Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Aga76']Nie jestem pewna, nóż i widelec na żelusia? Madzia, coś ty dziś piła?[/quote] Ja jestem po prostu insza:evil_lol: [quote name='tigrunia']Aloo przybyłam :loveu:[/quote] No! Jestem Twoim dłużnikiem za zwrócenie uwagi na instrukcję:eviltong:
  2. Pokazałam zdjęcia małej Holly mamie. Jest oczarowana:loveu: Czekam na kolejną porcję!
  3. Magda

    Galeria Fidlastego

    Pa pa! Kolorowych:smilecol:
  4. Magda

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Dzieci juz poszly spac.!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil_lol:[/quote] Moje jeszcze nie:diabloti: Tzn. jedyne już dawno liga w posłaniu, ale cały czas mnie obserwuje. M patrzy!
  5. Aniu gratulacje! Pokaż łapkę:razz: Czekamy oczywiście na fotki. Nie byłam to nie wiem jak tam to wszystko wygląda.
  6. Mam [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/8942/p1000254pk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/1712/p1000256xa7.jpg[/IMG] [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/7043/p1000260dr9.jpg[/IMG] [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/3130/p1000266zp4.jpg[/IMG] To zdjęcie wydrukowałam sobie w drukarni w formacie A3 i powiesiłam w antyramie na ścianie:loveu: [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/7246/p1000272cq1.jpg[/IMG]
  7. Magda

    Galeria Fidlastego

    Włącz mu film na tvn to nie zaśnie:eviltong: Jakieś wojny i te inne takie
  8. Palce lizać, mniam!:sabber: <ziewa>
  9. Upycham w kabel, niedługo powinno dojść tam z tyłu:razz:
  10. Magda

    Aksa i Tofi

    Phi to moje! Nie będę się dzieliła swoimi doświadczeniami [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise](22 minęła:diabloti:)[/COLOR][/SIZE]
  11. Magda

    Galeria Fidlastego

    Jak kocha to poczeka:evil_lol::evil_lol: Dawaj z nami!
  12. [quote name='Aga76']:mdleje: ło żesz, Madzia dziś na ostro![/quote] Nie... na słodko i mordoklejowo:diabloti:
  13. Ładują się Mikusiowe fotki - sesyjka u kuzyna.
  14. Już siem skończyło, ale mam jeszcze czekoladę, biszkopty z własnymi powidełkami (śliwkowe) i siakieś ciastka:loveu: Chce ktoś?
  15. Inność rodzi złość:megagrin::megagrin::megagrin: [IMG]http://inok.fm.interia.pl/haribo.jpg[/IMG]
  16. Magda

    Galeria Fidlastego

    Widać, widać! Czekam co teraz pokażesz:eviltong:
  17. [quote name='Aga76']Edi jest fantastiko :mdleje:[/quote] Taka pchłą i rozbójnik, ale trzeba przyznać, że jest bardzo grzeczny, Czasami zachowuje się jakby był już dorosły i nie miał na nic ochoty...:lol: [quote name='Jagódka&Uzi']Fajnie Miki z kuzynem wyglądają a Edi jeszcze musi sie sporo nauczyc o meskich sprawach:razz: No chyba, że to TA Edi.[/quote] Mały tak (Edi - Edison, chłopak). Na razie potrafi szczekać i uczy się czystości. Siku robi jak baba:diabloti: [quote name='Aga76'][COLOR=PaleTurquoise]Madzialena co żeś wkleiła u Pati, bo mię się nie otwiera :shake: buu [COLOR=Black]Daj jeszcze foty !!![/COLOR] [/COLOR][/quote] [SIZE=1][COLOR=LightBlue] [COLOR=PaleTurquoise]A chciałam emotka z palcem, ale się nie załadował to zrezygnowałam:diabloti: [SIZE=2][COLOR=Black] Zaraz może coś jeszcze wrzucę[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/COLOR][/SIZE] ;)
  18. [quote name='Kasia']I co Władzo? :evil_lol:[/quote] Rambo wśród pluszaków. Prawdziwy kochanek:loveu:
  19. Cześć kobieto pracy! Tez Cię pozdrawiam! hihi Powodzenia!
  20. Magda

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Aksa zaczyna nieraz juz traci do niego cierpliwosc,ale maly jest cwany i jak widzi ze juz przegina to podbiega do Aksy i nadstawia 4 litery do gryzenia.[/quote] Aaa... skąd ja to znam. Obrót 180 stopni i doopa naprzód:evil_lol:
  21. [quote name='Kasia']ale jaki twardy! patrz ile lat to wytrzymuje :p[/quote] Czy ja wiem czy taki twardy... oka nie ma... szwy na nodze:evil_lol: Została mu ino kokardka (wykastrowany już pewnie dawno:diabloti:)
  22. Hej! Poczytałam ,pooglądałam i już wszystko wiem:razz: Kurka zakleiłam się żelkami...:mdleje:
  23. Klemens już cały mokry i brudny:megagrin: Ma chłopak przegrane
  24. Magda

    Galeria Fidlastego

    Kasia zmieniła Fidlaka i teraz zabrała się za profil:evil_lol: Hejo! Łukaszek jaki wpatrzony w smakołyki w tv:loveu: Aha, ja też mam torbę do szkoły. Czerwoną, białą lub brązową:lol:
  25. Magda

    Aksa i Tofi

    Ale z Toffiego mały rozbójnik i gryzak:razz: Biedna Aksa musi znosić zaczepki małego potworka. [url]http://img65.imageshack.us/img65/6840/tofik124lx0.jpg[/url] Łóżkowe figle najlepsze!:loveu:
×
×
  • Create New...