Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]Moniś my jeszcze nie śpimy[/COLOR] [COLOR=purple]Zastanawiamy się nad kupnem ubranka i nie wiemy czy różowe czy niebieskie - pomóżcie nam.[/COLOR] [COLOR=purple]Niebieskie ma już 2 ubranka i w domu mówią, zeby wziąć różowe a dodam, ze na pleckach miałby być napis OSKAR :oops: :lol: :lol: :lol:[/COLOR] [COLOR=purple]asiunia i reszta jak chcecie to powstawiam jeszcze takiego cud orzeszka :lol: :lol: [/COLOR][/quote] Jak super!! Ja tez chce takie ubranko (dla mikiego:lol:) Ale czy w rozowym bedzie mu do pyszczka....:roll: A 3 niebieskie....... nie mam pojecia jak mam ci doradzic:roll:
  2. No to prosze bardzo!! Tak wyglada obciety pies (przez mame). Moze nie jest tak zle, ale te lapy!! Jak kikuty:placz::placz: I zostaly sciete ostatnie oznaki dziecinstwa (czarne wloski) Przed: [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/904/10017352cj.jpg[/IMG] Po: [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/3383/10018461bw.jpg[/IMG] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/4708/10018479zt.jpg[/IMG] C.D.K.N(ciag dalszy kiedys nastapi:eviltong:
  3. [quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]pewnie to to mniejsze :lol: :lol:[/COLOR][/quote] Tez tak mysle, w koncu to pan domu:evil_lol::evil_lol: A i jak to terierek, charakterek swoj ma.
  4. Tak dobranoc!! Ja dzisiaj ubieram mikusia do spania, bo cos go zaczyna brac katarek:roll::roll: Nie wiem skad, przeciez on tylko siku, kupa i do domu:shake:
  5. [quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]jaki roczek?? 3 m-ce tylko :lol: :lol:[/COLOR] [/quote] Roczek szkolny:eviltong::eviltong: A zdjecia Oskarka jak zawsze cudowne:loveu:
  6. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='PIKA']albo zamarzła :roll:[/quote] Oby nie!!:placz::placz:
  7. [quote name='Teklunia']Magda, troche pychola, ale jakiego - oszronionego i zsoplonego! :eviltong: Dobra, dobra....... niech ci bedzie:eviltong: Ale nastepnym razem licze na poprawe:mad:
  8. [quote name='g_o_n_i_a']Magda :buzi: Chcesz moze jeszcze? :lol:[/quote] No pewnie.....pytanie!:evil_lol::evil_lol:
  9. Ale duzo widzimy.......:eviltong: Sam jezor i troche pychola:evil_lol::evil_lol: Wiecej Tenusia!!
  10. [quote name='ewelinabuck']a to zdjecia z wieczora dzisiejszego na podworku jeszcze jak bylo - 15 :evil_lol: [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/4781/p10100489yb.jpg[/IMG] [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/2251/p10100500po.jpg[/IMG] [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/7127/p10100534nf.jpg[/IMG] [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/8760/p10100639cw.jpg[/IMG] [/quote] Hihi chyba mi sie pokickalo...... toz to owiecka pozera wilka?:roll::roll:
  11. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Moniś']Nie dobrze :shake: :shake: [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Black]Gosieńko WRACAJ ! :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Tak WRACAJ!! Moze robi dla nas nowe foteczki:roll::roll:
  12. [quote name='g_o_n_i_a']Dla tych, którym się mała Aza podoba... :evil_lol: :loveu: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/7289/beztytuu6ys.png[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/8918/aza1ug.jpg[/IMG][/quote] Czyli dla mnie:evil_lol: No powiem jeszcze raz CUDO!!:loveu::loveu: Te sliczne oczka....:multi:
  13. [quote name='Teklunia']Ten tez uwielbia zime i szaleje na spacerkach, ale te ostatnie mrozy to juz mu troszke chyba dokuczaja... Bo przymarza mu snieg do łapek i co jakis czas przysiada i probuje go sobie powygryzac:cool3:[/quote] Trzeba go ogolic.....:evil_lol::evil_lol: Albo kupic skarpety na giry:eviltong:
  14. [quote name='Moniś']Żadne monotonne :mad::mad: Dawaj nam tu swoje maluchy :loveu:[/quote] Pfff.......monotonne. Nam sie male diabelki nigdy nie znudza:loveu::loveu:
  15. Jakie sliczne pieski do nas zawitaly!!:multi: Cudne, duze malenstwo:evil_lol: i nieco starszy Alfa:loveu::loveu: Czekam na wiecej fotek malego rozrabiaki
  16. Dbsst witamy ponownie na galerii:multi: Fajnie, ze wpadlas, ale my czekamy na foteczki:evil_lol::evil_lol:
  17. Kolejna magda:lol: Witamy Ciebie i oczywiscie czekamy na fotki twojego pieska.;)
  18. [quote name='Beata-Daisy']Daga -Oskar nie jest to skaplikowane ,postaram sie zrobić na papieze forme i wytłumaczyć jak ja szyje.W skrucie napisze że należy wziąć bluze psiaka przerysować ja na papier tak jakby była rozpruta i forme przełożyć na materiał, wykroić ,zszyć i po temacie :lol:Przy następnym ubranku będę kolejno cykać fotki ,i wkleje na dogo.[/quote] oo... to ja z przyjemnoscia zobacze jak to sie robi:lol:
  19. Jakie slodkie malenstwo?!!:loveu::loveu: Czyje? Wicej fot!!:multi:
  20. No to ja czekam na nowe fatosy;) A co do szkoly to musze ci powiedziec, ze bardzo ci wspolczuje:shake: Ale to tylko jeszcze roczek:lol:
  21. [quote name='g_o_n_i_a']...I przyjął odpwiednią pozycję...:evil_lol: "Przeciez wcale mnie tu nie widac..." [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9369/beztytuua8ro.png[/IMG][/quote] Hihihi, ale sobie wybral miejsce na lezenie.....:evil_lol: Pewnie mu zimno:crazyeye: A mala Azulka przesliczna:loveu:
  22. [quote name='kinia_w']Jak tylko znajdę aparat, to mu porobię jakieś zdjęcia, obiecuję :)[/quote] No to czekamy!!:multi::multi:
  23. Setery sa sliczne:loveu::loveu: Moj tata kiedys mial, ale irlandzkiego (tego rudego). Bardzo madre pieski
  24. Magda

    Franiowa galeria

    [quote name='Polna']pogoda nie pozwala :( mam aparat działający od 0 wzwyż :?[/quote] OOoooo....to pech:angryy: No nic trzeba poczekac do wiosny:evil_lol:
  25. [quote name='basiulka22tychy']A 1 i jedynym bliskiem kolega Safi ( towazyszem zabaw ) jest wlasnie York :) muszkieter (od Kinia_w) [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/9711/104safi2wa.jpg[/IMG] napeno by sie polubily nasze psiaki :)[/quote] Ooo..... dawno muszkiego nie bylo widac, cos Kinia_w nas zaniedbala:mad: Miki jest calkowicie potulny jak baranek, nie ma w sobie za grosz agresji:loveu:, wiec z pewnoscia by sie dogadaly;)
×
×
  • Create New...