[b]Sayma[/b]- :hmmmm: nie wiem co to za miejsce... nie słyszałam o tym, może dlatego że na nartach jeździć nie umiem :oops:
Ale podaj mi dokładniejsze namiary jak znasz.
[b]Asher[/b] ja też myślałam że ma coś z charta :D
Wogóle to taki bardzo pomieszany kundelek. Już mi mówili że to właśnie chart, collie, bokser, amstaff, owczarek niemiecki (!) oj i jeszcze pare ras... :cunao:
A na charta trzeba miec pozwolenie??? Pierwsze słysze :o