[quote name='Asiaczek']Coś tu strasznie cicho i fotek nie ma...
Oj, tęsknimy...
Pzdr.[/quote]
Aż za cicho.
A żeby potem nie było, że Was olewam, to uprzedzam, że wyjeżdżam na 2 tyg.
Pozdr.
[quote name='palma']Bo że mi się coś stanie :roll: Ehhh nawet nie wiesz jakbym chciała jechac do Sopotu :-( :-( :-( Do Łodzi ... :-( :-( :-([/quote]
To nie mogą pojechać z Tobą? Hmm? Nie wiem jak Sopot, ale nasza łódzka "wrześniówka" jest przecież w weekend! ;)
[quote name='zuzolandia']Taaaaaaaaaaaaaaa te fotki to najwazniejsza sprawa ;-) juz sie nie moge ich doczekac !!!!!![/quote]
No a jak!
I jeszcze jakiś film by się przydał na dokładkę:cool3: Albo dwa. :lol:
[quote name='palma']Hehehe :)
Natala nie wiem czy będę w Łodzi ... wolę się nigdzie nie zgłaszać, bo mi rodzice pozwalają a kilka dni przed że nie mogę ... takie zgłaszanie się nie ma najmniejszego sensu :-( :-( :-([/quote]
O nie! :placz:
Czemu Ci nagle nie pozwalają na kilka dni przed?
A to pierwsze to jakaś woda jest? Czy co? :eviltong:
a Boogie super wygląda wśród tych dysków. :loveu:
Oj, debilka (ja) - właśnie chciałam zapytać czy Wy macie Competitiony, ale dopiero potem przeczytałam napis:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='patch75']co z tymi oudzmi, ze taki pies nie zrobil na nikim wrazenia?? on jest niesmowicie piekny[/quote]
Też się dziwię....
Naprawdę nikt nie chce takiego ślicznego psa? Nie wierzę....