Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. dzisiaj missieek bedzie sterylizowac 3 suczki z mordowni w Olkuszu.
  2. Wysyłanie email miało sens, wójt gminy Biskupice ( obok Wieliczki, gmina ta oddawała kilka-kilkanascie psow rocznie do Olkusza), po informacjach ,ktore do niej dotarly, nie chce oddawac tam psow .Wyrzucona ostatnio suczke w tej gminie, umiescili w hotelu dla psow. Wyglada na to ,ze nie wszyscy urzednicy sa bezduszni i obojetni na los bezdomnych zwierzat. Suczce szukamy domu.Generalnie w Krakowie i okolicach hasło Olkusz -kojarzy sie z tym pseudoschroniskiem, TV i artykuły w gazetach dały efekt. Trzymam kciuki za dzisiejsze rozmowy.
  3. Podnoszę, druga grupa kilkanascie psow( w tym 8 szczeniakow ) trafiła na przechowanie do missieek.
  4. Dyskusja na temat kropkow trwa, a tymczasem w domu tymczasowym czekaja 3 sztuki-Kropek i dwie suczki, wiadomo skad zabrane( OL). Juz bezpieczne , maja co jesc, sa leczone jesli jest taka potrzeba, odrobaczone i odpchlone , pies po kastracji , najwazniejsze to szukac im stałych domów.
  5. Kinya w sprawie benkow bedzie sie z toba kontaktowała Missieek.Szczególy uzgodnicie.Ewentualnie pod tel 504588 874, tu sie dowiesz co u niej slychac.
  6. W sprawie charcika warto napisac do Mrauliny, ona zajmuje sie adopcjami chartow.
  7. Kropek odpchlony, odrobaczony i wykastrowany, kiedy jedzie do domu, suczki w kropki chyba tez juz u Missieek czekaja.
  8. Kasztance przydałby sie juz stały dom, troche siedzi juz u Missieek.
  9. Moze by ja tak do dziennika dac ? 23 złote wyskrobie na ogłoszenie.
  10. Widac, ze jest w swietnej kondycji.
  11. Husky czesto maja imiona typu Tajga, Tundra, Arsa, Iskra , Alaska, ja takie znam.
  12. Malawszka , czyli mozemy sie czuc "rodzicami " chrzestnymi Duszki.
  13. Nie wiem czy one tak na 100 procent charcie znalazlem na stornie hodowli chartow polskich; Duszka, Gudelka, Biedronka, Gaja, Kredka, Smuga, Samba, Senta. Mnie Duszka sie podoba -takie delikatne i niesmiałe imie , chyba jak ona ? Biedronka tez by pasowało bo ma kropki-łatki.
  14. Psy u Missieek ze swiadem skory dobrze zareagowaly na preparat Advocat (moze swierzb buszowac po skorze ), no i całe tony robali lacznie z tasiemcem schodziły, moze odrobaczanie trzeba powtorzyc.
  15. Podnosze, kto wyciagnie suczke ze schroniska ?
  16. Podnosze, jakie ma imie, moze jakies charcie ?
  17. Czy ten dom , ktora miał wziasc Perełke na tymczas, nie wziałby Finki ?
  18. Czy na tej aukcji moglibyscie jakas kampanie informacyjna zalozyc na temat umieralni psow w Olkuszu, moze ktos z Pro Animals by sie pojawił. Temat ostatnio goracy, dobrze zeby jak najwiecej ludzi dowiedziało sie o tym koszmarnym miejscu.
  19. Till, Ci psychopaci terroryzuja nie tylko zwierzeta, ale takze spoleczenstwo, bo nie wierze ,ze sasiedzi nic nie widza, pewnie cicho siedza , bo sie boja.Uwazam, ze w Olkuszu trzeba rozpoczac akcje informacyjna na temat tego co sie tam dzieje jak najszybciej.
  20. Super ,ze sterylizujecie, zawsze to wieksza szansa na adopcje , no i rola edukacyjna, trzeba uczyc nasz niezbyt zorientowany w tej sprawie narod o koniecznosci kastracji.
  21. Czy dla jakiegos psa od missieek znalazlo by sie miejsce ?
×
×
  • Create New...