[quote name='Aga76']Edi jest fantastiko :mdleje:[/quote]
Taka pchłą i rozbójnik, ale trzeba przyznać, że jest bardzo grzeczny, Czasami zachowuje się jakby był już dorosły i nie miał na nic ochoty...:lol:
[quote name='Jagódka&Uzi']Fajnie Miki z kuzynem wyglądają a Edi jeszcze musi sie sporo nauczyc o meskich sprawach:razz: No chyba, że to TA Edi.[/quote]
Mały tak (Edi - Edison, chłopak). Na razie potrafi szczekać i uczy się czystości. Siku robi jak baba:diabloti:
[quote name='Aga76'][COLOR=PaleTurquoise]Madzialena co żeś wkleiła u Pati, bo mię się nie otwiera :shake: buu
[COLOR=Black]Daj jeszcze foty !!![/COLOR]
[/COLOR][/quote]
[SIZE=1][COLOR=LightBlue]
[COLOR=PaleTurquoise]A chciałam emotka z palcem, ale się nie załadował to zrezygnowałam:diabloti:
[SIZE=2][COLOR=Black]
Zaraz może coś jeszcze wrzucę[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE] ;)