mmmmmmmm :razz::diabloti:[/quote] ale ja chce krówke:cool1:
  2. [quote name='Menrzuś']Landrynka? A może krówka? :evil_lol::p[/quote] uuuułaaaa ja chce krówkeeee:placz::placz::placz::placz:
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/321/609ce5618345652e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/321/ddd75dc4f963420d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/ddfc7b48e6c5a942.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/e137e001031de67c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/321/dfd3e3a8ec1b1af3.jpg[/IMG][/URL] wiecej kotow jutro :p
  4. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']:diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] a jednak :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/321/b1be2246173afc2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/253/3ff3db4948a31ce2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/329/34310db3518d0318.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/253/861b5ed2c599a879.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/253/8e879783d256e2ba.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Menrzuś'] Ale się słodko zrobiło :p Czeeeeee :multi:[/quote] aaa bo taki cukiereczek cie odwiedził :loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. [quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]hej Tygrysice ! :diabloti::loveu::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] hej jajniki:loveu: [quote name='rwpb']No ładnie, moczycie kotki w wodzie :mad: Chyba, że są to kotki z Labradoru :diabloti: Zakuwaj i ćwicz jazdę, bo jak nie zdasz to dopiero będzie jazda.[/quote] no a w czym mamy moczyc?:diabloti: nie z labradoru ino z boxioru :evil_lol: pfffffffffffff nikt nie powiedzial ze trza za 1 razem zdac :eviltong: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Do Ewy tak?! Tygrysico? Toż to już perwers :evil_lol:[/quote] hahaha aaa cooo zazdroscisz???????:diabloti: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]fajne masz kotecki[/COLOR][/B] [/quote] wiemmm :loveu: ale strasznie glosno miałkają :roll: [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]wooow... przystojniaachaaaa!!:cool3: :diabloti:[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple][URL]http://images31.fotosik.pl/328/8a333e357efb77f4.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]a że się tak zapytam... gdzie te koteczki mieszkają?? bo chyba nie w łodzkim zoo? :roll: jakoś nie kojarzę, żeby tam tyle ich było... no chyba, że się namnożyło:eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]cmokamy:loveu:[/COLOR][/B] [/quote] to chyba samica:lol: ahaha u mnie w pokoju:diabloti: no w łódzkim jeden dorosly i 2 młode jeszcze :cool3:
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/321/d2148a0c2b762629.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/328/85f78127770626b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/328/66647e3f8a1b34fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/252/82f21a12d52e951e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/252/48bbfcaaac0fc434.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/321/f0e606c1fca2dbb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/388e401448b94ba9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/329/6b29838b65bc64cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/321/25f80dbb9778272f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/f2d1cd1534baf5bc.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobry dobry Łobuzy! Kociaki sweet :loveu:[/quote] cze Gizmelki:loveu: wiemmm:multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/328/8a333e357efb77f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/5eeebba52daec11e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/321/f3de167f51b28012.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/253/85985cfb0382bd97.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/253/003b20f285529de3.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]tyle tygrysiaków że znów Ci powiem że Cię koffam :multi::multi::multi::loveu:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] :loveu:mow mi tak moww [quote name='Loona']Pfffffff :eviltong: Masz więcej tych kotków? :evil_lol:[/quote] masz:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/321/37507a0ced9f3b2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/252/b0f27b43103c7a36.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/253/29dbd3a73382db52.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/253/3906dfb4dc2742b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/253/183511b98d25c80f.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] a na jaki mecz TŻ Cię ciagnie?[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cholera wie :evil_lol: nap[ewno gra ŁKS a z kim to nie mam pojecia :niewiem: jeszcze uwaza ze w ta sobote z nim pojde:icon_roc: baaa on uwaza ze nawet jak ja nie pojde to on pojdzie:stupid::stupid::stupid::evil_lol:
  12. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to troche gorzej :roll: cześć :multi::multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] zdążyłam sie przyzwyczaic czesc:multi::loveu:
  13. [quote name='Cimi']Ale co ? Kakao :diabloti: ?[/quote] nie kakało :diabloti::diabloti::diabloti:
  14. [quote name='Loona']Pffff :eviltong:[/quote] nie pffyfaj mi tu bo zaplujesz mojego blożka :eviltong:
  15. [quote name='Cimi']mmhhhhhhhhhmm :evil_lol:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [quote name='Loona']Cho też, będzie fajnie :evil_lol:[/quote] ja sie nie ruszam bo leniuch jezdem :grins:
  16. [quote name='Loona']Bo byłam w INNYM miejscu :diabloti:[/quote] achaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:diabloti: [quote name='Cimi']a co wąchałaś je :razz:, że smrodki[/quote] nie ale tylko to mi sie zrymowało :razz:
  17. [quote name='Cimi']Nio tak, bo ja miszczu jestem :diabloti:[/quote] az mnie zatkało :diabloti:
  18. [quote name='Cimi']Starzejesz się, że nie nadążasz :diabloti:??[/quote] nieee to ty za duzo i za szybko wlepiasz foty:diabloti:
  19. [quote name='Cimi']Fajne kicie misie :loveu:[/quote] to sa kotki smrodki a nie kicie misie :razz::razz::cool1: [quote name='Loona']Czeeeeeść :evil_lol:[/quote] wow Loonka ale dawno cie tu nie bylo :eviltong: witajjjjj:multi:
  20. [quote name='Cimi']No limit juz się skończył na ten miesiąc :evil_lol:[/quote] uffff to dobrze bo nie nadążam z oglądaniem :diabloti::diabloti::diabloti:
  21. bosz... nie za duzo fot ty tu wstawiasz????????????:diabloti:
  22. [quote name='dbsst'] ciekawe po co Ci PLeNki ;) :evil_lol: [/quote] :siara: :siara: no ten tego zeby Szpilka miala na 2 sniadanko do szkoly:diabloti:
  23. [quote name='Pysia']W chwili obecnej jestem seenym kociakiem a nie rysiem :evil_lol: [/quote] mowisz ze kocica z ciebie???grrrrrrr:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:
  24. cze przeszesłodka gromadko :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...