Jump to content
Dogomania

bellatriks

Members
  • Posts

    4754
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bellatriks

  1. [quote name='MARS']Sorry za offa, nie sledzę już tematu jakiś czas i moze coś przeoczyłem, ale moze mi ktoś wyjaśnić czemu nagle ten cały watek teraz zaczyna się od mojego postu jako pierwszego, w którym cytuję czyjś post wcześniejszy, którego teraz de facto już nie ma, i jeszcze z jakiego powodu ten mój post pierwszy był edytowany przez moda? :roll:[/quote] Ponieważ temat został przez Moda pocięty na "co trzeba dostać przy kupnie szczeniaka z rodowodem?" i "hodowla - tylko jaka?". Odcięto go akurat tak, że Twój post znalazł się na samym początku. ;) A edytowany był zapewne dla dodania tytułu tego wątku ;)
  2. Świetne fotki! :D No i mizianko dla Akiego ;)
  3. Śliczne maluszki!:loveu: Gratuluję!
  4. Karolina, super! :multi: Czekam teraz na wersję z wywiadem;) Kinia: tak, to z Reksia! :loveu:
  5. Jej, jaka śliczna! I jakie ma ufne oczy...
  6. Super! Widać, że Sara jest bardzo szczęśliwa:loveu::multi:
  7. Super! Keniczku kochany, cieszę się, że znalazłeś swoje miejsce na świecie! :multi: Gorące podziękowania dla nowej rodziny Kena! :loveu:
  8. No to czekam na zdjęcia ;) I zmieniam tytuł :D
  9. Ojej, to super!!! :multi::multi::multi::multi: Już zmieniam ;)
  10. Hej, i co z kenem? Pojechał po nowe życie?
  11. Zuzia prosi, przygarnij ją do swego serca...
  12. Trzymam za Ciebie kciuki, Keniczku! :loveu:
  13. [quote name='Bzikowa']Jak Twój pies ich nie jada to zawsze możesz opchnąć na dogomaniackim bazarku ;)[/quote] No właśnie problem w tym, że nie mam psa:diabloti: A o bazarku pomyślę ;)
  14. Kupiłam, kupiłam, nareszcie! :multi: Tylko, kurczę, do prenumeraty dodają 3(!) opakowania tabletek dla psów...:shake: Co ja z tym niby zrobię?
  15. Ocelot: no i koniecznie zrób jakąs (foto)relację z tego szczęśliwego dnia:loveu:
  16. [quote name='CarmelChoco']NAtalio,oczywiście,że się nie rozumiemy bo ja cały czas mówię o tramwajach ze strony Zgierza:lol: ahaha Skupiłam się na remontach bardziej,niż na tym jak ma jechać KAra.Ale spokojnie do wystawy jeszcze szmat czasu,także dokładnie się wszystko wyrysuje;) Nurtują mnie jeszcze dziewiątki.Gdyby podpasowały jakoś z centrum to wówczas od przystanku na stadion jest rzut beretem.Od 11-stek mianowicie trzeba przejść kawałek drogi...:lol!: Pozdrawiam![/quote] Ah, no to chyba, że tak! ;) Ja patrzę od strony Śródmieścia, a jako że KaRa będzie musiała pokonać część tej drogi, co ja - to skupiłam się i na niej ;) Pozdrawiam, Natalia
  17. [quote name='oti']Nic o tym nie wiem ale zweryfikuje i powiem wtedy co jest grane...[/quote] OK. W takim razie czekamy na wieści.
  18. [quote name='CarmelChoco']Czyżby koleżanka zapomniała o lini 11?heh żaden tramwaj nie jedzie prosto ze względu na roboty drogowe.Skręca na rynku bałuckim(dolnym)w lewo,podobnie jak 4 czy 46.A ja traktuję to jak zmianę trasy:p Ale chyba nie będziemy tutaj rozprawiać o komunikacji?:lol: A tak notabene,to rzecz jasna 11-stką można dojechać...[/quote] Nie rozumiem...? :hmmmm: Obejrzałam aktualną mapkę - 11 jeździ tylko od Pabianic do Chocianowic - zupełnie z drugiej strony. 11A jedzie Piłsudskiego, Mickiewicza, skręca w Kościuszki, potem w Legionów (tutaj wsiadałaby KaRa), przez plac Wolności, Nowomiejską, a potem Zgierską (KaRa wysiada przy Biegańskiego i kawałek dochodzi - ja tak zawsze idę) i na Helenówek. 4 i 46 także zatrzymują się przy Biegańskiego, ale jadą z zupełnie innej strony (4 wjeżdża na plac Wolności od Pomorskiej, a 46 skręca przy placu Kościelnym z Wojska Polskiego w Zgierską) - a to KaRy nijak nie uzrądza.;) Pozdrawiam, Natalia
×
×
  • Create New...