-
Posts
4754 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bellatriks
-
PSEUDO(?)Hodowla - zaniedbane szczeniaki!!!
bellatriks replied to Bolesna's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Dziewczyny, nie wklejajcie tutaj linków do takich pseudohodowli, bo tylko im reklamę zrobicie. Dogomanię czytać może każdy, także nieodpowiedzialni rozmnażacze...:shake: -
PSEUDO(?)Hodowla - zaniedbane szczeniaki!!!
bellatriks replied to Bolesna's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Bolesna']Tu mi nie chodzi o oddane psa, czy pozbycie się go i kupienie innego. NIE CHCĘ INNEGO, chcę tylko tego. [/quote] A czy ktoś tutaj namawia Cię do pozbycia się psa? [quote name='Bolesna']Jest to owczarek, widzę i sprawdziłam u jednej osoby doświadczonej z owczarkami. [/quote] Niestety, jeżeli nie ma papierów, to jest kundelkiem w typie owczarka [quote name='Bolesna'] Jak pisałam, nie chcę się pozbywać, a też rodowodowy pies nie jest mi potrzebny, bo w końcu nie zamierzam chodzić z nim na wystawy...[/quote] Rodowód nie zobowiązuje do wystawiania psa. Jest przede wszystkim potwierdzeniem pochodzenia oraz rasowości zwierzęcia. Tutaj możesz poczytać o akcji rasowy=rodowodowy i o pseudohodowcach: [URL]http://rodowod.republika.pl/[/URL] [URL]http://www.stoppseudohodowcom.org/[/URL] [quote]Jednak chcę zapobiec tragedii, jaka się odbywa tak traktowanym psom.[/quote] Jedyne, co można zrobić, to uświadamiać ludzi. [quote]Nie chodzi mi o wydanie pieniędzy na niego i na weterynarza, chodzi tylko o to, jak tam "dbają" o psy i takiemu czemuś powinno się zaradzić. EDIT: Tu nie chodzi o nauczkę, bo coś mi się tak wydawało, że to masowa hodowla, jednak kupiło się, kupiło, zwracać nie będę. Nie mam zamiaru. Tylko nie sądziłam, że psiak będzie TAK BARDZO zaniedbany. Takie coś POWINNO się zgłosić i zapobiec krzywdzeniu psów.[/quote] Chcąc, nie chcąc, nauczkę i tak dostałaś. Ktoś już radził TOZ, więc możesz tam zgłosić. -
Śliczny psiaczek woła o domek!
-
Saga...choroba właścicielki! MA DOM!!!! :))))
bellatriks replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Saga prosi o domek! -
Śliczny psiuniek. Kiedy w końcu znajdzie domek?
-
Taki kochany pies i jeszcze w schrobisku...:shake:
-
Pies zapomniany przez wszystkich-MA DOM !!!!!!!!
bellatriks replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Harnaś jest śliczny. Oby jak najszybciej znalazł dom! -
***BEJBI***sparaliżowana sunia MA SWÓJ DOM !!!
bellatriks replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Bejbi, pokaż się ludziom! -
No to wieści w końcu przyszły ;-) Reksio ma już swój stały domek. Jak pisze p. Ilona: [I]Mieszka teraz z bardzo mila suczka o imieniu Sina. [/I] [I]A jaki jest szczesliwy pokazuje to na tych zdjeciach [/I] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/9392/reksioinlove1cs7bv1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/5513/reksioinlove3nx7so8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/4797/reksioinlovepn9fe4.jpg[/IMG][/URL]
-
Ja niestety Zig Zapa nie oglądałam dzisiaj (w sumie nic nie oglądałam:eviltong:), ale zagłosuję ;)
-
ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 56/58 Stadion K.S "START"
-
I rysunki Julii... :shake:
-
Właśnie, dziewczyny, prosimy o wersję z wywiadem :D
-
[*] [*] [*]:-( Tak mi przykro...
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
bellatriks replied to BooBC's topic in Border Collie
[quote name='palma']Oj ani na tę ani na tę ... miałam jechać w maju na agility, ale zastąpiłam je zawodami frisbee we Wrocławiu, a we wrześniu ten sam termin ma zielona Góra ... i jadę do Zielonej Góry ... ale myślę, że gdzieś sie w końcu spotkamy !!! Może jak podszkolę się w agility to odwiedzę Łódź, chyba że macie w innym terminie jakieś zawody to wtedy też mogę się pojawić (przecież nie muszę jechać na wystawę ;) ) . Teraz np. jadę do Opola na wystawę, może będziesz ? :lol: :eviltong: ;) [/quote] Ja niestety na wystawach pojawiam się tylko w Łodzi:shake: No cóż, szkoda... może za rok:cool3: -
Ojej, to fajne! Dużo szczęścia w nowym życiu, pieseczku!
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
bellatriks replied to BooBC's topic in Border Collie
Karolina, świetne fotki! :multi::loveu: A uświadom mnie jeszcze - czy Ty do Łodzi wybierasz się na wystawę majową czy wrześniową? :hmmmm: -
Nagro który ponad wszystko kocha wolność. WRÓCIŁ 4 RAZ!!!
bellatriks replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Piękny pies... tylko czemu w schronie?:-( -
Czy ten program emitowany jest tylko w czwartki o godzinie 9.55?