Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. czesc wyjątki:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  2. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ostatnio dostałam to na gg od kolegi i umarłam :roflt::roflt: cześć EFF :multi::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] :evil_lol: my ostatnio to w pracy czytałyśmy a w naszym pokoju pracuje babka co ma na nazwiski kukułka :grin: pomysl jak my sie lałysmy:lol::evil_lol: czee:multi: no i bylam na spacerku z Tigra... fot nie za wiele bo i spacer był krótki bo Tigra rozwaliła łape :mdleje:
  3. jest tu kaff dla mnie???:roll::roll::roll:
  4. :multi::multi::multi::multi::multi::multi:cze Dileryyy:multi:
  5. [url]http://images35.fotosik.pl/8/2be7c34a402b6bf5.jpg[/url] achh w twki dzien jak dzis az ma sie ochote wskoczyc i pomoczyc nóżki:loveu::loveu:
  6. ja swoja czesze szczotka ryżową:diabloti: hahaha moze bzli barbarzyńsko ale jest 100 razy lepsza od tych szczoteczek dla pieskow :lol: ja sie mniej mecze a Tigra ma porządne drapanko:grin: czeee:multi:
  7. wyluzuj z ta szkola swiat sie w około niej nie kręci :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: cze GizMelko:loveu:
  8. chiwilowo wiecej fot nie bedzie bo fotosik cos sie wali:roll: ale mam cos takiego Wczoraj wybrałam się na imprezę moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi ,że wrócę o północy. „obiecuję ci kochanie, nie wrócę ani minuty później” – powiedziałam i wybyłam. Ale.... Impreza była cudowna! Drinki , balety, znowu drinki, znowu balety i jeszcze więcej drinków ... było tak fajnie, że zapomniałam o godzinie. Kiedy wróciłam do domu była 3 nad ranem. Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi .... a tu słyszę ta wściekłą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowałam że mój mąż się obudził przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy.... Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona , że chociaż pijana w cztery dupy ,nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy – po prostu uniknęłam awantury z mężem.... Szybciutko położyłam się do łóżka , myśląc jaka to ja jestem inteligentna !!Ha Rano , podczas śniadania, mąż zapytał o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, że o samiutkiej północy , tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział.... Nawet nie wyglądał na podejrzliwego. „Ohh, jak dobrze jestem uratowana...” – pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Mój mąż po chwili , spojrzał na mnie , serio mówiąc: „ wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką”. Zbladłam ze strachu ale pytam pokornym głosem: „Taaaaak, a dlaczego kochanie?” A on na to: „Widzisz, dziś w nocy , kukułka zakukała 3 razy , potem – nie wiem jak to zrobiła – krzyknęła ‘ O kur..a!’ znów zakukała 4 razy , zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nastąpnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz- puściła Se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać.....”
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/8/939be4de1ef77e3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/271/bf4987f9fb31c0f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/8/12c60d85f191d0ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/357/504d66550bc46c13.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/272/11c1f08c155e19d3.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='BeaC'][U][URL]http://images36.fotosik.pl/7/6e9ce1d08e2b8616.jpg[/URL][/U] [COLOR=DarkRed][B]ten mi się podoba:razz::razz::razz: a tak wogóle to same chałupy powstawiałaś:diabloti: hell-oł[/B][/COLOR][/quote] sama jestes taka sama :obrazic: hejjj:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: .....cze Effffffffffffff:multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cze Allcia:loveu::multi: Puck [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/8/6f71f473e6eba850.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/356/a3f0341fa4dcff4c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/8/733a9b8f09faf726.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/273/15819a3e6e138e23.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/8/87495915ad1cec31.jpg[/IMG][/URL]
  11. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czesc:loveu:
  12. [quote name='agbar']haluuuuuuuuuuuu:loveu:[/quote] helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł:loveu: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć :) Mi się najbardziej podoba mini-samochodzik :loveu:[/quote] :multi: :loveu:mnie tez
  13. Selektowa... a od kiedy to po zrobieniu dobrze odpada??:niewiem:
  14. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]masz u mła jak w banku :evil_lol:;-)[/B][/COLOR][/FONT] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie mowi siem z pucka ino z pucek :grins:[/B][/COLOR][/FONT] Pucek to moj kolega sie zwał :eviltong: [FONT=Arial][COLOR=Red][B] mmmmmmmmmm piffo :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] noo mmmm było mmmm i nmie jedno :eviltong: foty jutro bo dzis sił brak:p i jutro was tez odwiedze:loveu:
  15. [quote name='rwpb']O, widzę, że leniuszek Cię opuścił nareszcie :lol: W Krakowie byłem kiedyś. Nakarmiłem smoka, a on poziajał za to na mnie ogniem :mad:. [URL]http://images28.fotosik.pl/272/441d3ad94d9a7104.jpg[/URL] - a ten Twój pozieleniał z zazdrości, czy cóś?[/quote] no nie opuscil ale chcialam wam zrobic przyjemność:loveu: hyhyhy nie, on taki od urodzenia:roll: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:toś Ty kawał świata zwiedziłas ;)i byłas blisko nas :roll: witanko :p...bedem u Pawcia ...dać mu od Cia buziaka :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooo byłam tu i tam i jeszcze dalej:multi::evil_lol: daj daj daj mu wielkiego:loveu: [quote name='rwpb'][URL]http://images42.fotosik.pl/7/85efebd49fd9c747.jpg[/URL] - a tak w ogóle, to skąd masz moje zdjęcie?[/quote] :siara: zrobilam z ukrycia [quote name='Wyjątek'][URL]http://images34.fotosik.pl/355/4330eb2246ff6eb0.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:[/quote] :loveu: [quote name='AlKil']Helloł! Rzuciłam jednym okiem wstecz i ujrzałam, żeś podróżowała...:lol:[/quote] :multi: bo ja taki mały podróżnik jezdem:grins: dzis wieczorem albo jutro foty z Pucka:p tymczasem ide sie ogarniac bom na piwo sie umówiła:razz:
  16. oooooooooooooooooooo foty przyszły:multi::multi::multi::multi::multi:
  17. moj mały biedny Pawcio:shake: przytulance i buziole przesyłam
  18. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie mogę wywalić :shake:...bo to moja komórka mnie budzi :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] współczówam :roll: mnie moj telefonek tez budzi:shake:
  19. [quote name='zuzolandia'][URL]http://images42.fotosik.pl/7/1aa261b22124b0ee.jpg[/URL] dachowyj obesrołek sprofanował wielkiego MISTRZA ;-) hihihihihi :lol: doberek podrozniczko ;-)[/quote] [quote name='zuzolandia'][URL]http://images23.fotosik.pl/270/01d59c0badd924de.jpg[/URL] a co to za nieforemne jajca ;-) ...??????[/quote] [CENTER][B]Klasztor Franciszkanów[/B] przedstawia [B]Anioły pod oknem[/B] kompozycje rzeźbiarską Michała Batkiewicza figury 7 aniołów nawiązują do symblicznej liczby 7 ( dni tygodnia, dary ducha świętego , kościoły jubileuszowe), a 27 kamienisymbolizuje lata pontyfikatu Jana Pawła II Całość przywołuje pełne emocji i duchowych przeżyć spotkania na skwerze franciszkańskim pod oknem papieskim oraz duchową jedność w chwili śmierci Ojca świętego [/CENTER] [url]www.franciszkanska.pl[/url] - [url]www.rzezba.com.pl[/url] kontakt z artystą: +48.505.052.939 +48 012 285 62 62
  20. [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ABBA215.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:piekna panienka
  21. czesc cukiereczki:multi::multi::multi::multi:
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bo budzik kazał mi wstawać [/B][/COLOR][/FONT]:roll:[/quote] wywal ten niedobry budzik :shake::shake::shake:
  23. [url]http://img216.imageshack.us/img216/1949/dsc00091xw5.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: śliczne:multi::multi::multi::multi::multi:dziewczynki z was:multi:
×
×
  • Create New...