-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
mag.da replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
To ja poproszę o info, czy w poniedziałek mam dołączyć do Taszy umowę adopcyjną? :razz: Tasza czuje się dziś dobrze, noc przespała spokojnie, kaftanik w całości, do rany się nie dobrała :) Na spacerki wychodzi chętnie, załatwia wszystko co trzeba i do domu :p Na razie dostała tylko wodę, ale węszy po michach (uśliniła się też na widok mojego zeschłego pączka z czwartku :evil_lol:) więc chyba jeść cię chce - kurczę z ryżem się gotuje dla waćpanny. Jedynie przy siadaniu/kładzeniu się widać, że czuje dyskomfort - długo stoi, kręci kółka i podejmuje kilka prób, zanim uda jej się usiąść/położyć. Pewnie szwy ciągną, bo bólu raczej nie powinna czuć - dostała p.bólowe o przedłużonym działaniu na 72 godz. -
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
mag.da replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Tasza tę noc spędzi w domu, bałam się ją zostawić samą. Na temat zabiegu wiem tylko tyle, że był długi, ponad 2 godz. sterylizacja + wycinanie guzów i wet nie ruszał już ranki na biodrze, żeby nie przedłużać narkozy. Miała RTG tej ranki, ale nic na nim nie wyszło więc to raczej nie śrut (chyba, że otorbiony i nie wychodzi na zdjęciu). Jak Tasza dojdzie do siebie po zabiegu, to można będzie zająć się tym już bez narkozy, na głupim jasiu. Ten większy guz w pachwinie, oceniany początkowo jako tłuszczak jednak nie wygląda na tłuszczaka dlatego będzie oddany do badania. Tasza jest jeszcze oszołomiona po narkozie, do tej pory spała, teraz wstała, kręci się i trochę popiskuje. W poniedziałek mamy jechać do kontroli i na zdjęcie szwów ściągających. bidocek pooperacyjny: [URL="http://img542.imageshack.us/i/40678353.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/4046/40678353.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img689.imageshack.us/i/18230142.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5470/18230142.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Marianka mi się nawinęła ;) [URL="http://img7.imageshack.us/i/55112145.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6817/55112145.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img109.imageshack.us/i/46384248.jpg/"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/4610/46384248.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img846.imageshack.us/i/15515364.jpg/"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/1192/15515364.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img638.imageshack.us/i/71180748.jpg/"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/452/71180748.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img542.imageshack.us/i/76709434.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/4641/76709434.jpg[/IMG][/URL] i Filip w panierce :icon_roc: [URL="http://img708.imageshack.us/i/80591396.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9066/80591396.jpg[/IMG][/URL] -
Tych fotek chyba nie wstawiałam jeszcze: [URL=http://img534.imageshack.us/i/18969159.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9717/18969159.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img839.imageshack.us/i/10535591.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/9339/10535591.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img37.imageshack.us/i/89275039.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6065/89275039.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img607.imageshack.us/i/79714314.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/5192/79714314.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='wegielkowa']Savanna przekazała mi 20 zł na luty za Kajtola i 20zł za marzec Kajtola hotel. Mag.da jakoś Ci przekażę.[/QUOTE] Nie ma pośpiechu, bo luty Kajtol ma opłacony przez anetaks4, a w marcu to może już u siebie będzie? :razz: Bo czar przecież rzucony: [quote name='wegielkowa'] Mam nadzieję, że Wiwaldowie odpowiedzą mi tak samo.... [B]Może i mag.da też...[/B][/QUOTE] :diabloti: A poważnie, to tak sobie myślę - jeśli uzbierałoby się trochę kasy, to może warto byłoby zrobić Kajtolowi przegląd vet, badania krwi? Mam na myśli tą jego otyłość - nie jest przekarmiany, ma ruch, a jakoś nie widzę, żeby choć trochę schudł...
-
[URL=http://img811.imageshack.us/i/93457726.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/9210/93457726.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img823.imageshack.us/i/31452359.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/856/31452359.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img259.imageshack.us/i/84884475.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/6287/84884475.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img26.imageshack.us/i/74504599.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/5953/74504599.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img80.imageshack.us/i/57375387.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/3360/57375387.jpg[/IMG][/URL]
-
W ramach podnoszenia wątku - trochę zaległych zdjęć: [URL="http://img190.imageshack.us/i/67073315.jpg/"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/647/67073315.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img843.imageshack.us/i/80539536.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/4416/80539536.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img580.imageshack.us/i/85564663.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/4618/85564663.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img19.imageshack.us/i/14592054.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/9565/14592054.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img189.imageshack.us/i/55679678.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3452/55679678.jpg[/IMG][/URL]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa'] Można powiedzieć, że byłam przy jego "narodzinach". Dawno, dawno temu, wiosną 2011 przyjechałam z jakimś niedoszłym truchłem do mag.dy nocną porą. W tę samą noc przybyły leśne szkieletory-pchlacze, czyli stworki dwa-Guciol i Filipiol:lol:. Powinnam być matką chrzestną. Magda, ale powiedz szczerze, cieszysz się, prawda? Ja też się cieszę, że go nie wyrzucili do lasu i że Filipos nie wrócił do kniei, bo musiałabym dołączyć do Płakliwej Niewiasty:placz: On jest najbardziej rezydent ze wszystkich hotelowych rezydentów(tek).[/QUOTE] Było to dokładnie 19.06.2011, a niedoszłym truchłem był Heban :p A Filipo prezentował się wtedy tak: [URL="http://img205.imageshack.us/i/100wz.jpg/"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/7611/100wz.jpg[/IMG][/URL] No tak, cieszę się, że nie został wywalony do lasu, ale że taki kwas wyjdzie z tego domu, to się nie spodziewałam :roll: [B]Savahno[/B], [B]AgatoP[/B], dzięki za szybką akcję ogłoszeniową :Rose::Rose: Niebawem, jak pogoda dopisze, postaram się o świeższe fotki. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To Marianka o mniej złożonym, bardziej jednolitym umaszczeniu będzie miała domek :p Syn Marnotrawny (Kurojad Dzieciobójca) powrócił :roll: [URL="http://img849.imageshack.us/i/76925300.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9407/76925300.jpg[/IMG][/URL] Przez ten nagły i niespodziewany powrót Filipsa, dostojny Kajtosz wylądował na kinderbalu - mieszka z Mariankami :shock: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi']Dostalam jednego maila od hodowcy. Pani mi napisala tak: "A czy ten numer to na 100% jest własnie taki ?Czy tatuaż jest wykonany tatuownicą pisakową (nr pisany odręcznie) czy tradycyjną ?Czy kontaktopwała się Pani z kierownikiem sekcji z oddziału Kraków ? Może ma jakąś dodatkową dokumentację w domu." Erka, Mag.da, wegielkowa, mozecie sie jakos do tego odniesc?[/QUOTE] Tatuaż jest już nieco wyblakły, bo suka ma swoje lata. Ja w domu nie mogłam go odczytać, widziałam tylko, że jest. W lecznicy została wygolona sierść w uchu i wet odczytał dość łatwo. Raczej nie miał wątpliwości, że nr jest właśnie taki. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi']Mag.do, czy dalabys rade zrobic metryczke dla Taszy? Chcialam jej zalozyc watek, ale oprocz tego, ze kwalifikuje sie do zabiegu, nic o niej nie wiem :niewiem: Mam ostatnio duzo pracy i wypadlam z obiegu :oops:[/QUOTE] Właśnie ją wstawiam na 1 str. a to jest wypis z wizyty vet: [URL="http://img208.imageshack.us/i/71217790.jpg/"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1332/71217790.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img836.imageshack.us/i/96460197.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3598/96460197.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img848.imageshack.us/i/15030774.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/4307/15030774.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/98939909.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4585/98939909.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img841.imageshack.us/i/83525605.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/6459/83525605.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img109.imageshack.us/i/15068794.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/2046/15068794.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tasza: [URL="http://img806.imageshack.us/i/21641418.jpg/"][IMG]http://img806.imageshack.us/img806/9827/21641418.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img854.imageshack.us/i/79298317.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4484/79298317.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img19.imageshack.us/i/61278795.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/930/61278795.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img804.imageshack.us/i/65729882.jpg/"][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/7018/65729882.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img38.imageshack.us/i/54787326.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6849/54787326.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='mag.da']Frajda i Pychol to młodziutkie psiaki, ząbki mają bielutkie. Nie wiem ile dokładnie mają. Erko, jak myślisz? Są średniej wielkości, Pychol ciut większy, ale oboje tak poniżej 20 kg. Obydwa psiaki bardzo sympatyczne, przyjazne, milutkie, radosne, przylepne - ciężko ich nie polubić. Są uległe, grzeczne i posłuszne. Na spacerach trzymają się blisko, nie uciekają, chętnie wracają do siebie. Lubią się bawić, biegać, przytulać. Są też przyjazne do innych psów, Frajda wręcz uległa. Pychol też w porządku, zwłaszcza z suniami - Kajtek na niego na początku burczał, Pychol też postawił irokeza, ale ustąpił Kajtkowi. Zobaczymy jak dalej będzie między panami, ale myślę, że raczej nie będą sobie wchodzić w drogę. Psiaczki są też bardzo czujne, zawsze szczekają, jak ktoś wchodzi. Potrafią chodzić na smyczy.[/QUOTE] Jeszcze dodam, że obydwoje nie mają oporów przed wchodzeniem do pomieszczeń, a Pysiolek wręcz wchodzi bardzo chętnie, czyli mogą być domowymi psiakami :p A odnośnie ogłoszeń - może nie pisać, że psiaki są w hoteliku, bo dla wielu ludzi jest to jednoznaczne ze schroniskiem :niewiem: Było już kilka takich przypadków, ostatnio nawet ludzie od Brunia - byli przekonani, że pies jest w schronisku. Niektórych może to odstraszać, że o psie nic nie wiadomo itd. Nie wiem, może lepiej pisać, że są w DT? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Oboje mają ząbki bielutkie, tak myślę, że ok. 1- 1,5 roku mają. A poniżej 20 kg to miałam na myśli, że tak 17 - 18 ;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'] Mag.do:loveu: jakieś info krotkie da radę?:roll:[/QUOTE] Frajda i Pychol to młodziutkie psiaki, ząbki mają bielutkie. Nie wiem ile dokładnie mają. Erko, jak myślisz? Są średniej wielkości, Pychol ciut większy, ale oboje tak poniżej 20 kg. Obydwa psiaki bardzo sympatyczne, przyjazne, milutkie, radosne, przylepne - ciężko ich nie polubić. Są uległe, grzeczne i posłuszne. Na spacerach trzymają się blisko, nie uciekają, chętnie wracają do siebie. Lubią się bawić, biegać, przytulać. Są też przyjazne do innych psów, Frajda wręcz uległa. Pychol też w porządku, zwłaszcza z suniami - Kajtek na niego na początku burczał, Pychol też postawił irokeza, ale ustąpił Kajtkowi. Zobaczymy jak dalej będzie między panami, ale myślę, że raczej nie będą sobie wchodzić w drogę. Psiaczki są też bardzo czujne, zawsze szczekają, jak ktoś wchodzi. Potrafią chodzić na smyczy. -
[URL=http://img259.imageshack.us/i/ap2010971.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7365/ap2010971.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img338.imageshack.us/i/ap2010974.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1643/ap2010974.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img560.imageshack.us/i/ap2010975.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/5046/ap2010975.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img851.imageshack.us/i/ap2010976.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/742/ap2010976.jpg[/IMG][/URL]
-
I jeszcze w plenerze: [URL=http://img217.imageshack.us/i/ap2010954.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7341/ap2010954.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img221.imageshack.us/i/ap2010963i.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9569/ap2010963i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img715.imageshack.us/i/ap2010958.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/9889/ap2010958.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img585.imageshack.us/i/ap2010968.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/1508/ap2010968.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img207.imageshack.us/i/ap2010969.jpg/][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1484/ap2010969.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://img836.imageshack.us/i/tnp2010934.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8082/tnp2010934.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img828.imageshack.us/i/tnp2010943.jpg/"][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/1282/tnp2010943.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img4.imageshack.us/i/tnp2010945.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7992/tnp2010945.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img864.imageshack.us/i/ap2010975.jpg/][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/5046/ap2010975.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img100.imageshack.us/i/ap2010976.jpg/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/742/ap2010976.jpg[/IMG][/URL]
-
Są wieści od Brunona :razz:: [I]"Juz od 7 rano było głośno bo nasze niedźwiadki wstały. Brunio bardzo cieszył sie na nasz widoki o czywiście od każdego domagał sie głaskania. Wypił kolejną miske wody i zjadł ze smakiem kilka ciasteczek dla pieskow. Emi szczeka na niego jak tylko próbuje do niej podejsc a jak leży jest spokoj, obserwuje go wącha i pilnuje. Myślę że z dnia na dzień będzie coraz lepiej : ) Zrobiliśmy też kilka zdjęć"[/I] [URL="http://img593.imageshack.us/i/tnp1310908.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/9349/tnp1310908.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img31.imageshack.us/i/tnp2010921.jpg/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3411/tnp2010921.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img40.imageshack.us/i/tnp2010926.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1074/tnp2010926.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img109.imageshack.us/i/tnp2010927.jpg/"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/4401/tnp2010927.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img708.imageshack.us/i/tnp2010933.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2479/tnp2010933.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img839.imageshack.us/i/14802716.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/9124/14802716.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/27774045.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/5366/27774045.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/92839309.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1880/92839309.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img812.imageshack.us/i/80204546.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/7231/80204546.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img191.imageshack.us/i/49619807.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2716/49619807.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img33.imageshack.us/i/27138421.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7049/27138421.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img820.imageshack.us/i/37111419.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/1117/37111419.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img826.imageshack.us/i/37706504.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/6667/37706504.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img546.imageshack.us/i/12475662.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/5721/12475662.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img696.imageshack.us/i/79001509.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/4559/79001509.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img37.imageshack.us/i/45129729.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6519/45129729.jpg[/IMG][/URL]