Jump to content
Dogomania

Koma

Members
  • Posts

    1617
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Koma

  1. [quote name='dbsst']:lol: hahahahaha nie no roznicy prawie ze nie widac tylko kto doczepil jej nozki gazeli :D[/quote] :D :D :D Zapraszam na poczęstunek :lol: Kiedyś jak byłam na spacerze z maleństwem (gdy faktycznie nim była) jakiś facet powiedział że jest w sam raz do garnka i sie głupio uśmiechnął :evilbat: A że było juz ciemno to sie nieswojo poczułam i czym prędzej się zmyłam :roll:
  2. A teraz takie małe porównanie jak tam Komka urosła :) maleństwo [img]http://foto.onet.pl/upload/37/86/_479123_n.jpg[/img] podrośnięte maleństwo :lol: [img]http://foto.onet.pl/upload/27/68/_479130_n.jpg[/img]
  3. Ojjjjj ja tez je uwielbiam :eating:
  4. No jestem, jestem :) Jakieś paskudne wirusisko mi kompa dopadło ale mój mądry braciszek już sie go pozbył :evilbat: Komeczka dziś się na balkoniku nie opalała bo słońce tak prażyło że by się spiekła :lol: Planowaliśmy dzis jakis wypadzik ale po w miare krótkim spacerze jęzor Komki zwisał aż do ziemi i zrezygnowaliśmy... I Komka :) [img]http://foto.onet.pl/upload/22/9/_479125_n.jpg[/img]
  5. [quote name='dbsst'][img]http://img77.echo.cx/img77/2858/24rw.jpg[/img][/quote] :o ale ryjek :lol:
  6. eno ten nochal... wielka różnica :D od razu ją poznałam!! Nikt Szpili nie dorówna :lol:
  7. Ja też stawiam na tę po lewej :)
  8. Ależ Wy trzymacie w niecierpliwości ;)
  9. Bo ona tak ma ;) Siłą pcha się na balkon. Wystarczy uchylić drzwiczki a ona już tam się przeciska... Teraz akurat mocnego słońca u nas na balkonie nie ma więc leżeć sobie może. :)
  10. bellatriks jak ją dopadnę (bo teraz wygrzewa się na balkonie :lol: ) to buziaczki napewno przekażę :D dziękujemy :)
  11. Ale on fajniutki :) Ma taki sympatyczny wyraz pyszczka :D
  12. Śliczna :) A masz jeszcze takie zdjęcie jakie miałas kiedyś w podpisie na Dogsach?? Jak Daisy wyglądała przez balkon?? To było świetne zdjęcie :D
  13. [b]Daisunia[/b] dziękujemy, sunia wygłaskana :) [quote name='bellatriks']PS. Koma, skąd Ty jesteś???[/quote] Z tamtąd skąd i Ty :) Z Łodzi! [quote name='dbsst']hehehehe wiesz w wyciaganiu zdjec to ja szpec jestem ;)[/quote] Zauważyłam :) [quote name='dbsst']Koma ma bardzo bystre spojrzenie podoba mi sie to spojrzenie :D[/quote] Bo to nie jest pies-kanapowiec (a takiego miałam w planach :lol: ), czasem za nią nie nadążam, ona wiecznie coś kombinuje :roll: Ale przynajmniej dzięki niej trzymam linię :D I Komeczka dla Was [img]http://foto.onet.pl/upload/5/20/_479129_n.jpg[/img]
  14. Ostatnie fotki ze mnie wyciągasz! :lol: To zdjęcia robione na Młynku (kto z Łodzi to może kojarzy) [img]http://foto.onet.pl/upload/49/79/_475510_n.jpg[/img] [img]http://foto.onet.pl/upload/38/86/_475595_n.jpg[/img] [img]http://foto.onet.pl/upload/47/35/_475596_n.jpg[/img] [img]http://foto.onet.pl/upload/43/42/_475597_n.jpg[/img] [img]http://foto.onet.pl/upload/2/76/_475598_n.jpg[/img]
  15. Nigdy nie mierzyłam :oops: To taki średniak :)
  16. :cunao: :cunao: :cunao:
  17. Ale to chyba tylko kumple, nie ;) Więc wiek nie ma znaczenia :)
  18. śmieszna? :lol: Widzisz jak ona umie humorek poprawić? :D
  19. No nareszcie Szpile widze bo już zaczęłam zapominac jak wygląda :D Fajniutka :) A jakiego kumpla sobie poderwała :)
  20. Plosie baldzo :) Na pocieszenie :D Fotki z parku [img]http://foto.onet.pl/upload/34/31/_476069_n.jpg[/img] [img]http://foto.onet.pl/upload/29/48/_476073_n.jpg[/img]
  21. [quote name='dbsst']przez poltora roku bede jesc chleb ze smalcem i pic wode wiec dopiero za dluuuuuuuuuugi czas kolejna opcja aparatowa bedzie ;) [/quote] :o łomatko, póltora roku?? [quote name='dbsst']ale poki co mam Wasze zdjecia :D[/quote] No ba :D Na to zawsze możesz liczyć :)
  22. [quote name='dbsst']a co gorsze moj piekny przyszly niedoszly ppokazal mi tak :hand:[/quote] Nie martw się, głowa do góry :) Będzie następny :lol:
  23. uuuuuuuuuuuuuuu :( :( :( Nie rób nam tego... :cry:
  24. Jak to co?? Aparat w ręce i ruszać ze Szpilą na spacer :D
×
×
  • Create New...