Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Podnoszę temat. Malawaszka może zrobić by bazarek cegiełki na karmę, np 3 zł kg, u Missieek potrzeba 300 kg miesięcznie . Ktoś tak zebrał pieniądze na karmę dla koni. Dzis Missieek wykastrowała 2 suczki Babe i jedna Dziką, która zaczynała cieczke.
  2. Psiaki dalej bez domu, ich sytacja jest dramatyczna, Missieek nie może ich do siebie zabrać. Podrzucę.
  3. Missieek dzwoniła do ludzi gdzie jest/był szczeniak ,,ale narazie sie nie dodzwoniła, napisała tez maila, będzie próbować . Dziś kastruje dzikie suki i nie mogła pisać.
  4. I takie mamy prawo...., jakby wsadzać takich chociaż na 2 lata za kratki. inaczej by to wyglądało.
  5. No ja też trzymam ,żeby przyszły dom pozytywnie przeszedł weryfikacje przez Missieek
  6. Dzisiaj jedna z rudych suczek od dużej rudej matki, ma byc pokazana w ewentualnym przyszłym domu w Krakowie.
  7. No to ja też trzymam kciuki.
  8. Missieek teraz bardzo zajęta ,ale dziś odezwie się w sprawie psiaka.
  9. Asior nie można by tam jakiegoś sąsiada tej kur..... poprosić,żeby ja chość raz dziennie nakarmił i napoił.Eh te procedury i prawo prędzej zwierze padnie niz oni to załatwia.
  10. Asior Przystań Ocalenie nie wziełaby krowy?
  11. Dwa lata minęły , a widoku na stały dom nie ma.
  12. Monia , tylko że rolnik nie bedzie za darmo trzymał chudej krowym ktora nie daje mleka i cielaków, uwazam ,ze bezsensu jest wykupienie jej , a potem podarowanie rolnikowi, ktory np pozniej stwierdzi,że ja sprzeda do rzeżni. Krakowski Toz szuka domu dla niej na dożywocie. Asior moja propozycje wsparcia finansowego wykupu krowy i np hotelu dla niej zna Frotka, dalej ja podtrzymuje .
  13. Missieek napisała do Przystani Ocalenie w sprawie tej krowy, ja tez szukam.
  14. Koszmar, to przeklęte Podhale. Asior podaj na pierwszej stronie konto Tozu, przecież macie i będziecie mieć dużo wydatków zwiazanych z ratowanymi psami i krowa.
  15. Fundusze na kupno krowy by były, problemem jest umieszczenie jej potem w odpowiedzialnym miejscu.
  16. Poszukiwany ktoś kto adoptuje krowę z Zakopanego, albo jakiś hotel ? Czy to w ogóle możliwe ? To zwierze tyle przeszło.
  17. U Missieek jest do wydania 9 szczeniaków + 4 w okolicy , których już nie może do siebie zabrać , do tego do 30 psów dorosłych, nie wspominam o kotach, jest co ogłaszać.
  18. Nie mozna jej (krowy ) zabrać od tej zwyrodniałej baby ? Wyslij mi zdjęcia tej krowy [email protected]
  19. Huskowata suka w dobrej formie, boksery bardzo chude i zaniedbane, ale dobrze nastawione do ludzi, kaukaz prawdopodobnie ma zaawansowane zwyrodnienia kregosłupa, dostał leki , ma miec zrobione rtg kregosłupa i badania krwi. Asior ile ta krowa kosztuje i np. gdybym ja kupił co z nia dalej bo trzymac nie miałbym jej gdzie.
  20. Asior co stało się z krową z Zakopanego z dzisiejszej interwencji Tozu< widziałem zagłodzone boksery< kaukaza i husky z tego miejsca<ponoć krowa była w tragicznych warunkach razem z psami>
  21. Może na aukcje udałoby się jakieś zabrać, ostatnio podobno była pod pomnikiem Dżoka w Krakowie, ale tylko dla wybrańców z pewnego kręgu.
×
×
  • Create New...