Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. :shake: Mam nadzieję, że jednak ułoży się między psiakami... Wiem co to znaczy, kiedy trzeba izolować psy między sobą - musiałam tak robić ze starszą sunią, którą miałam na tymczasie, a moje psy jej nie zaakceptowały - nie jest to proste, a zwłaszcza na dłuższą metę... :shake: Trzymam kciuki, żeby jednak się udało :kciuki:
  2. Śliczna foczka :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6443/gzr4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img127.imageshack.us/img127/1813/g1pc9.jpg[/IMG][/URL]
  3. Wiem od Erki, że wczoraj mała grubaska wcięła pół michy jedzonka samodzielnie :p
  4. :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: To wspaniała wiadomość!!! Po pół roku bezdomności i błąkania się Zahir wreszcie znalazł swoją przystań :loveu:
  5. A tak juniorka obecnie wygląda: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/5291/m1zg8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9979/m2ye1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6698/m3og6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/2200/m4fw5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/1953/mry8.jpg[/IMG][/URL]
  6. A czy maleństwo będzie bardziej ON-kowate, czy dobermanowate? Bo tu szukają młodziutkiej ON-ki, do domu pod Warszawą, ale jeszcze nie ma odpowiedzi czy musi być rasowa, czy może być "w typie": [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28035&highlight=znany+aktor#post1907647"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28035&highlight=znany+aktor#post1907647[/URL]
  7. A ja widziałam zdjęcia :multi: Ale mimo szczerych chęci nie jestem w stanie ich tu pokazać - nie mam odpowiedniego kabelka do telefonu, ani stosownych umiejętności :cool3: Bardzo się cieszę, że wszystko u Was w porządku! Pozdrawiam!
  8. :cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/4317/a9oh.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/9868/b8zl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/8180/c3ua.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/5937/d1hr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/1378/e1kj.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/381/f2lb.jpg[/IMG][/URL]
  9. Dziękujemy za dobre wieści :) Trzymamy kciuki za dalsze postępy i za nowy dobry domek :happy1:
  10. Oto mamuśka z maleństwem: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/7914/sara4wm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/4814/sara14en.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img45.imageshack.us/img45/1970/sara23ap.jpg[/IMG][/URL]
  11. Mam nadzieję, że wszystko w porządku???
  12. Frotka, wysłałam priv - doszło?
  13. Bardzo się cieszę, że Nortonek już bezpieczny :loveu: Nie wiadomo co by z nim było gdyby został w tej hurtowni :shake:
  14. To wspaniale, że wszystko gładko poszło. Teraz może być już tylko lepiej :kciuki:
  15. I jak podróż?? Wszystko w porządku? Prosimy o relację :p
  16. Wszystko w porządku?? Czekamy na wieści.
  17. Oczywiście, że zmienię temat na taki, jaki ciocie Krakowianki sobie zażyczą - dzisiaj w temacie jeszcze Kielce, żeby nie zapeszyć ;) A Zahir nie u mnie nocuje, ja nie miałam nawet przyjemności go widzieć, bo ja na wsi siedzę i do mnie tylko plotki docierają :evil_lol:
  18. Ano złapany, tylko wcale nie chciał wejść do mieszkania, po tym co go tam ostanio spotkało :shake: - kąpiel :diabloti:
  19. Erka już powiadomiona i dzwoni do Ilony, żeby na jutro szykowała obławę na czarnuszka :cool3:
  20. Dzięki dziewczyny!!!! Odnośnie łapania - dzwońcie do Ilonki - tylko ona i jej ciocia znają tego psa i wiedzą dokładnie gdzie przebywa.
  21. Super!!! :multi:
  22. No to jeszcze potrzebna zgoda rk66 i psiurki jadą do Krakowa, tak? :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
  23. Sara - grubaska: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/2506/s2vm1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7432/s11po.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1897/s20hv.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/4044/s39kf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3332/s46hm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/6812/s58rm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/6831/s65dx.jpg[/IMG][/URL]
  24. A ja właśnie mam podobne problemy z gg :mad: Co chwilę muszę się od nowa rejestrować, bo mnie wywala i tak w kółko. Dlatego nie często można mnie złapać :shake: Mam nadzieję, że u psinki wszystko gra? :loveu:
  25. Transport potrzebny!!! Bo taka oferta AgiG przepadnie :shake:
×
×
  • Create New...