Jak zobaczyłam tę nową szatę graficzną, to aż odłożyłam gazetę i najpierw przejrzałam PP:evil_lol::oops:
Pogubiłam się już w spisie treści. Nie mieli chyba czym zapełnić gazety, to spis rozłożyli na dwie strony...:shake:
Czcionka też mi się nie podoba... Interlinii nawet nie skomentuję.
Ale najbardziej mnie wkurza przerywanie artykułów reklamami... jak w telewizji po prostu:diabloti: Dobrze, że chociaż kartkę w gazecie mogę przełożyć kiedy chcę i nie muszę swojego odczekać:diabloti: