[b]Daisunia[/b] dziękujemy, sunia wygłaskana :)
[quote name='bellatriks']PS. Koma, skąd Ty jesteś???[/quote]
Z tamtąd skąd i Ty :) Z Łodzi!
[quote name='dbsst']hehehehe wiesz w wyciaganiu zdjec to ja szpec jestem ;)[/quote]
Zauważyłam :)
[quote name='dbsst']Koma ma bardzo bystre spojrzenie podoba mi sie to spojrzenie :D[/quote]
Bo to nie jest pies-kanapowiec (a takiego miałam w planach :lol: ), czasem za nią nie nadążam, ona wiecznie coś kombinuje :roll:
Ale przynajmniej dzięki niej trzymam linię :D
I Komeczka dla Was
[img]http://foto.onet.pl/upload/5/20/_479129_n.jpg[/img]