jutro idziemy sciagac szwy!
i dowiemy sie kiedy juz bedziemy mogli pochodzic plywac,to pojade sie dowiedziec na plywalnie co i jak! pytalam znajomego ktory chodzi i powiedzial ze super,robi sie aporty w wodzie i rozne zabawy z pileczka!
my tymczasem powolutku juz przygotowujemy sie do Swiat,rozne ozdoby kupujemy i pierwsze prezenty :D wiem ze wczesnie ale nie moge sie powstrzymac :)
na Mikolaja zrobie fotke Yoghiego w mikolajowej czapie! :D