Wysyłanie email miało sens, wójt gminy Biskupice ( obok Wieliczki, gmina ta oddawała kilka-kilkanascie psow rocznie do Olkusza), po informacjach ,ktore do niej dotarly, nie chce oddawac tam psow .Wyrzucona ostatnio suczke w tej gminie, umiescili w hotelu dla psow. Wyglada na to ,ze nie wszyscy urzednicy sa bezduszni i obojetni na los bezdomnych zwierzat. Suczce szukamy domu.Generalnie w Krakowie i okolicach hasło Olkusz -kojarzy sie z tym pseudoschroniskiem, TV i artykuły w gazetach dały efekt. Trzymam kciuki za dzisiejsze rozmowy.