-
Posts
4754 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bellatriks
-
[quote name='MARS']Sorry za offa, nie sledzę już tematu jakiś czas i moze coś przeoczyłem, ale moze mi ktoś wyjaśnić czemu nagle ten cały watek teraz zaczyna się od mojego postu jako pierwszego, w którym cytuję czyjś post wcześniejszy, którego teraz de facto już nie ma, i jeszcze z jakiego powodu ten mój post pierwszy był edytowany przez moda? :roll:[/quote] Ponieważ temat został przez Moda pocięty na "co trzeba dostać przy kupnie szczeniaka z rodowodem?" i "hodowla - tylko jaka?". Odcięto go akurat tak, że Twój post znalazł się na samym początku. ;) A edytowany był zapewne dla dodania tytułu tego wątku ;)
-
Świetne fotki! :D No i mizianko dla Akiego ;)
-
Śliczne maluszki!:loveu: Gratuluję!
-
Karolina, super! :multi: Czekam teraz na wersję z wywiadem;) Kinia: tak, to z Reksia! :loveu:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
bellatriks replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Jej, jaka śliczna! I jakie ma ufne oczy... -
Częstochowa - Farciarz a la border collie - ZNALAZŁ DOM! :-)
bellatriks replied to bellatriks's topic in Już w nowym domu
Ojej, to super!!! :multi::multi::multi::multi: Już zmieniam ;) -
Dalmatynka Lusia Klusia już w nowym domu - Chorzów
bellatriks replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Co z Luną? -
[quote name='Bzikowa']Jak Twój pies ich nie jada to zawsze możesz opchnąć na dogomaniackim bazarku ;)[/quote] No właśnie problem w tym, że nie mam psa:diabloti: A o bazarku pomyślę ;)
-
Kupiłam, kupiłam, nareszcie! :multi: Tylko, kurczę, do prenumeraty dodają 3(!) opakowania tabletek dla psów...:shake: Co ja z tym niby zrobię?
-
[quote name='CarmelChoco']NAtalio,oczywiście,że się nie rozumiemy bo ja cały czas mówię o tramwajach ze strony Zgierza:lol: ahaha Skupiłam się na remontach bardziej,niż na tym jak ma jechać KAra.Ale spokojnie do wystawy jeszcze szmat czasu,także dokładnie się wszystko wyrysuje;) Nurtują mnie jeszcze dziewiątki.Gdyby podpasowały jakoś z centrum to wówczas od przystanku na stadion jest rzut beretem.Od 11-stek mianowicie trzeba przejść kawałek drogi...:lol!: Pozdrawiam![/quote] Ah, no to chyba, że tak! ;) Ja patrzę od strony Śródmieścia, a jako że KaRa będzie musiała pokonać część tej drogi, co ja - to skupiłam się i na niej ;) Pozdrawiam, Natalia
-
Częstochowa - Farciarz a la border collie - ZNALAZŁ DOM! :-)
bellatriks replied to bellatriks's topic in Już w nowym domu
[quote name='oti']Nic o tym nie wiem ale zweryfikuje i powiem wtedy co jest grane...[/quote] OK. W takim razie czekamy na wieści. -
[quote name='CarmelChoco']Czyżby koleżanka zapomniała o lini 11?heh żaden tramwaj nie jedzie prosto ze względu na roboty drogowe.Skręca na rynku bałuckim(dolnym)w lewo,podobnie jak 4 czy 46.A ja traktuję to jak zmianę trasy:p Ale chyba nie będziemy tutaj rozprawiać o komunikacji?:lol: A tak notabene,to rzecz jasna 11-stką można dojechać...[/quote] Nie rozumiem...? :hmmmm: Obejrzałam aktualną mapkę - 11 jeździ tylko od Pabianic do Chocianowic - zupełnie z drugiej strony. 11A jedzie Piłsudskiego, Mickiewicza, skręca w Kościuszki, potem w Legionów (tutaj wsiadałaby KaRa), przez plac Wolności, Nowomiejską, a potem Zgierską (KaRa wysiada przy Biegańskiego i kawałek dochodzi - ja tak zawsze idę) i na Helenówek. 4 i 46 także zatrzymują się przy Biegańskiego, ale jadą z zupełnie innej strony (4 wjeżdża na plac Wolności od Pomorskiej, a 46 skręca przy placu Kościelnym z Wojska Polskiego w Zgierską) - a to KaRy nijak nie uzrądza.;) Pozdrawiam, Natalia