Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Czyzby wszyscy zapomnieli o Havanie ?
  2. Super orginalne mixy czekaja na dom.
  3. Bonita ? Zasadzkas ? czy cos wiadomo o ew. domach dla kolorowej rodzinki .
  4. Słodka ta Fraszka i nadal bez domu...
  5. Czy ktos mogłby Havane umiescic na forum owczarków ?
  6. Trzymam,zeby sie wreszcie udało, tyle czasu juz czeka.
  7. Dobrze byłoby ,zeby Fraszka miała juz dom.
  8. Misiek czy Havana jest wstawiona na forum owczarkow ?
  9. Było troche ogłoszen o niej ,ale narazie nie ma zadnych konkretow.
  10. Fraszka czeka dalej, jest psem przytulastym.
  11. Havana nadal pozostaje bez domu .
  12. szukamy dalej domu dla suczki.
  13. Bonita ,mozna by kombinowac transport do Krakowa,a stad blizej do Bielska.
  14. Bonita sa na 100 procent jak pisza dziewczyny , pod Warszawa, jesli ciocia by sie zdecydowała transport pewnie udało by sie znalezc na Dogo.
  15. Podnosze , trzeba szybko szukac jej domu.
  16. Przypominam wszystkim suczke mix boksera, czeka na dom.
  17. Fraszka ma tyle zalet, a wciąz bez domu.
  18. Dalej nie ma odzewu na ogłoszenia ?
  19. Wszystkie 3 sunie szukaja domu,moze sie wreszcie uda .
  20. Tyle ogłoszeń o nich było i jedna dalej bez domu.
  21. Podnosze do gory , i chciałbym,zeby wakacje juz sie skończyły, moze wtedy adopcje ruszą.
  22. Czy oprócz allegro , ogłoszenia na innych portalach sa aktualne, moze trzeba je ponowić, sam juz nie wiem gdzie jeszcze je ogłosic?
×
×
  • Create New...