[quote name='dbsst']raczej boksery ;)
ja dzis tez cala pake tik takow ciagnelam i to nosem ;)
brzuchol rosnie
akurat na wakacje bede miec opone ratunkowa :wink: :lol:[/quote]
no spróbuje jakiegoś boksia narysować ale co mi z tego wyjdzie... :roll:
Uwielbiam tic taki :D
A mówią, że na wakacje powinno się nieco odchudzić, a ja tu jem i jem...
pewnie jeszcze do lodówki dzis zajrzę :lol:
A teraz dobranoc :buzi: miłej nocki :)
Jak cos sensownego narysuję to się jutro pochwalę :D