-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='ewelinabuck']grozi mi ale jak jest - 10 na dworze pada mrzawa ktora zamarza w locie to trudno o foty:evil_lol:[/quote] Eeee....tam no to poprosimy te domowe foty:evil_lol::mad::mad::mad::mad: Reszta jest super, a jaki Buck ma dluuugi jezor:eviltong:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
O to jutro wystawa sie szykuje??:crazyeye: No to ja mocno trzymam:thumbs: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Madziu ;-) [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/2933/dscf00830ej.jpg[/IMG] A przy okazji dodam, ze u nas [U]nareszcie[/U] jest śnieg! :multi:[/quote] Dopiero teraz wpadlam na galerie. Jakies mam klopociki z necikiem:eviltong: Dziekuje bardzo za ten rozowiutki jezyczek.:multi: :loveu: Hihi u nas tez od dzisiaj sniezek pada!! Jupiiii.....:eviltong: Oczywiscie czekamy na sniezne zdjecia:mad: -
[quote name='grygy']Taaa i pomyślcie, co się dzieje, gdzy ten dueat zaczyna szaleć po placu :evil_lol: torando odpada przy nich :diabloti:[/quote] Juz sobie wyobrazamy:evil_lol::evil_lol:
-
No i troche mnie (bawilam sie zdjeciami, dlatego takie kolory:evil_lol:) [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7158/mikiija7wm.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5229/mikiija25qm.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9070/mikiija35ik.jpg[/IMG]
-
No i ja sie przypomne:evil_lol: (bawilam sie kolorami:evil_lol:) [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7158/mikiija7wm.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5229/mikiija25qm.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9070/mikiija35ik.jpg[/IMG]
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]świetne porównanie, prawie jak Osikar i Agat soty36 :lol: :lol:[/COLOR][/quote] Agat tylko, ze w czarnej wersji:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]nie no ubranko swietne[/COLOR] :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] Hihi.... mama musi je nam tylko ladnie skrocic i bedzie ok:lol:
-
Dzieki Daga za odwiedziny i pozostawianie takich milych i sympatycznych postow:calus: Patrzcie jakie znalazlam ubranko:evil_lol: [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/976/10015470dw.jpg[/IMG] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/6742/10015485xi.jpg[/IMG] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/4782/10015466mn.jpg[/IMG]
-
Sliczne zdjecia z serii lapki i pysio:loveu::loveu: Ozzy jest the best!!:cool1:
- 78403 replies
-
[B]Alicja[/B] Rzeczywiscie musimy utworzyc yorkowa druzyne:lol::lol: Jakos wszystkie yorki lubia pileczki:roll: [B]Gonia [/B]No pewnie, ze obronny!! Stanie w obronie panci zawsze i wszedzie:eviltong: Troszke was zaniedbalam i dawno czegos nie wkleilam:oops::oops: Tylko pozmniejszam i zaraz cos wstawie;)
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Uffff wpadlam na machanie:evil_lol::evil_lol: Jeszcze!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: -
[quote name='grygy']EEh ja miałem tez tak, że co wychodziłem an dwór to końćzyło się to kichaniem, ale byłem nieustępliwy i targałem TOlka na dwór w największe mrozy i jest efekt tego - Tolek wychodiz teraz na -20st mrozy i ani jednego kichnięcia :cool3: :cool3:[/quote] Maciek ty sadysto!!:diabloti::diabloti: To prawda, ze taka pogoda nie jest dobra dla tych malych cialek...:shake: Miki tylko siku kupka, 15 min i po spacerq:roll: My jeszcze jestesmy na polnocy Polski to wieja silne wiatry i mamy obawy, zeby mikiemu nie przewialo nerek:roll: Dlatego nosi po spodem jeszcze taka narzutke na plecyki. Ale musze wam powiedziec, ze dzisiaj spadl (nie widziany od kilku tygodni )SNIEG!!! Ale sie cieszymy:multi::multi: Monis mamy nadzieje, ze Noddi szybciutko wyzdrowieje i oczywiscie trzymamy kciuki:thumbs:
-
[quote name='grygy']EEEh kolejny pokaz, utwierdzający ludzi, ze Yorki to tylko puste laleczki do przebierania :roll: :roll: :roll:[/quote] W 100% masz racje:shake::shake:
-
[quote name='Bazyl']Czy Tofik zainteresowany jest sunią w rozumieniu damsko-męskim i jak sobie z tym radzisz? Mój Bazyl nie jest z natury popędliwy ale upatrzył sobie bullterierkę mojej siotsry i jak tylko się spotykamy w niedzielę to jest problem. Niezależnie od tego czy ma cieczkę czy nie. Był okres 2 miesięcy, kiedy nie był nią zainteresowany a teraz znowu się zaczęło.[/quote] My mamy niestety to samo. Mikiemu nie zalezy, czy suka ma cieczke, czy nie.....:roll::roll: zawsze jest to samo, po prostu nie mozna go od niej oderwac:angryy: Ja chcialabym miec suczke( jesli juz mialabym kupowac 2 psa)
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[quote name='AlKil']To nie jest takie proste, oczywiście dla mnie. Dziasiaj spędziłam godzinę przy kompie zmniejszając to widoczne zdjęcie. Przeczytałam wątki o wstawianiu zdjęć i na razie trochę mnie to przeraża. Ale postaram się.[/quote] Spokojnie, jak cos to ci pomozemy!! W koncu od tego jestesmy;) Wow:crazyeye: York i nowofunland, ale sie dobraly......:evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Grubcia'][B]JPo[/B] - Zuzia jest sliczna i juz taka duza. Mój Tofik teraz wazy 1,50kg. [B]alex1, AlexiSuzi, Beata[/B]-a Tofik nie ma niestety dużego apetytu, czasami w ogóle nie jest zainteresowany jedzeniem, tylko dropsy witaminowe uwielbia, a dzis piszczał przy załatwianiu się...trochę mnie to martwi...:roll:[/quote] Ale przy robieniu kupki? Moze ma zatwardzenie....:roll::roll:
-
Jejciu........ ale sliczne zdjecia!! Monis, jak ja ci zazdroszcze, ze ty tam bylas!:placz::placz:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Alka']Gosiu, aż popatrzylam wstecz.:-o Wiesz, niedawno oglądałam foteczki kalendarza ale nie zauważyłam. Chyba muszę do kompa okulary zakladać :cool3: a yoreczek faktycznie na 3 łapeczkach...[/quote] Rzeczywiscie ten piesek ma 3 lapki...... a moze mu pod koszulka zniknela?:crazyeye: Daga Sliczne fotaski Oskarka, milo go widzec. Troche sie zmienil, albo mi sie wydaje.........ale jak zawsze piekny:loveu: -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
Magda replied to BooBC's topic in Border Collie
Szkoda, ze taka mala ta klisza, bo zdjec prawie nie widac.....:roll::roll: -
[quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple][B]Aluś[/B] cudne zdjęcia, wiesz jak będziesz miala czasu troszeczke to ... qrcze te sweterki tak mi sie podobaja, ze :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR] [COLOR=purple]Czy na wiosne scinasz Tuffcia na pewno?? Wiesz jestem bardzo ciekawa, czy chlopcy znow beda do siebie bardziej podobni, bo jak mialy dlugie wloski to mozna sie byolo pomylic prawda? :lol: [/COLOR][/quote] A ty Daga masz zamiar scinac Oskarka?? My sie juz szykujemy na sciecie, ale takie duuze..... zostawimy tylko lapki i pychola:roll: A tak z innej beczki: ja juz nie wyrabiam na forum o yorkach!!:angryy: Co za ludzie! Gdzie sie podziali inni?:placz::placz:
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Magda replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[quote name='Mysia_Zabrze']Trzeba przyznać, że to ogromna satysfakcja patrzeć na te uśmiechnięte mordki :D[/quote] Kurcze, szkoda, ze ja mam daleko do naszego schroniska........:-( -
Jejku:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: U nas to problem o 2 psa, a co dopiero o 9:roll:
-
[quote name='KaRa_TC']To mnie rozbroiło:lol: :lol: :lol: Ale musiała Komeczka coś przeskrobac,że taką nagrode dają za złapanie jej:lol: :lol: Chyba zacznę jej szukac:cool3:[/quote] No to jedziemy do Lodzi:evil_lol::evil_lol: Troche kaski sie przyda......:lol: