Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Rozmawiałem z Frotka, obiecała ,że jak splynie 1 % Missieek bedzie mogła kastrowac suki u kogo bedzie chciał, koszty pokryje Toz.
  2. Kolejne trzy suczki czekaja na zabiegi u Missieek.
  3. Podnosze, trudno znalezc dom Smokowi,ale chociaz sponsor jedzenia dla niej.
  4. Podnosze temat, wsparcie potrzebna tez na kastracje trzexh suczek, które sa w domu tymczasowym u Missieek, no i karma by się przydała.
  5. Wszyscy zapomnieli o Smoczycy, a za coś musi jeść. i to przydałaby się karma senior.
  6. Podrzucamy , jakoS nikt tu ostatnio nie zagląda.
  7. Podnosze pilnie potrzebny DT dla matki ze szczeniakami, ewentualnie hotel? ale to koszt 300 zł miesiecznie.
  8. W hotelu na ul. Łuzyckiej siedzi sporo psów z interwencji Toz, niektóre już od ponad roku, może redaktor Hejda zorganizowałaby kiedyś tez ich aukcje ?
  9. Podnoszę potrzebne wsparcie na jedzenie dla wszystkich psów.
  10. Poszukiwany stały dom albo chociaż sponsor utrzmania Kasztanki.
  11. Ostatnio czytałem regulaminy spółdzielni , nie ma nikt takiego prawa ,zeby zakazac komuś possiadania 2 psów,jesli odpowiednio sie nimi zajmuje.Mam nadzieje ,ze z tego powodu nie odda suczki na ulicę.Ludziom zawsze coś przeszkadza,ale nie mozna dać sie zaszczuc.
  12. Ja sie dokładam 50 zł, brakuje nam jeszcze 90 .
  13. Kolejne biedy, przydali by się sponsorzy sterylizacji, ta z dredami to chyba ma coś z sznaucera lub pona .
  14. Przypome wątek u Missieek ciagle sporo zwierzat czeka na nowe domy. Sponsorzy poszukiwani.
  15. Po tylu miesiacach wreszcie sie udało, ciekawy z niej pies , tylko dziki.
  16. No i cisza , choc podniose, porozgladam sie za jakimis finanasami na psy Missieek
×
×
  • Create New...