-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
mag.da replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Dostałam sms-a, że u Taszy wszystko ok i właśnie wyruszają w drogę do Gdyni :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zapoznanie już było, jedynie z Marianką się oburczały, ale to pewnie minie. Lola oczywiście na razie zdezorientowana, ale też podekscytowana i zaciekawiona - chętnie znalazłaby jakąś dziurę i prysnęła spenetrować okolicę :diabloti: Zobaczymy, co z niej za ziółko, jak się zaaklimatyzuje ;) -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mag.da replied to ang's topic in Już w nowym domu
Tak, Frycia z psami czuje się bardzo swobodnie, bardzo fajnie bawiła się z Frajdą, która wczoraj wyjechała, ale z innymi psiakami też jest w komitywie. Bawi się też zabawkami, piłeczki nosi w pysiu, a pluszaki z lubością patroszy :diabloti: Do mnie już sama podchodzi, jeszcze trochę z nieśmiałością i tylko na chwilę, a potem woli odsunąć się kilka kroczków. Ale jest coraz lepiej, nawet trochę się cieszy, jak mnie widzi :evil_lol: Zrobiłam jej zdjęcia z zagryzania Frajdy, ale z daleka i z ukrycia, więc jakość fatalna - jak podchodzę bliżej, to Frycia przerywa szaleństwa i udaje grzeczną :diabloti: [URL="http://img715.imageshack.us/i/59524701.jpg/"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/9428/59524701.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img651.imageshack.us/i/14870099.jpg/"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/6913/14870099.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img40.imageshack.us/i/81090274.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5430/81090274.jpg[/IMG][/URL] i z piłeczką ;) [URL="http://img651.imageshack.us/i/95684321.jpg/"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1476/95684321.jpg[/IMG][/URL] -
Frajda dziś o świcie została przekazana nowym właścicielom ;) Sunia jest w drodze już od wczoraj - najpierw ze mną późnym wieczorem dojechała do Węgielkowej, dziś skoro świt z Węgielkową do Łodzi, a potem już z nowymi właścicielami do Poznania - czyli wrażeń i stresu sporo. Teraz już powinna być w nowym domu - czekamy na pierwsze relacje.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Przekleję z wątku Taszy, bo może nie wszyscy zaglądają: Tasza właśnie pojechała :smile: Przybyła po nią cała rodzina - pani z mężem (młodzi ludzie po 30-tce) i synem 10-letnim. Ludzie bardzo fajni, konkretni. Chłopak przejęty rolą ;-), z dobrym podejściem do zwierząt, uzbrojony w specjalną saszetkę pełną psich ciasteczek i piszczącą piłeczkę więc Tasza została kupiona ;-) Sunia fajnie na nich zareagowała, chodziła za panem szczególnie, słuchała go, wykonywała komendy :cool3: Państwo mieli już wcześniej 2 sunie ON więc są doświadczeni. Jeszcze dziś zostają u rodziny w świętokrzyskim, a jutro z rana wyruszają w drogę do domu. Wygląda na to, że wszystko będzie dobrze, ale ja będę się cieszyć dopiero kiedy przyjdą pierwsze dobre wieści już znad morza :cool3: I jeszcze o Frajdzie: Frajda dziś o świcie została przekazana nowym właścicielom ;-) Sunia jest w drodze już od wczoraj - najpierw ze mną późnym wieczorem dojechała do Węgielkowej, dziś skoro świt z Węgielkową do Łodzi, a potem już z nowymi właścicielami do Poznania - czyli wrażeń i stresu sporo. Teraz już powinna być w nowym domu - czekamy na pierwsze relacje. -
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
mag.da replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Tasza właśnie pojechała :) Przybyła po nią cała rodzina - pani z mężem (młodzi ludzie po 30-tce) i synem 10-letnim. Ludzie bardzo fajni, konkretni. Chłopak przejęty rolą ;), z dobrym podejściem do zwierząt, uzbrojony w specjalną saszetkę pełną psich ciasteczek i piszczącą piłeczkę więc Tasza została kupiona ;) Sunia fajnie na nich zareagowała, chodziła za panem szczególnie, słuchała go, wykonywała komendy :cool3: Państwo mieli już wcześniej 2 sunie ON więc są doświadczeni. Jeszcze dziś zostają u rodziny w świętokrzyskim, a jutro z rana wyruszają w drogę do domu. Wygląda na to, że wszystko będzie dobrze, ale ja będę się cieszyć dopiero kiedy przyjdą pierwsze dobre wieści już znad morza :cool3: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Przedstawiam Państwu Figę z Poznania :cool3::cool3::cool3: [URL="http://img703.imageshack.us/i/21032012088.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/3110/21032012088.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No pewnie, że tak :multi: i jeszcze Irgę, Mariankę i Frytę :eviltong: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Proszę uprzejmie nie ogłaszać już Frajdy :grins: -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mag.da replied to ang's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img819.imageshack.us/i/50340962.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/8104/50340962.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img577.imageshack.us/i/91914600.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/7034/91914600.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img825.imageshack.us/i/44533229.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/8606/44533229.jpg[/IMG][/URL] -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mag.da replied to ang's topic in Już w nowym domu
Nie, Frycia nie ma jeszcze DS. Na przyszły tydzień planowana jest sterylizacja. Suni dobrze robi towarzystwo innych psów, mogłaby trafić do domu, gdzie jest już jakiś przyjazny psiak ;) Na razie jeszcze nie uczestniczy w zabawach, ale dzielnie podąża za stadkiem i przypatruje się, co te wariatki wyczyniają ;) Na mój widok też wykonała delikatny radosny podskok, ale szał radości to jeszcze nie był :lol: [URL="http://img28.imageshack.us/i/64361970.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8099/64361970.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img268.imageshack.us/i/49368593.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/297/49368593.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img337.imageshack.us/i/98203002.jpg/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1052/98203002.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img194.imageshack.us/i/86628410.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2240/86628410.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img208.imageshack.us/i/57587295.jpg/"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7109/57587295.jpg[/IMG][/URL] -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mag.da replied to ang's topic in Już w nowym domu
Fryta coraz lepiej - jeszcze zdystansowana, ale coraz mniej ;) Wychodzi już razem z resztą stada i sama wie gdzie wrócić, lubi swoje legowisko, chyba czuje się tam bezpiecznie. Stadko dobrze ją przyjęło. Irga najbardziej się interesuje Frytą, jak to przywódczyni, ale nastawiona jest pozytywnie - wysyła Frycie sygnały uspokajające, a nawet zachęca ją do zabawy ;) Fryta na razie woli tylko obserwować, ale ciekawość chyba powoli zwycięża ;) -
[URL=http://img140.imageshack.us/i/37946183.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/298/37946183.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img190.imageshack.us/i/53041131.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/9600/53041131.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img826.imageshack.us/i/98006872.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/1681/98006872.jpg[/IMG][/URL]
-
Wczoraj miał przyjechać pan chętny na Frajdę, ale nie przyjechał. [URL=http://img194.imageshack.us/i/30351284.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5291/30351284.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img204.imageshack.us/i/41211935.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8558/41211935.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img692.imageshack.us/i/18702987.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/1486/18702987.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img543.imageshack.us/i/11553153.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/1186/11553153.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img256.imageshack.us/i/39437460.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3067/39437460.jpg[/IMG][/URL]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Pewnie Wilk Ramzes :) [URL]http://img20.imageshack.us/img20/2792/zdjcie017we.jpg[/URL] Odmłodniał, czy jak...:crazyeye:[/QUOTE] [quote name='erka']Mag.da, czy to Ramzesik:)? [/QUOTE] Tak, to Ramzes :) Podobno wszystko u niego OK, jest bardzo posłuszny. Jedynie trochę za bardzo wziął sobie do serca wiosenne porządki i kopie doły w ogrodzie. A tu jeszcze zdjęcia od Węgielkowej - Azja i jej nowa rodzinka: [URL="http://img827.imageshack.us/i/89645767.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/5937/89645767.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img24.imageshack.us/i/35473083.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/618/35473083.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A ja mam zagadkę - ktoś poznaje? [URL=http://img20.imageshack.us/i/zdjcie017we.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2792/zdjcie017we.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Azja pojechała z Węgielkową i Ewelinką na razie do Kielc, a po południu wyrusza do Poznania :) W domku podobno już czeka komitet powitalny, zakupy dla Azji zrobione :lol: Frytka przyjechała. Zapoznała się z psami, trochę burczała ze strachu, ale nie jest źle ;) Pan od Frajdy jak na razie nie dzwonił, ale może jeszcze się odezwie. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
ang co do wpłat, to zapytaj erkę ;) Frytka dziś się wczasuje u Ewelinki (ciekawe czy jeszcze do mnie wróci :evil_lol:) Ewelinko, to może jakieś fotki pościelowe poczynisz? :loveu: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No i nie pojechałam z Frytką do weta, bo mój wóz drabiniasty był łaskaw akurat dzisiaj się rozkraczyć :roll: Ale niezawodny duet transportowy Węgielkowa + Ewelinka_m :loveu: przyjechał po pannicę więc wizyta się odbędzie. [SIZE=1] A może to los tak chciał, żeby Ewelinka przyjechała po Frytkę? :diabloti:[/SIZE] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jakby co, to Frytella będzie jutro gościć w Kielcach - zawsze może osobiście zaprezentować swe wdzięki przed niezdecydowaną Ewelinkową rodzinką :razz: -
[URL=http://img337.imageshack.us/i/s5005331.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/5228/s5005331.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img341.imageshack.us/i/s5005335.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1144/s5005335.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img862.imageshack.us/i/s5005336.jpg/][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/6316/s5005336.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img215.imageshack.us/i/s5005337s.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7836/s5005337s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/s5005338.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8899/s5005338.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img37.imageshack.us/i/s5005398.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/9633/s5005398.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img163.imageshack.us/i/s5005384.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8412/s5005384.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img191.imageshack.us/i/s5005385.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1164/s5005385.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img23.imageshack.us/i/s5005386y.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/243/s5005386y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img593.imageshack.us/i/s5005329.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/4409/s5005329.jpg[/IMG][/URL]
-
No to ja wstawię zdjęcia od Agniesi: [URL=http://img263.imageshack.us/i/s5005383.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/5847/s5005383.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/s5005395.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7734/s5005395.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img717.imageshack.us/i/s5005399.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5568/s5005399.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img706.imageshack.us/i/s5005390.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7425/s5005390.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img839.imageshack.us/i/s5005391.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/2641/s5005391.jpg[/IMG][/URL]
-
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mag.da replied to ang's topic in Już w nowym domu
No sama to jeszcze do mnie nie podejdzie, ale jak nie ma drogi ucieczki, w pomieszczeniu, to spokojnie można do niej podejść, wziąć na ręce i zrobić z nią wszystko - ona zamiera w bezruchu, nie gryzie, nie warczy. Na zewnątrz trzyma dystans i gdyby miała okazję, to z pewnością by zwiała, dlatego puszczam ją tylko z linką i na ograniczonym terenie.