[quote]A tutaj widać że ma siłe piesek i ciągnie. Kto prowadzi u was na smyczy?[/quote]
Yoghi zna komende na chodzenie przy nodze i polecenie super wykonuje jesli jej w znanej przez niego okolicy.Wtedy moze mi isc przy nodze az ja mu powiem ze juz dosc.
Jak jestesmy w miescie troche jest gorzej z chodzeniem przy nodze,bo atrakcyjniejsze mimo wszystko sa inne zapachy.
Na zdjeciach bylismy na polach,Yoghi byl na dlugiej lince i mogl sobie robic co chcial..biegal sobie troche.
[B]TY Asya[/B] u labkow wazna jest wysokosc a waga we wzorcu nie jest okreslona. Pies ma byc proporcjonalny.Ogolnie przyjelo sie ze srednia waga doroslego psa to tyle co napisalas.Ale zazwyczaj dorosle psy dochodza do 38 kg..moj tez taki bedzie.Na wystawie i tak nie kazdy pies jest tej samej wielkosci,niektore sa wyzsze a potem zalezy od sedziego jakie ma upodobania.
jutro sie spytam o szkolenie,najwyzej dam ci numer tego faceta i sama sobie zadzwonisz i sie dogadacie jak tobie tam pasuje :)