Jump to content
Dogomania

bellatriks

Members
  • Posts

    4754
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bellatriks

  1. Fantastyczne wieści! Oby tak właśnie wyglądało życie Rolfa już na zawsze:loveu: I jak mu ładnie w tej bandance:multi:
  2. [quote name='Rybc!a']Mogę zobaczyć link?[/quote] [URL]http://www.bordercollie.fora.pl/border-collie-szuka-domu,37/piekny-szczeniak-suczka-w-typie-bc-elblag,1894.html[/URL] Proszę bardzo;)
  3. Dziewczyny, czy możecie napisać coś więcej o tej borderowatej suni? [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1517/szczeniorkack0.jpg[/IMG] Pozdrawiam, Natalia
  4. Super!!! Luśka, niech Ci się powodzi w nowym życiu:loveu: PS. Zmień tytuł wątku;)
  5. Collin zapomniany przez wszystkich:-(
  6. Super!!! :multi::multi::multi: Kurczę, ale się cieszę! :loveu: Dziękujemy!!! :multi::loveu:
  7. [quote name='teqquila']Klaudia dawaj foty :P :eviltong::lol:[/quote] Najlepiej agilitowe:razz: Btw. W Łodzi z ekipy For Fun na zawodach 3-4.05 startują tylko Małgosia z Watażką i Kasia z Holką?
  8. Jezu, jak się cieszę!!! :multi: Mam nadzieję, że tym razem Rolf trwafił do swojej prawdziwej rodziny, która nigdy go nikomu już nie odda!
  9. Ten wyjazd do nowego domku to już taki na 100%?
  10. Przeczytałam na forum BC historię Rolfa i aż się popłakałam:placz:
  11. [quote name='Ulka18']Julix, wielkie dzieki. Nie wiemy co wyrosnie z Nadziei, ale jest troche borderowata.[/quote] Śliczna sunieczka. Może by założyć jej oddzielny wątek? :razz:
  12. [quote name='Rottie']Może w kolejnym wydaniu będzie lepiej? Zauważcie, że teraz został dołączony dodatek, a to napewno są dla nich spore koszty..[/quote] Przy takiej ilości reklam na pewno mają na pokrycie tego dodatku. Jakby nie mieli, to nie drukowaliby tego i tyle.;)
  13. Widziałam Wasze zdjęcia, super! :multi: Gratulacje!
  14. Jak zobaczyłam tę nową szatę graficzną, to aż odłożyłam gazetę i najpierw przejrzałam PP:evil_lol::oops: Pogubiłam się już w spisie treści. Nie mieli chyba czym zapełnić gazety, to spis rozłożyli na dwie strony...:shake: Czcionka też mi się nie podoba... Interlinii nawet nie skomentuję. Ale najbardziej mnie wkurza przerywanie artykułów reklamami... jak w telewizji po prostu:diabloti: Dobrze, że chociaż kartkę w gazecie mogę przełożyć kiedy chcę i nie muszę swojego odczekać:diabloti:
  15. Kupiłam dzisiaj jak szłam na angielski, schowałam do torby i.. zapomniałam:oops: Wieczorem przejrzę ;)
×
×
  • Create New...