Jump to content
Dogomania

Koma

Members
  • Posts

    1617
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Koma

  1. [quote name='asher']A pańcia się w szybce odbiła :lol:[/quote] o faktycznie 8) :lol: A Koma to z bokserka cos ma :) Te minki :)
  2. łomamuniu ale zabaweczka :lol: PS. to tą piłeczkę podrzuca sobie z noska do pychola :lol: Jak tak to podziwiam, Szpila faktycznie ma niezły pychol :roll:
  3. No ciekawe ciekawe :lol: A tu z piłeczką (która swoją drogą już wielokrotnie znajdowała się pod balkonem, a nawet raz u sąsiedki piętro niżej :lol: ) [img]http://foto.onet.pl/upload/9/49/_483799_n.jpg[/img] i tu też [img]http://foto.onet.pl/upload/15/50/_483809_n.jpg[/img]
  4. [quote name='asher'][quote name='dbsst']a my Szpili na nosie kladziemy i na bierz lapie :D[/quote] Ale do tego to trzeba miec nos.. ten tego...odpowiedni :cunao:[/quote] hahahaha :D Mądra Szpila mądra :cunao: I faktycznie ten nos..... moja ma za spiczasty na takie sztuczki :cunao:
  5. Tu mój kochany pycholek ;) [img]http://foto.onet.pl/upload/12/21/_483760_n.jpg[/img] I komenda "nie rusz" z piłeczką :lol: [img]http://foto.onet.pl/upload/1/96/_483802_n.jpg[/img]
  6. [img]http://img53.echo.cx/img53/7142/15858658xw.jpg[/img] Szpilka jaka laska zgrabniutka :P
  7. No naprawdę bardzo podobne!! :D Fajniutkie :)
  8. No to pozostaje nam czekać... a tak chciałam być na bieżąco!! Teraz musze pokombinować jak znależc czas żeby wieczorkiem usiąść do kompa... ale ta Dgm wciąga... :lol:
  9. [size=2](no i mnie chyba też)[/size] No nie można teraz??? Please!!! Zawsze musi mnie nie być gdy jest nowy odcinek! Cos pecha mam :(
  10. czekamy, czekamy i coś się doczekać nie możemy :lol:
  11. Ja tam kupuję tradycyjnie- w kiosku ;)
  12. każda? no to proszę- zbliżenie pręgów Komeczki :cunao: [img]http://foto.onet.pl/upload/32/15/_483757_n.jpg[/img]
  13. Ale fajniusi :) Śliczny łobuziak!
  14. Fajniutki ten Alex :) Czy to ten o którym pisałaś na Dogsach?? Śliczne ma oczy :loveu: I Daisy też oczywiście śliczna! :D
  15. to zdrówko :drinking: :drinking: :drinking: i oby kolejnych takich 200 :D
  16. [quote name='daga10011']dalam mielone wolowe-Dali kilogram zjadl w 5 sekund :lol: [/quote] :o A Ty narzekasz że to niejadki :lol: Pasztetowa sesja będzie jak pogoda nam sie polepszy. A dziś jeszcze wrzucę jakieś niepasztetowe fotki Komeczki :)
  17. no juz dzis dostala po kawaleczku, kromke chleba, a polykala jak szalona (czy wogole smak poczula :roll: ) :lol: Ale ona tak zawsze. W każdym razie sie postaram ;)
  18. [quote name='dbsst']cholercia na jak ja lubie patrzec na takie lakomczuchy w akcji :D[/quote] tak teraz sobie pomyślałam, że cięzko będzie te fotki zrobić bo znając Komke to pochłonie to w sekunde :lol:
  19. Eeee, pasztet nie drogi w razie co to się kupi ;) I chyba napewno się kupi bo już go spróbowała i mało palcy mi nie pozjadała :-?
  20. Sesja pasztetowa do skutku nie doszła :( A to dlatego że balkon jest cały upaciany bo trochę popadało... Ale jest jeszcze w lodówce ;) To jak się poprawi to foty zrobimy :)
  21. [quote name='carragan']Ze juz sie nie wspomni o fakcie,ze golebie sa strasznie upierdliwe we wspolzyciu i zawsze Ci okna i parapety obsraja :x :wink: [/quote] Ojj, skąd ja to znam :lol: Ale dokąd KOmka nauczyła się je straszyć i skacze na okna to rzadziej zaglądają :D
  22. [quote name='carragan'] Na tej fotce nia dałabym jej więcej niż 2 lata :lol: fajniutka. A Maleństwo cudne piękne :loveu: uwielbiam wielgachne psiaki :)
  23. [quote name='coztego'][size=2]Raz człowiek poprosi o próbkę i ma zapewnione przysyłanie gadżetów na wieki wieków...[/size] 8)[/quote] A jak i gdzie o takie próbki się prosi? :lol: bo za darmoche chetnie bym dostala :D
  24. Ale wy wszystkie skromne jesteście :lol: [b]Piękne[/b] rysunki :)
  25. [quote name='dbsst']raczej boksery ;) ja dzis tez cala pake tik takow ciagnelam i to nosem ;) brzuchol rosnie akurat na wakacje bede miec opone ratunkowa :wink: :lol:[/quote] no spróbuje jakiegoś boksia narysować ale co mi z tego wyjdzie... :roll: Uwielbiam tic taki :D A mówią, że na wakacje powinno się nieco odchudzić, a ja tu jem i jem... pewnie jeszcze do lodówki dzis zajrzę :lol: A teraz dobranoc :buzi: miłej nocki :) Jak cos sensownego narysuję to się jutro pochwalę :D
×
×
  • Create New...