andzia:mad: ...............
gdyby nie pozostałe 2 osobniki, to pewnie by tak było :cool3: ,
ale z 4 psami to nie damy rady, niestety.....
nawet miejscówek w samochodzie już brak :roll:
I znowu 8 strona :-o
A to Luśka w łapach FOXTERRORA-DOMINATORA :nerwy: :Help_2:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3848/lf6ed.jpg[/IMG][/URL]
No i już jesteśmy po kontroli.
Jeszcze przez tydzień Luśka będzie dostawać leki na podniesienie odporności i jak nic po drodze nie "wyskoczy", to 06.02 zabieg :fadein:
Jutro Luśka będzie kontrolowana u weta i być może zapadną jakieś decyzje co do terminu sterylki.
Ale katar to ona ma cały czas, ja nie wiem czemu tak długo.... :niewiem:
Mam świetną wiadomość z ostatniej chwili:
MOSII ZADEKLAROWAŁA SIĘ PRZYJĄĆ DO SIEBIE LUSIĘ NA CZAS NASZEGO WYJAZDU :loveu:
Więc Luśka nie wyląduje w schronie, ani w budzie. :multi:
Andzia, Twoja aukcja na allegro się skończyła, więc ja wystawiłam Luśkę jeszcze raz. Nie ponawiaj swojej aukcji, bo nam się zdubluje...
Obserwował ją ktoś chociaż??
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83122412"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83122412[/URL]
17 lutego będę MUSIAŁA oddać Luśkę, bo wyjeżdżam :shake:
Jak do tego czasu nie znajdzie domu to nie wiem....
Do schroniska ją mam oddać????? :scream7:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6294/5l6uj.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4601/073bz.jpg[/IMG][/URL]
Widzisz, andzia, jak nie urok to ....
Dzisiaj okazało się, że Luśka ma jednak jeszcze coś z krtanią i znowu od poniedziałku będzie brała antybiotyk przez 7 dni...
Tak się odwleka ta sterylka, że nie wiem kiedy to bedzie w końcu....
Karolina, pewnie, że byłby transport, przecież to całkiem niedaleczko!!!
Jeśli u andzi69 nie wypali, to sami się pofatygujemy. Tylko najlepiej w weekend.
Decyduj dziewczyno, bo drugiej takiej Luśki nie ma i nie nie będzie!!!:cool3: