-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa'] Przesadziłaś:mad:. Tosca nadal w domu:diabloti:. Najlepiej by było, jakby Toskania została w obecnym domu, ale ten dom jej nie chce:placz:.[/QUOTE] A niby po co mi taki kundel bury, co na łańcuch się nie nadaje, bo wyje??? Żeby to chocioż łostry był. A tak to tylko żryć dawać, a pożytku żadnego. Sama se weź :diabloti: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/338/97720562.jpg/"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9311/97720562.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/337/29763259.jpg/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9248/29763259.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/855/25432489.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7461/25432489.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/708/51849969.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3103/51849969.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/857/41853930.jpg/"][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/4529/41853930.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/256/76974854.jpg/"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/8250/76974854.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No i niestety - Tosca nadal bez domu :shake: Okazało się, że Pani musi iść do szpitala, prawdopodobnie czeka Ją operacja. Pan w takiej sytuacji nie będzie miał głowy ani czasu na opiekę nad Toscą. Szkoda, bo zapowiadało się bardzo dobrze. Państwo zakupili już cały ekwipunek dla Tosi. W takim razie trzeba jej ponowić ogłoszenia. jeszcze trochę fotek: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/213/57244086.jpg/"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7445/57244086.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/820/52832755.jpg/"][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/1135/52832755.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/13910977.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/853/13910977.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/689/81957680.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4257/81957680.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/225/50713627.jpg/"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1466/50713627.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/46/18085461.jpg/"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/4483/18085461.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -
To zdanie z ogłoszenia: [I]"Doskonale dogaduje się ze swoimi psimi towarzyszami, nie wszczyna awantur jest uległy" [/I]trzeba trochę zmodyfikować, bo Kajtuń właśnie dziś wszczął awanturę - rzucił się na Terika :mad: Było to po powrocie ze spaceru, kiedy psy wchodziły do budynku - Terik od razu poleciał do swojego boksu na końcu, a Kajtek wszedł za nim i tam na niego naskoczył :roll: Nie wiem, z jakiego powodu, może dlatego, że Terik wszedł pierwszy i podszedł do miski (miska tylko z wodą). Na szczęście było to przy mnie i szybko ich rozdzieliłam, krew się nie polała, ale Terika teraz boli przednia łapka :roll: Czyli dobrze się stało, że panowie nie zamieszkali razem, bo Terik byłby terroryzowany przez Kajtka. Wydaje mi się, że Kajtek do innych samców też może być dominujący na swoim terenie.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I Tosca - chociaż dla niej prawdopodobnie szykuje się domek ;-) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/851/27795988.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9496/27795988.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/59/87131478.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6484/87131478.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/198/68719816.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/8316/68719816.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzisiejsza Szarka: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/861/24760651.jpg/"][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/2238/24760651.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/440/93430881.jpg/"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/9997/93430881.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/24/54688979.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7108/54688979.jpg[/IMG][/URL] Irga jak zwykle przy nodze, a czasem nawet na nodze ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/705/74403316.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2341/74403316.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/830/43950105.jpg/"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/8065/43950105.jpg[/IMG][/URL] -
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/94042890.jpg/"][/URL][U][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/31140891.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/9412/31140891.jpg[/IMG][/URL] [/U] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/209/18624057.jpg/"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1954/18624057.jpg[/IMG][/URL] Kajtuń dobrze czuje się chyba w każdych warunkach ;) Akceptuje wszystkie suczki i duże i małe. Jest dość pewny siebie i chyba nawet dominujący - do Ramzesa startował z zębami, bo i Ramzes nie był przyjaźnie nastawiony - nie wiem, jak byłoby z innymi samcami. Do ludzi łagodny i przyjazny. Czystość w pomieszczeniu zachowuje - w sensie, że nie załatwia się, natomiast lubi sobie wszystko dokładnie oznaczyć :cool3: Ale to pewnie przejściowe, w nowym miejscu. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/39193598.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4733/39193598.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/860/65224040.jpg/"][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/8389/65224040.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/7/33307492.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/4082/33307492.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/828/86224008.jpg/"][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/3876/86224008.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Chłopaki się aklimatyzują, a właściwie Terik się aklimatyzuje, bo Kajtuń zaaklimatyzował się od razu :evil_lol: Niestety wilk Ramzes nie jest im przychylny :roll:, dlatego mają trochę ograniczoną swobodę, muszą wychodzić na zmiany. Terik bardzo fajnie dogaduje się z małymi suczkami, Toski i dużej Saby się boi i kłapie na nie ząbkami ze strachu. Na szczęście one są wyrozumiałe, nie narzucają się mu i dzisiaj już nie jest tak przestraszony. Ludzi się nie boi, na spacerkach bardzo się pilnuje. Lubi być głaskany, daje się brać na ręce. Jest łagodny, spokojny i grzeczny. Na smyczy niestety na razie nie umie chodzić. Zachowuje czystość w pomieszczeniu. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/198/29225704.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/4816/29225704.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/809/76819155.jpg/"][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/2299/76819155.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/546/51492959.jpg/"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6636/51492959.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/708/41848089.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/682/41848089.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/15/46670871.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2198/46670871.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Tunel kopany był zespołowo :p Zaczęła duża Saba, główną robotę wykonała Szarka :icon_roc:, a Sabunia na końcu przeprowadziła kontrolę jakości :smokin: pierś do przodu i wypatrujemy wroga :razz:: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/110fq.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/6063/110fq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/825/107ya.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/4879/107ya.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/17/108wj.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/8997/108wj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/28/109oj.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6889/109oj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
jeszcze dzisiejszy wilku: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/339/61175269.jpg/"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/682/61175269.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/502/97852722.jpg/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9825/97852722.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/809/74445472.jpg/"][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/8690/74445472.jpg[/IMG][/URL] Tu widać braki w uzębieniu - brak siekaczy, a kły połamane. Chyba wybite :roll: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/269/61561608.jpg/"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9480/61561608.jpg[/IMG][/URL] a tego pieska ktoś poznaje? :icon_roc: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/502/37250417.jpg/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9223/37250417.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Ramzes dogaduje się ze wszystkimi dziewczynami, a z Toscą najlepiej. Świetnie się razem bawią. On nie zachowuje się, jak stary pies - kocha biegać za piłką, bryka, podskakuje - myślę, że to kilkulatek, tylko bardzo zaniedbany. Górne kły ma tylko trochę starte, a dolne nie są starte, tylko połamane. Sierść jest w stanie tragicznym - jeden filc, nie można zobaczyć skóry, matowa, lepka od brudu, śmierdząca, pełno dredów i rzepów. Dzisiaj pół dnia go wyczesywałam - na szczęście uwielbia to i sam się nadstawia. Wszystko go swędzi. Wyczesałam dużo tego syfu, jeszcze ogon mi został, ale do tego potrzebuję pomocnika, bo to jeden wielki dred, nie wiem, czy nie trzeba będzie wyciąć. Do ideału jeszcze daleko, ale chociaż już powietrze mu dotrze do skóry. -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/716/61700594.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2724/61700594.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/213/49115356.jpg/"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4287/49115356.jpg[/IMG][/URL] kto wyżej, ten rządzi :eviltong: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/141/10674924.jpg/"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6586/10674924.jpg[/IMG][/URL] -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/198/26921181.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/4945/26921181.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/214/65376821.jpg/"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9254/65376821.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/844/82406465.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/2769/82406465.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/32/75739186.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1074/75739186.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/196/38398702.jpg/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5797/38398702.jpg[/IMG][/URL] -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'][B] RAMZES SANTA VALENTINO[/B] [/QUOTE] Oto i ON. "siad, daj łapę" :p: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/72/77904561.jpg/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4613/77904561.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/440/93504451.jpg/"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8131/93504451.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/17/57660006.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1994/57660006.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/70356718.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3617/70356718.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/213/51071069.jpg/"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/1674/51071069.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Mały Komandos na spacerku :diabloti:: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/851/94080106.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/7021/94080106.jpg[/IMG][/URL] i zbliżenie :evil_lol:: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/687/73660989.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9158/73660989.jpg[/IMG][/URL] -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/72/28589312.jpg/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/3034/28589312.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/33/18445602.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/6403/18445602.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/651/18110919.jpg/"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3259/18110919.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/81145135.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8124/81145135.jpg[/IMG][/URL] też bym tak uciekała, jakby mnie wilk gonił :shake: [U] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/194/24033538.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3470/24033538.jpg[/IMG][/URL] [/U] -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Sabunia mi powiedziała, że chętnie przeniosłaby się już do swojego domku z ogródkiem, w cichej, spokojnej okolicy, gdzie miałaby swoją pańcię, fajnego pieska do towarzystwa i teren do pilnowania - bo ona jest psem wybitnie stróżującym ;) a tymczasem kilka zaległych zdjęć: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/689/57860000.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5535/57860000.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/204/23380644.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8071/23380644.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/39/20724872.jpg/"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2854/20724872.jpg[/IMG][/URL] niestety rozmazane, bo aparat nie nadąża ;): [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/843/27714327.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7116/27714327.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/696/46460334.jpg/"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/7529/46460334.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/58473488.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/8848/58473488.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/22187396.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/4796/22187396.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/20/79920654.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/7866/79920654.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/403/85878978.jpg/"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8362/85878978.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/32/89582698g.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8104/89582698g.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/18/22704273.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8888/22704273.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/689/36932633.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5152/36932633.jpg[/IMG][/URL] No to mam nadzieję, że akcja ogłoszeniowa odniesie skutek ;) Jakby się jeszcze pojawiło słońce, to obcykam Toscę, bo ona zarosła i znowu wygląda, jak inny pies na starych zdjęciach. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I z Toscą: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/14/48140324.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5308/48140324.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/502/94800563.jpg/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/2894/94800563.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/714/78974093.jpg/"][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/9387/78974093.jpg[/IMG][/URL] i Toscania ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/864/38866534.jpg/"][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/3969/38866534.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/210/82097102.jpg/"][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/4739/82097102.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/254/46397840.jpg/"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/803/46397840.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/694/79905243.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/320/79905243.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/194/22619703.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3151/22619703.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/252/49768754.jpg/"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/896/49768754.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/267/58525971.jpg/"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9501/58525971.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jakieś mizerne słoneczko się na chwilę pojawiło przed świętami, więc obiecana Szarka: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/812/60022925.jpg/"][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/1680/60022925.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/507/57882335.jpg/"][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/6002/57882335.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/824/15023291.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/577/15023291.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/717/75298618.jpg/"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7805/75298618.jpg[/IMG][/URL] [U][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/26272712.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3374/26272712.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/U] -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Sabuniowa budka-pułapka wedle życzenia ;) pojechała do Kielc - do odbioru dziś do 17-tej, albo dopiero po świętach. I zdjęcia: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/829/66215814.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/8348/66215814.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/267/62099062.jpg/"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4980/62099062.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/851/38436213.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/1827/38436213.jpg[/IMG][/URL] -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Może jutro? 5 dni chyba wystarczy? [B]Incia[/B] masz zapchaną skrzynkę :cool3: